reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

agnes na pocieszenie ci napisze że moja jula też kiedyś miała taki okres że słabo spała budziła sie w nocy i choroba wie dlaczego ja to przypisywałam wszystkiemu zębom bólom wzrostowym itp a potem gdzieś wyczytałam że dzieci tak maja czasami a pobudza je dużo wrażeń przed snem a oliwka wczoraj przed snem szalała więc może to i przyczyna wieczorem dzieci należy wyciszać zmieniać światło na bardziej przytulne sciszać lekko głos uspokoić emocje poczytać wieczorkiem potulić i to powinno wyciszyc na moje dzieci to działa więc może spróbuj tego:tak:
 
reklama
Ja ide sprzątac, wczoraj po powrocie się przeraziłam jak zobaczyłam mieszkanie:szok:



Prania pełny kosz+ jeszcze jeden taki naokoło ciuchow porozwalanych( skąd oni to wyciągnęli??) Ja nue wiem czy oni chodzą w 9 parach spodni w jeden dzień czy jak oni to robią, że nie ma mnie 12 h i z pustego kosza robi sie podwójnie pełny..:wściekła/y:

Nie mówiąc o reszcie mieszkania..

Mam 3 psy więc sobie wyobrazcie ten bałagan nawet po kilku godzinach:crazy:



Na szczęście jak tesciówka pójdzie na domek to zabiera dwa i zostaje nam tylko jeden... uf....

Ona chce żebym po niej odziedziczyla hodowle :-D

Ja mam wstręt to tego syfu, jeden pies jeszcze w miare do zniesienia jest, chociaz po takich przejsciach to wogóle bym nie chciala tylko że Pati się przyzwyczaił do swojej Nunki i powiedział, że jej nie odda:no:


Dobra, nie bede Wam zawraca głowy lece sparzatac


Miłego dnia babeczki! :tak:
 
Witam:-)
U nas nocka spokojna:tak:Cala trojka spala oki:tak:Dominiki pierwsza noc spal zupelnie sam:tak::tak::tak:
Ja szlam spac po 1 a pol godziny wczesniej zjadlam sobie spaghetti i salatke niemiecka:rofl2:a teraz jestem juz mega głodna:szok::-D
U nas od samego rana swieci sloneczko ale jest cholerny wiatr:crazy:Zaraz zrobie pranie i wystawie sobie na balkon
 
Anka myślisz że ją nie biorę do Nas do łóżka,dzis też był u Nas.Ale to nic nie daje,jeszcze bardziej się kokosi i nie może miejsca znaleźć.Nie wiem co jest grane.Cierpi na jakąś bezsenność czy co????A po takiej nieprzespanej nocy to możecie sobie wyobrazić jaka marudna chodzi,nic jej się nie podoba i o wszystko się denerwuje.

to moze idz z nia na spacerek niech pobiega a potem zasnie Ci w wozeczku:baffled:

malinka1 jak juz wyczaisz jakis gorset na allegro to pochwali sie:rofl2:

medeuska milych porzadkow ja juz odkurzylam wiec teraz czas na zupke :) i uciekam na zakupy bo mo autko bierze na przeglad
 
wiktoria a do kiedy chcesz karmic kamilka????
ja tak bardzo chciałam karmić antosia chociaż pół roku a tu d*** blada po 2 tygodniach koniec:-:)-( mały płakał przy piersi krzyczał non stop był przy cycu myślałam ok musi sie nuczyć ssania wszystko sie unormuje na szczęście poszłam z nim do lekarki a ta na wagę a tam duży spadek wagi chciała go do szpitala wysłać no i za krótkie wędzidełko pod językiem pokarm do laboratorium za słaby dlatego jak ktos pisze że nie ma czegoś takiego jak za słaby pokarm to szlag mnie trafia bo ja jestem tego przykładem miałam pokarm zbadany:tak: no i przez krótkie wędzidełko on nie mógł uchwycic dobrze piersi a ze ja mam biust big to tym gorzej:-(chciałam mu odciagać pokarm i podawać na zmianę z modyfikowanym z nadzieja że może jakoś się wzmocni ten pokarm ale nic z tego jednego dnia odciągnełam 100 ml drugiego przez cały dzień 120 ml a trzeciego dnia nazbierałam 60 ml piłam karmi herbatki laktacyjne wode i nic pani z poradni laktacyjnej powiedziała ze trzeba się z tym pogodzić poprostu tak się czasami zdarza:-:)-:)-( a ja przez tydzień wyłam tak bardzo chciałam karmić:tak::tak::tak::tak: dlatego zazdroszcze tym mamom które mogą:tak:
 
ania jak znajde coś fajnego na mój rozmiar to oczywiście najpierw was się poradzę:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
dowikla gdzie ty to kobieto mieścisz????????????:-D:-D:-D:-D no normalnie ci zazdroszcze jaką ty masz świetną przemiane materi ty masz poprostu skórę co się nie naciąga i możesz jeść a i tak nie przytyjesz:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
No wiedziałam, że czytanie mi zajmie z godzinę! :-D Gaduły!!!

Czy Wasze dzieci też miały taki etap że piszczały? Bo Kubek się nauczył i cały czas. Już mnie uszy bolą :baffled:

Piotruś piszczy jak się buntuje, albo złości, a wtedy ja też zaczynam piszczeć no i on zaczyna się śmiać :-D

my piszemy na zapas przed latem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A to w lato nie będziemy pisać? :confused: Myślę, że taka opcja nie istnieje, no chyba, że uda nam się to spotkanko, o którym kiedyś była mowa - wtedy będziemy gadać zamiast pisać! :-)

Czytałam właśnie ulotkę o nowotworach szyjki macicy i piersi u kobiet w różnym wieku,ja robiłam cytologie w maju zeszłego roku,najlepiej to juz bym dziś zrobiła znowu .... Tak ni z gruszki ni z pietruszki zmieniłam temat,ale jestem przejęta:szok:

Trochę mnie przestraszyłyście tym tematem. Chyba w najbliższym czasie wybiorę się na cytologię, bo już ponad rok nie miałam robionej.

Tylko pogratulować tej przeprowadzki, no i zmywarki wam troszkę zazdroszczę... Ja nie miałabym gdzie jej wstawić, ale w nowym domku to na pewno będę miała...:laugh2:

A ja chyba nigdy nie kupię zmywarki bo... lubię zmywać! :-)

Ale Oliwcia tatuska załatwiła:
leciała do niego i skoczyła mu kolanem centralnie w jajca :-D:-D:-D:-D:-D:-D
ma za swoje,trzeba było nie wariować :-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D

a dzisiaj jula rozmawia ze mną przez telefon i nagle no mamusiu kończę ja ale czemu już a ona no wiesz mam lekką depreskę i bolą mnie nogi:-D:-D:-D:-D:-D:-D wyłam ze śmiechu a i powiedziała że zgłosi się do mam talent bo ma ROZLICZNE TALENTY:-D:-D:-D:-D:-D płakałam ze śmiechu z mojej skromnisi:-D:-D:-D

Malinka1, Jula jest boska! :-D:-D Rozłożyła mnie tymi tekstami na łopatki! :-D

Bóg mnie kocha i chyba dlatego tak mnie doświadcza.
Zawsze mówię,ze każdy dzień mojego cierpienia i udręki to odkupienie jakiejś duszyczki i jakoś lepiej wtedy mi się robi,cieplej na serduchu.
Tak to sobie tłumaczę.:-)

As76, podziwiam cię :tak: Po tylu tak przykrych doświadczeniach patrzeć na życie z takim optymizmem to prawdziwa sztuka. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy ja bym tak potrafiła.

Odpisał: żebym go zaskoczyła no i przedłużyli mu umowe dostał na rok:-)

Super! Gratulacje!:tak:

Słuchajcie, czy to u nas czytałam, że któreś zachwalają jakiś fotelik samochodowy? My musimy zmienić na większy, tak od 13kg. Czy możecie mi coś polecić? A może któraś ma ochotę odsprzedać już niepotrzebny

My też szukamy fotelika :tak:

Medeuska, my jeszcze chyba nie miałyśmy okazji się poznać, więc witam cię serdecznie i gratuluję twojej fasoleczki! Ja jestem październikową mamą 2007! :tak:
 
reklama
Do góry