reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wspominałam wam wczoraj, że licytuje fotelik...
A że była strasznie zmęczona to poprosiłam M żeby aukcji popilnował, a on zapomniał i poszedł za nieduże pieniądze :wściekła/y::wściekła/y: A ja muszę nadal szukać :crazy:
 
Musiałam zrobić nasze ślubne, bo tamte mi wcięło
bardzo ladna ta Twoja sukieneczka, fajowe te fotki:tak:
To się Antoś wyspał :-D:-D:-D
A ja też bez znieczulenia nie pozwalam się dotknąć dentyście.
Wy tu tak o tych dentystach rozprawiacie i tak myślę, że przydałoby się odwiedzić moją panią dentystkę :baffled: Ale jakoś nie bardzo się do tego palę :dry:

a ja tam nie potrzebuje znieczulenia wole bezzzzz:tak:

luna ale z ciebie laska:tak::tak::tak::tak::tak:
a co do tekstów mojej julki to i owszem czasami zabawne ale momentami nie wiem gdzie oczy schować:zawstydzona/y: ja np wchodzę zlatem do tramwaju w powietrzu zapach potu a julka na cały głos ALE ŚMIERDZI MAMUSIU DLACZEGO LUDZIE SIĘ NIE MYJĄ???:szok: ma na swoim koncie kilkanaście takich tekstów że miałam ochotę zapaść się pod ziemie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
m bogaty słownik to fakt a jak ktoś rozmawia i użyje wyrazu którego nie zna od razu wyłapie i pyta co on oznacza:szok: i tak powiedziała ostatnio babci jak były w biedronce że dosyć ma już na dzisiaj zakupów jest już sfrustrowana tym wszystkim:szok:i ulubione jej jakis czas temu..... podsumowanie jakiejś pogadanki z nią a ona i jaka konkluzja po tym wszystkim???? wyliśmy:-D:-D a jak wychodzimy z domu to nigdy nie mówi muszę sie ubrać czy poprawić tylko zawsze poczekajcie muszę się ogarnąć jakoś:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D nie ma jak szczerosc wypowiedziana na glos z ust dziecka:-D:-D
Hello
A my znowu nie poszłysmy na spacerek:no:Jak sie wziełam za prasowanie tak dopiero teraz skonczyłam:szok:A wyprasowałam dopiero gdzies 1/4 z tego co mam(albo nawet nie):szok::rofl2:

Zaraz zobacze co napisałyscie przez ta godzine

ja tez mam prasowanie ale zrobie to wieczorem:baffled:

RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY MOIMI DZIECIACZKAMI TO SREDNIO 5 LAT TZN MIĘDZY ADAMEM A JULĄ TO 5 LAT I 2 M-CE MIĘDZY JULĄ A ANTKIEM 4 LATA I 7 M-CY JAK DLA MNIE TO IDEAŁ KARZDE Z NICH TROCHĘ POBYŁO MALUSZKIEM MAMUSI ALE ZNAM I TAKIE MAMY CO CHCĄ ROK PO ROKU I UWAŻAJA ŻE TAK NAJLEPIEJ A I TAKIE CO PO 10 LATACH DECYDUJA SIĘ DOPIERO NA DRUGIE:szok: JAK DLA MNIE 10 LAT TO DUŻO A PO ROKU JA BYM NIE DAŁA RADY NA SAMA MYŚL ŻE TERAZ MIAŁABYM BYĆ W CIĄŻY MAM GĘSIĄ SKÓRKĘ:no::no::no::no::no::no:

i taka roznica mi sie podoba :))

moze inaczej by sie zachowywala jakby byla przy Tobie i mogla Ci pomagac :tak:
QUOTE]
nie sadze bo mialam pod opieka mala od kolezanki i nie chciala bys widziec zachowania Laury:-D:-DNon stop plakala jak cos robilam przy tamtej i wchodzila mi na kolana albo chciala na rece:rofl2:
Zamieszałam w garach :rofl2:

Była dzisiaj u mnie dziewczyna co odkupiła ciuszki dla dzieciaczka :tak: Pisze razem ze mną na wątku lipcówek, słuchajcie, ona jest plaska :szok::szok::szok: Jeszcze mam szczękę na ziemi :-D Sama śmieje się z siebie, że ma ciąże urojona :-D:rofl2:
:-D:-Dpodnioslas szczeke:confused::-D
Sewcio wlansie wstal a ja musze isc ten obiad zrobic -
nie no wylaczam BB bo nie zajde do tej kuchni :baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D

jakis maly pozeracz czasu:-D jak nie wylaczysz to bys pewne non stop zagladala:rofl2:

luna ja też mam dzis wątróbkę,jaką robisz????? bo my uwielbiamy z indyka,jest taka mięciutka i słodziutka :tak::tak::tak::tak:
a zupa u nas dziś brokułowa :-)

Anka masz chyba rację.też o tym ostatnio myślałam,bunt dwulatka zbliża sie do nas dużymi krokami :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: cos czuję ze będzie ciężko :tak:
nie znosze watrobki:baffled: Niestety nieuchronny ten bunt Laura tez sie buntuje ale ona wie ze u mamusi to krotki temat i probuje u tatusia:rofl2::-D
Oliwka juz siedzi w łóżeczku.Ale coś spać to nie chce za bardzo.ja juz nie wiem co ona ma z tym spaniem,noce zarywa i tak w dzień też nie chce spać albo przespi się z 1,5 godz z wielkim przymusem.
Nie wiem tak sobie myślę może jest jakaś przyczyna takiej bezsenności.Jak będę 31.03 na szczepieniu to pogadam z lekarka na ten temat.Bo zaczyna mnie to niepokoić.
Poradz sie lekarza bo szkoda zeby sie meczyla i Ci marudzila bo chyba normalne to to nie jest:dry:
Ja mam dzisiaj na obiad pomidorowe od wczoraj;-)wiec jesli chodzi o gotowanie to mam luz:tak::tak::tak:
Własnie wylalam na siebie i na podloge kefir-FUCK:wściekła/y:
mi tez pomidorowa zostala:sorry2:
Kurde za dużo jem...:baffled:
W domu zjadłam 2 kanapki jak przyszłam do pracy kolejne 2 z serkiem Danio, potem sałatkę jarzynową z majonezem i bułkę z parówką, kołaczyka i teraz znów wcinam jakąś gotową sałatkę z makaronem...:-:)-:)-(

Troche przesada..:no: Za 3 dni bede wyglądac jakbym byla w 7 mies z takim apetytem....:szok:
jedz jedz Tobie wolno ja tez tak jadalam no co sie skonczylo spora waga ale dzis nie ma ani sladu jednego kilograma:sorry2:
No miejmy nadzieje, tak mnie wszycy pocieszaja, gorzej jak apetyt mi taki zostanie juz po ciazy o sie przyzwyczaje:baffled:
mi apetyt nie zostal a w ciazy non stop buzia mielilam:szok::-D
JAK TO DOBRZE MIEC STARSZE DIECKO:-D:-D MAMA MA LENIA TO SYNEK POSZEDŁ DO SKLEPU KUPIŁ CHLEBEK MLECZKO BUŁECZKI :-D
DOBRA JA TEZ NARAZIE ZMYKAM BO TERAZ SYNKA CZAS NA KOMPA:-D:-D
ALE PÓŹNIEJ BĘDĘ NAPEWNO:tak::tak::tak:
AAAAA U MNIE SŁONKO PRZEPIĘKNE:-D:-D ALE WIEJE JAK W KIELECKIM:-D:-D:-D

Tylko czekam kiedy Laura pojdzie na zakupki:sorry2:

MY po spacerku Laura w lozeczku a ja tu siedze i nadrabiam
Dobrze ze skonczylam bo co tu podejde to sporo do czytania:szok:
Ide do pralni i moze cos zjem
 
ufff...dobrelam do końca:-)nie bylo mnie 4godziny a juz ponad 150 postow do przecytania:szok:
zaliczylam zakupy,spacer do szkoly(w sumie 5km:-))Weronika usneła w wozku na czszescie,Paulina lekcje odbarbia.mi sie zupa gotuje.a przynajmniej probuje:-D:rofl2:
kupilam mrozonke i bedzie wielowarzywna:-)a co!


W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego ENTER
Zaraz poszukam
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

hura anabuba wróciła:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
a witam czwartkowo:-D
zaczynam czytać co od wczoraj napisałyście:tak::tak:
jestem jestem

Witam Mamuśki!!

Ale Wy to z rana od razu na kompa zasiadacie widzę :tak::tak::tak: ja wolę sobie wszystko zrobić, małego spać i wolne :-):-)

Ja właśnie śniadanko sobie jem,, spaghetti z jasnym sosem mniam mniam ;-);-);-)
będę miała jeszcze na obiadek.

U mnie słoneczko świeci coś, ale wieje i nie jest za ciepło :crazy: a bym wyszła w końcu z Kubkiem na dworek. Jutro w końcu jadę po samochód do teściów! No na reszcie :-D:-D:-D

No a wczoraj siostra u mnie była, wypisała mi zaproszenia i teraz tylko wysłać nie które i rodzinkę objechać. A tak mi się nie chce :baffled:
bo kawe to sie rano z BB pije:-)

o matko i córko ile miałam czytania:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
uniwersu piosenki znam wszystkie mam ich wszystkie płyty byłam kilka razy na koncertach a jak mirek breguła wokalista popełnił samobójstwo to wyłam jak dziecko super człowiak tylko z za dużą wrażliwością jak na nasze czasy:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
patrysia jak dziś sewi????
a ja wczoraj nie miałam tulenie moje kochanie padło zanim ja doszłam do łóżka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a w nocy coś mu sie sniło i sie tulic zaczął wszystko było by ok gdyby jakiejś madzi nie wołał:angry::angry::angry::angry::angry::angry: zła byłam jak osa nici z sexu i jeszcze go opieprzyłam na czym swiat stoi:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
to moze ta co ostatnio we snie seks z nia uprawwil?a moze mial uprawaic nie pamietam:-D:-D:-D
wez go walkiem przez plecy:rofl2:

Ja Radka co chwilę leje! Niech wie kto ma ostatnie i pierwsze słowo w tym związku! A że się daje bić to inna sprawa :-D:-D
racja!!!!!!!!!!!111:-)

dzisiaj to jest pisanie z prędkością światła:-D:-D:-D:-D
antośka uśpiłam z julia porozmawiałam przez telefon nawet dzisiaj miała dla mamusi więcej czasu:-D:-D ale i tak na koniec mnie rozwaliła tekstem wiesz mamuś moze byś tak urodziła bliżniaczki? ja COOOOOOOOO???? a ona no nie pytaj co tylko słucham i sie nie dziw młoda jesteś a ja bym chciała 2 siostry na raz:tak: ja jula nie ma takiej opcji a ona ale jesteś chytra ja bym ci urodziła jak byś mnie poprosiła:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D staneło na tym że jak dorośnie to mi urodzi bliźniaki ale dopiero jak bedzie miała 30 lat bo najpierw to słowa julki musi trochę chłopaków pokochać:confused::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D no wyłam ze śmiechu ja i moja mama która tej rozmowy słuchała:-D:-D:-D:-D
powinnam tyłek ruszyc okno w łazience umyć obiad podszykować ale tak mi sie nie chce:no::no:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Piosenka: Universe "Tyle chciałem Ci dać"

Znam To!!!. Zakochana byłam w tym kawałku!!!! Wieki go nie słyszałam!!!!
a mi sie przypomnialo jak mialam te 14-15lat:-)

luna ale z ciebie laska:tak::tak::tak::tak::tak:
a co do tekstów mojej julki to i owszem czasami zabawne ale momentami nie wiem gdzie oczy schować:zawstydzona/y: ja np wchodzę zlatem do tramwaju w powietrzu zapach potu a julka na cały głos ALE ŚMIERDZI MAMUSIU DLACZEGO LUDZIE SIĘ NIE MYJĄ???:szok: ma na swoim koncie kilkanaście takich tekstów że miałam ochotę zapaść się pod ziemie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
m bogaty słownik to fakt a jak ktoś rozmawia i użyje wyrazu którego nie zna od razu wyłapie i pyta co on oznacza:szok: i tak powiedziała ostatnio babci jak były w biedronce że dosyć ma już na dzisiaj zakupów jest już sfrustrowana tym wszystkim:szok:i ulubione jej jakis czas temu..... podsumowanie jakiejś pogadanki z nią a ona i jaka konkluzja po tym wszystkim???? wyliśmy:-D:-D a jak wychodzimy z domu to nigdy nie mówi muszę sie ubrać czy poprawić tylko zawsze poczekajcie muszę się ogarnąć jakoś:-D:-D:-D:-D
Paulina tez potrafi nieraz strzelic tekstem ale w jej naturze jest szczerosc niestety:baffled:

Ja właśnie dlatego , że sie boje to chodziłam regularnie, póki w 5 mieś nie byłam, no i teraz jakoś od narodzin małej nie byłam, co mi się te słodkości z okresu ciąży teraz odbijają. Ząb jeden boli, w drugim światłoutwardzalna się wypłukała. Albo jutro albo najdalej w poniedziałęk lece do mojej znieczulicy.

I kciuki za mnie prosze trzymać. Palenie rzuciłam. Ciężko to widzę.
trzymamy;)

jak wypełnialiście Pity to przekazałyście na coś 1%podatku????

ja przekazałam na Fundację Polsat na chore dzieci.:tak:
kurcze a mnie rozlicza co roku taka babka i zapomnilam jej powiedziec.musze za rok pamietac:crazy:

Słuchajcie, czy macie jakieś doswiadczenia z ciśnieniomierzami? Dziadek ma w przyszłym miesiącu imieniny i postanowilismy mu cos takiego sprezentować...
tak tez slyszalam ze te na nadgartsek sa zle.najlepsze te tradycyjne ale waidomo ze samemu ciezko.moja mama ma ten polautomatyczny-samemu sie pompuje a on potem juz mierzy.i dobrze pokazuje

PODOBNO OPERA NIE SCIĄGA WIRUSÓW TAK TWIERDZI MOJE KOCHANIE ALE JAK DLA MNIE TO ONA MAŁO PRZZEJZYSTA I CIĄGLE SIĘ TU MOTAM:rofl2:
ja mam opere i nie narzekam.IE to dopiero badziewie:-)

Jakbyś zobaczyła mój brzuch teraz to byś się chyba za głowe złapała ile ja jem :-D:-D

A wogóle Mamo Helenki mam pytanie.. w jaki sposób nabiłaś od 1.2009 tyle postów? Nocowałaś na forum?:-D:-D:-D:-D:-D
posiedzisz trocge to sama sie zdiwisz jak ci sie szybko naprodukuje:-)

mama Helenkipaczka doszla.dziekuje bardzo.kiecki swietne,reszta tez ok:-D
 
A mi sie dalej stronka pieprzy...:baffled:
Ale tylko ta podstrona ostatnia z mam w domu... cała reszta chodzi normalnie... ja nie wiem...:baffled:
 
reklama
Musiałam zrobić nasze ślubne, bo tamte mi wcięło
Ślicznie wyglądałaś a ten palec na zdjęciu to czyj!!:-D:-D
luna ale z ciebie laska:tak::tak::tak::tak::tak:
a co do tekstów mojej julki to i owszem czasami zabawne ale momentami nie wiem gdzie oczy schować:zawstydzona/y: ja np wchodzę zlatem do tramwaju w powietrzu zapach potu a julka na cały głos ALE ŚMIERDZI MAMUSIU DLACZEGO LUDZIE SIĘ NIE MYJĄ???:szok: ma na swoim koncie kilkanaście takich tekstów że miałam ochotę zapaść się pod ziemie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
m bogaty słownik to fakt a jak ktoś rozmawia i użyje wyrazu którego nie zna od razu wyłapie i pyta co on oznacza:szok: i tak powiedziała ostatnio babci jak były w biedronce że dosyć ma już na dzisiaj zakupów jest już sfrustrowana tym wszystkim:szok:i ulubione jej jakis czas temu..... podsumowanie jakiejś pogadanki z nią a ona i jaka konkluzja po tym wszystkim???? wyliśmy:-D:-D a jak wychodzimy z domu to nigdy nie mówi muszę sie ubrać czy poprawić tylko zawsze poczekajcie muszę się ogarnąć jakoś:-D:-D:-D:-D
A co sie będzie czajić jak jej coś nie pasuje to wali prosto z mostu.:-D:-D
Sewcio wlansie wstal a ja musze isc ten obiad zrobic -
nie no wylaczam BB bo nie zajde do tej kuchni :baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
No ja jak nie wyłącze BB to nic nie moge zrobić:szok:
Ja mam dzisiaj na obiad pomidorowe od wczoraj;-)wiec jesli chodzi o gotowanie to mam luz:tak::tak::tak:
Własnie wylalam na siebie i na podloge kefir-FUCK:wściekła/y:
No toś dorobiła za szybko chciałaś go zjesc i nie podzielić sie z nami:-D:-D
Kurde za dużo jem...:baffled:
W domu zjadłam 2 kanapki jak przyszłam do pracy kolejne 2 z serkiem Danio, potem sałatkę jarzynową z majonezem i bułkę z parówką, kołaczyka i teraz znów wcinam jakąś gotową sałatkę z makaronem...:-:)-:)-(

Troche przesada..:no: Za 3 dni bede wyglądac jakbym byla w 7 mies z takim apetytem....:szok:
Nie żałuj sobie i dzidziusiowi jedz póki możesz bo jak będziesz karmić to juz nie będziesz mogła jesc wszystkiego:tak:
Ja bedziesz karmila cycem to wrocisz szybciej niz Ci sie wydaje:tak::tak::tak:
Ja przy Martynce szybko schudłam a karmiłam 2 lata a teraz karmie już 8 miesięcy i dalej gruba jestem:-D
 
Do góry