reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mamo Helenki, ty jesteś w ciąży to musisz dbać o to, żeby nie być za szczupłą laską! :-D A po ciąży to na pewno się zmieni! :tak:

o tak zdecydowanie tak!!!
Mamo Helenki ja jestem szczupla osoba ale w ciazy wygladalam jak amfibia:-D:-D Przed ciaza wazylam 56-57kg a do porodu 83kg:-D Nie zalowalam sobie niczego:rofl2: No i Laura duza sie urodzila wiec warto bylo:sorry2:
 
reklama
No i po zakupach, mała w wózku zasnęła to ja na balkon wystawiłam


Matko, dziewczyny, opamiętajcie się, Was dogonić niemożna.
Idę pożąek w szafie bąbeliny zrobić póki śpi, bo późńiej będzie mi rowalać to co zdążę ułożyć
Narka
No dzisiaj sie rozpisałysmy a ja zamiast sprzątac to na BB siedze ale jeszcze na chwilke zanim Kamilka usypiam a reszte wyłączam kompa i ide co robic bo jak nie wyłącze to nie zrobie nic:-D
 
o tak zdecydowanie tak!!!
Mamo Helenki ja jestem szczupla osoba ale w ciazy wygladalam jak amfibia:-D:-D Przed ciaza wazylam 56-57kg a do porodu 83kg:-D Nie zalowalam sobie niczego:rofl2: No i Laura duza sie urodzila wiec warto bylo:sorry2:

W ciąży to w ciąży, dogadzam sobie :-D. Ja już miałam za dużo kilogramów przed ciążą :baffled:

Odebrałam właśnie pocztę. Zastanawiałyście się kiedyś dlaczego psy gryza ludzi:confused: Oto odpowiedź:
 
witam
u nas juz troche lepiej
mnie juz przeszlo mysle ze calkowicie
maly jeszcze ma troche biegunke
wczoraj byl lekarz i powiedzial ze maly jest juz lekko odwodniony - przepisal orsalit, lacidofil, soczek hipp i smecte
ale zyjemy ;-)
 
reklama
Do góry