reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

feministyczny humor na dobry dzień:
- Czym się różni mucha od męża?
> - Mucha jest upierdliwa tylko latem.
>
> - Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet?
> - W naturze chwasty też są większe od kwiatów.
>
> - Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki?
> - Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich.
>
> - Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć?
> - Kiedy piwo stoi na górnej półce.
>
> - Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem?
> - Jogurt ma kulturę!
>
> - Co wspólnego mają mężczyźni i chmury?
> - Gdy znikają za horyzontem, nastaje piękny dzień.
>
> - Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego?
> - Powoduje dużo cierpień, a jak się go pozbędziesz, to okazuje się, że do niczego nie był potrzebny.
>
> - Co mają wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka?
> - Mężczyźni zawsze trafiają obok.
>
> - Jakie słowa potrafią zepsuć kobiecie najlepszy seks?
> - Kochanie! Wróciłem!
>
> - Dlaczego mężczyźni są podobni do karaluchów?
> - Kręci się to po kuchni i cholernie trudno się pozbyć z domu.
 
reklama
A mojego tematu na zamkniętym nikt nie zauważył
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-(
 
Dzień doberek!
Nadrobiłam:tak: się rozpisałyście:-D Ja od rana zdążyłam śniadanie zjesc i to jeszcze nie do końca bo mi dzieci połowę wykradły (dodam że najpierw zjadły swoje). No i w piżamie sobie siedzę, bo mi się nie kce ubierac:baffled:
Aluśka córcia ślicnuda:tak:
Winka szybkiego pozbycia się bólu gardziołka:tak:
Bodzia miłego zoo-dzionka;-) Ja to chyba w niedzielę ruszę, ale to zalezy od mojego M, bo on strasznie chce iśc z nami:-)
Madziu nie no ja się nie zgadzam żeby u ciebie był brak dostępu:dry: Ewciaaaaaaaaa pomożesz:confused:
Dobra to narazie na tyle:-D
 
Wróciłam z małych zakupków. Gorąco ufff.

Aaaaaaaa !!! Pożar !!! W moim gardełku !!! Aaaaaaaa !!!

Nawet tabletka ze znieczulaczem nie pomogła :-(.

kerry ja chyba raczej dziś na imprezkę się nie piszę. Wieczorem pewnie jeszcze bardziej gardziołko zacznie boleć :-(.


 
reklama
Na zamkniętym utworzyłam nowy temat byśmy tam mogły wklejać zdjęcia dzieciaków naszych kochanych. I wysuwam propozycję by temat " Mamy domówkowe " stworzony przez Naszą jakże kochaną sikoreczkę :-) zawierał zdjęcia tylko mam czyli Nas. Co o tym myślicie ?

No i koniecznie trzeba napisać do aniaslu o dostęp dla Madźki :tak::-). I dlatego bardzo się uśmiecham do Bodzi :-):-):-) coby to załatwiła :-):-):-).
 
Do góry