reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja i tak ostatnia z Was spać pójdę.Jeszcze z psem na nocny spacer ruszam i o 1 w nocy małego muszę siku wysadzić,bo taki ma mocny sen,że się nie wybudza sam.
idę teraz obraz porobić ,bo już cicho się robi i na kolorach się skupić można.Stoi tak ten obraz na krośnie i zachęca widokiem ,że nie sposób do niego nie przysiąść.
Zajrzę jeszcze do Was jak ten mój zgagelec młodszy zaśnie.
 
Ostatnia edycja:
Ja i tak ostatnia z Was spać pójdę.Jeszcze z psem na nocny spacer ruszam i o 1 w nocy małego muszę siku wysadzić,bo taki ma mocny sen,że się nie wybudza sam.
idę teraz obraz porobić ,bo już cicho się robi i na kolorach się skupić można.Stoi tak ten obraz na krośnie i zachęca widokiem ,że nie sposób do niego nie przysiąść.
Zajrzę jeszcze do Was jak ten mój zgagelec młodszy zaśnie.
To ty nocny mark jesteś
 
Hej
Obudziły nas ptaszki i słońce
Jest tak pięknie, że jak tylko wyjdziemy na spacer, to niue wiem czy będziemy chciały wracać.
ZW. Poczytam Was z wczoraj popołudnia
 
A tak wogule to Dzien Dobry u nas nocka spokojna Kamilek spał nie miał gorączki:-)ale zaraz mu zmierze bo coś im sie wydaje że ma troche ciepło czoło.No i sniadanko zrobić:-pno a widze że wszyscy spią ale wam dobrze a zapomnieła bym dodaćze M artynka znowu na bajkach ale dzisiaj mnie prosiła żebym ją zaprowadziła:-D
 
reklama
Dzień dobry
Słońceeeee! :-D:-D:-D:-D Hurrrraaa! :-D:-D:-D
Dziś będzie długi spacer! :tak:
Poczytam was później, bo teraz Pe marudzi. Mam nadzieję, że niedługo zaśnie. Wczoraj poszedł spać o 23:30, po czym wstał przed 2:00 :szok: Nic mu nie dolegało, po prostu chciał się pobawić :dry: No i dziś już przed 7:00 znów był na nogach. :sorry2:
 
Do góry