reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Własnie Ci faceci to jakis fenomen ja malej myje butelke, robie jedzonki i karmie maijąc ja cały czas na rekach a mój maż....jełopek centralny w tych klimatach ;D
 
nie no moj maz dobrze radzi sobie z EWA - je z nia na rekach - aj cuda umie z nia uprawiac - zreszta i ona lubi jak on jest wiec wsio gra - ale szkoda ze czasem sie nie domysli ze ja jestem padnieta - nie od tak sobie - ale poprostu od bycia z ewa tyle czasu ... ehhh
 
witam mamusie domowe

Ja bardzo sobię cenie siedzenie w domu. Prace rzuciłam jeszcze w trakcie starania sie o maluszka. Dom to moje krolestwo, bardzo lubie gotowac, piec ciacha... nawet zmywac ;D. Ale moze dla tego tak mi dobrze, ze nie mam nigdy problemu, zeby gdzies wyjsc, z kims sie spotkac (jesli maluszek jest nacycany oczywiscie). Moj maz bardzo mi pomaga. W nocy ani razu nie wstałam do maluszka. Gdy wraca z pracy zaraz przejmuje "dyzur" bo wie, ze ja moge miec lekko dosć "kwekacza". je z nim, czyta, czasem majsterkuje cały czas rozmawiając z Wituchną. Ostatnio choinke "razem" rozbierali ;D. Gdzy przychodzi ktos do mnie, to maż cały czas zajmuje sie dzidzia, zebym mogła sobie poplotkowac w ciszy i spokoju. :laugh:.
Naprawde, mam go za ideał męzczyzny, ojca, głowy rodziny i kumpla dla starszego syna - starszy syn jest z mojego pierwszego małzeństwa a Tomasz jest dla niego tak samo czułym tata jak dla swojego "krew z krwi".
 
niekazdy Żużaczku jest pokroju "gosposi domowej" .... ja nie lubie siedziec w domu - oczywsice nie sprawia mi problemow prowadzenie domu - ale cale domowisko - jest na mojej glowie - to troche za duzo ja na jedna osobe -
 
witam mamusie,
wlasnie sie zalogowalam. znalazlam kalinke z jonatankiem!!! :)
maz znowu rezerwuje sobie komputer wiec na razie tak na probe. musze poczytac jak to sie robi z tymi fotkami dzidziusiow i innymi gadzetami, jak sie to zamieszcza.
no i wtedy wskocze w dyskusje :)

pozdrawiam,

krox
 
Hej, mamy domowe, hej mama krox( cześć Martuniu, wytropiłas mnie:-))
Z 18 usmazonych na podwieczorek pączków zostalo 3.Fa-tal-nie.
Jonatan marudzi.Kołysze go nogą a reka( rękami) pisze.
Chłopcy bawia się w rycerzy. To znaczy maciek jest Robin Hoodem, a dawid szeryfrm Nottingham ( który dostaje lanie). Wczoraj maciek był Skywalkerem, a Dawid Vaderem( który dostał lanie), a przedwczoraj maciek był Zorro z Dawid sierżantem garcią( który dostał lanie).Jak to niektórzy potrafia się w zyciu ustawić.
;) ;)
Dziś nasz dom dostał w prezencie owalny stół w kolorze mahoniowym. Dzieci chcą spagetti. Musze posprzątać górę. Musze upiec chlebek. Muszę ...czuję sie jak doktor octopus z mackami zamiast rak. wszystkie macki pracują. A jak wy? Mąż dyplomatycznie uciekł do Białegostoku , zostaję sama ze spagetowymi potworkami.
 
dziewczyny DOSTAŁAM PRACE -----> OD 30 STYCZNIA PRACUJE W SADZIE OKREGOWYM JUZPI JUPI JUPI


ale sie ciesze - o Boze jeszcze jestem w szoku :D
 
reklama
Do góry