reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No prosze,poszlam z dzieckiem na spacerek w lisciach sie "kapac" bo slonko cudnie swieci a tu tyle do czytania juz:tak:U mnie znow nerwowka,znow bylam swiadkiem klotni tesciow bo ten niby pojechal po towar a wrocil bez i nie bral z soba telefonu,,znow sa podejrzenia ze z ta kochanica sie spotyka...Moj sie denerwuje i tez kloxci z nim a to wszytsko odbija sie na mojej rodzinie,bo to ja wyslu****e i tak samo soie denerwuje...W takich chwilach mam ochote wrocic na swoje stare mieszkanko....

Sylwia jak bardzo chcialabym ci pomoc ale nie moge,co ty musisz przezywac......ja nie wiem czy bym wytrzymala to wszytsko.Mam nadzieje ze sie jakos wszystko ulozy.
 
reklama
hey

ale laski macie dziś tempo pisania...

jenki, jak ja Wam już zadroszcze starszych dzieci - kąpanie w liściach, narzeczeństwo w wieku przedszkolnym, a miki tylko płacze i placze... usnełam z nim, bo od ósmej rano go nosiłam i o 12-ej po raz n-ty chciał mleczka, wiec ja do wyrka i spalismy sobie smacznie... teraz to jestem wypoczęta ze hey!!!
 
Hej. My wczoraj pojeździliśmy po grobach i zeszło nam cały dzień. Całe szczęście pogoda dopisała. Wieczorkiem byli goście i też po ciemku na cmentarzu byliśmy bo lubię ten widok wieczorem jak tyle zniczy się pali.A dziś już proza czyli sprzątanie gotowanie, zajmowanie się dziećmi tyle że jest mąż...ale kładzie płytki na schodach więc pożytku nie mam:-D
Iwonka slicznie wyglądałaś i wogóle rozkwitłaś w ciąży:tak:
Maju wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzin:-)
Kachasek witaj:tak:
Sylwia powodzenia i trzymam kciuki żeby udało Ci się wszystko co zaplanowałaś:tak:
Sewa udanego weekendu:-)
 
h-baloons_smile.gif
MAJECZKO
h-baloons_smile.gif

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy ...

happybday.gif
 
Renifer juz niedlugo i twoje dzxiecko bedzie bardziej samodzielne i sie czyms zabawi samo.No niestety takie malenstwa czasem daja w kosc ale jak tylko dziecko spi to ty tez spij razem z nim i odpoczywaj,tylko to jest najwazniejsze zeby mama byla w miare wypoczeta to i ma lepszy nastroj .Ja niedlugo bede miala tez takiego malego szkrabka w domu i tym razem czuje ze nie bedzie juz tak slodko jak z Vanesska ktora wogole nie plakala......

Dziewczyny dziekuje wam za te komplementy.Faktycznie brzuszek to mam juz duzy i nie da sie go nie zauwazyc.Juz chyba pisalam ze starsza pani chciala mi w autobusie ustapic miejsca:)
 
Iwonka korzystaj że wszelkich przywileji jak dają bo u nas w kraju to z kulturą ciężko:tak:
A ja dzisiaj już uciekam bo ogromnie bolą mnie plecy i mam ochotę na drzemkę:sorry::laugh2:Nie wiem tylko czy się uda bo dzieci nie bardzo pozwolą zeby mama leniuchowała:tak:Przyjemnego wieczorku i do jutra. Dobranoc:-)
 
reklama
IWONKA korzystaj jak Ci ustępują,... mi niestety nie było dane cieszyc sie kulturą ludzi... najgorzej w marketach... pewnie kazdy myslał,z e skoro mam siłe na zakupy to mam i siłe stac w kolejce... nikt nie pomyslał ze mam takiego meza łobuza, który nawet chleba do domu nie przyniesie, nie wspominając o reszcie... :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry