reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wiecie juz troszke lepiej z tym oczkiem Oliwki.Wczoraj 2 razy posmarowałam tą paścią co mi lekarka przepisała i dzis jest o niebo lepiej,juz nie jest czerwone.Także maść działa.:-)
 
Witam Was:-)



Alee mamy dzisiaj ładną pogodę: Słoneczko świeci, tylko troszkę zimno... byle nie padało, zawsze to już coś:tak:
 
Anka myślisz że ją nie biorę do Nas do łóżka,dzis też był u Nas.Ale to nic nie daje,jeszcze bardziej się kokosi i nie może miejsca znaleźć.Nie wiem co jest grane.Cierpi na jakąś bezsenność czy co????A po takiej nieprzespanej nocy to możecie sobie wyobrazić jaka marudna chodzi,nic jej się nie podoba i o wszystko się denerwuje.
 
Witam o poranku. U nas wyszło ładne słoneczko ale zimno jest bo jest tylko +3C :tak: Gdyby tego słońca nie było to byłoby jeszcze zimniej.





myszunia ja miałam podobna dziś nockę :-D:-D:-D:-D:-D
Oliwka usnęła o 23.00,obudziła sie o 2.30 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: i usnęła dopiero koło 6.00 :szok::szok::szok: i przysnęła tylko do 8.00.To już moja druga czy trzecia taka noc,ja juz wyglądam jak zombi bo snu strasznie mi brakuje.
Nie wiem dlaczego ona tak wstaje,nie może po prostu zasnąć.Nie wiem co jest grane.

Oliwka dzis zostaje na trochę z dziadkiem bo ja znowu do dentysty braykam.Nie wiem czy uda mu się ją uśpić,bo nigdy jej nie usypiał, nie wiem czy sobie z tym usypianiem poradzi.Oby dali radę bo będzie jeden wielki krzyk.
NO to miałyscie nie załą noc.A moje dzieciątka spały grzecznie
 
Anka myślisz że ją nie biorę do Nas do łóżka,dzis też był u Nas.Ale to nic nie daje,jeszcze bardziej się kokosi i nie może miejsca znaleźć.Nie wiem co jest grane.Cierpi na jakąś bezsenność czy co????A po takiej nieprzespanej nocy to możecie sobie wyobrazić jaka marudna chodzi,nic jej się nie podoba i o wszystko się denerwuje.
Matynka wyspana a też czasem marudzi i to o byle co:tak:
 
witam się ja:-D
u nas nocka ok jak zwykle antoś obudził się koło 5 tatuś dał mu piciu i pospał jeszcze do 7:-Dadam w szkole piotr w pracy a my z antosiem ogarniamy mieszkanko a potem spacerek bo pogoda śliczna :-D słonko obłędne ale piotr dzwonił że zimno i wieje ale i tak idziemy trzeba się trochę poruszać:-D:-D:-D:-D:-D
pisałyście wczoraj o bieliźnie:tak::tak: no więc na moje kochanie i owszem bielizna działa mam takie 2 komplety czarne co nawet bardzo działają sęk w tym że z jednego biust mi górą wypływa i średnio się w nim czuję:crazy:a poza tym to w sobotę robie remament w swoich bieliźnianych szyfladach i pewnikiem muszę coś dokupić bo po ciąży ten biust troche inny i niektóra bielizna to już do niczego niestety:no::no::no: a marzy mi się jakiś fajny gorset widziałam fajne na alegro i to w całkiem całkiem fajnych cenach więc muszę się obmierzyć dobrze i zamówić a co nam też coś się od życia należy:rofl2:
 
reklama
witam się ja:-D
u nas nocka ok jak zwykle antoś obudził się koło 5 tatuś dał mu piciu i pospał jeszcze do 7:-Dadam w szkole piotr w pracy a my z antosiem ogarniamy mieszkanko a potem spacerek bo pogoda śliczna :-D słonko obłędne ale piotr dzwonił że zimno i wieje ale i tak idziemy trzeba się trochę poruszać:-D:-D:-D:-D:-D
pisałyście wczoraj o bieliźnie:tak::tak: no więc na moje kochanie i owszem bielizna działa mam takie 2 komplety czarne co nawet bardzo działają sęk w tym że z jednego biust mi górą wypływa i średnio się w nim czuję:crazy:a poza tym to w sobotę robie remament w swoich bieliźnianych szyfladach i pewnikiem muszę coś dokupić bo po ciąży ten biust troche inny i niektóra bielizna to już do niczego niestety:no::no::no: a marzy mi się jakiś fajny gorset widziałam fajne na alegro i to w całkiem całkiem fajnych cenach więc muszę się obmierzyć dobrze i zamówić a co nam też coś się od życia należy:rofl2:
Ja przed pierwszą ciążą nażekałam że mam duży biust a teraz to myśle że w tedy były małe i zgrabne a teraz to masakra może jak przestane karmić to zmaleją a poza tym będe sie odchudzać tylko czekam zanim Kamilek skończy cyca jesc:tak:
 
Do góry