reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja wlasnie popsrzatalam kuchnie:tak:Mlode zjadly platki i teraz do miseczek po platkach klada sobie nieobrane ziemniaki i chodza mi z tym po chacie:szok:
 
reklama
Ja sobie posprzatam jak wroce ze spacerku:tak::tak::tak:jesli wogole wyjde

Teraz to Klaudia przyniosła mi cala siatke ziemniakow do pokoju tzn przyciagła:szok:
 
No ale to nie był taki jogurt dla dzieci no nie wiem bo on wszystko by jadł ale wiem ze w nocy go brzuch bolał bo nawet z siłą kupki robił.
A kawa pomogł i to bardzo teraz by pasowało coś zrobić ale lulam Kamilka bo coś marudzi przez sen:crazy:
hmmm mysle ze ta kupka to nie z jogurtu bo lali jak zje jogurt to zaraz ma kupe w pampersie:-D
ANKA fajne fotki :tak: Ja też chcę takie ciepełko:-p

Moja właśnie darowała się do batonika chocka pick - zobaczymy co z tego wyjdzie:dry: Na razie wcina :tak:

M dzisiaj pracuje w domu, robota mi się n nie klei, już 30 min składam pranie, a efektów nie widać :baffled:

mi tez joakos nie idzie:baffled:
 
ANKA fajne fotki :tak: Ja też chcę takie ciepełko:-p

Moja właśnie darowała się do batonika chocka pick - zobaczymy co z tego wyjdzie:dry: Na razie wcina :tak:

M dzisiaj pracuje w domu, robota mi się n nie klei, już 30 min składam pranie, a efektów nie widać :baffled:
Ja też prasuję i zrobiłam sobie przerwę,by do Was zajrzeć.:-D

Ja zaczęłam dawać jogurty dopiero jak skończyła 1,5 roku.

Jogurt to ciężka sprawa dla takiego żołądeczka :-( Twarożek jest lepszy :tak:
Kuba zaczął jeśc jak skończył 4 lata ,ale w większych ilościach i tak mu szkodzą ,i to bardziej te dla dzieci niż te normalne.:-(
W tych dla dzieci jest tylko więcej sztucznego Wapnia i witamin ot cała różnica.:crazy:

Ja wlasnie popsrzatalam kuchnie:tak:Mlode zjadly platki i teraz do miseczek po platkach klada sobie nieobrane ziemniaki i chodza mi z tym po chacie:szok:
Ale jaki mają ubaw.:-)

To mają ubaw a ja słysze że tesciowa sprząta u siebie a ja siedze zamiast sie ruszyć:no:
Ja też przyszłam do kompa zamiast chałupkę ogarniać.
BB jest jak narkotyk, jak raz napiszesz to już wpadłaś i tylko odwyk Cię uratuje :-D:-D:-D:-D
 
reklama
witam sie ja z rana:tak:
ale się rozpisałyście od wczoraj:szok::szok:
a ja coś bez humorku dzisiaj:no: na P z rana nakrzyczałam płakac mi sie chce robić mi się nic nie chce smutno mi i jakos tak dziwnie:-:)-( deprecha jakaś czy cuś:confused::confused::confused:
mój P miał wczoraj ze mna pogadać bo cos mi się na wątrobie żali nazbierało a sobie zasnoł rankiem nie było czasu i tak kisze sie w tym sosie sama :wściekła/y::wściekła/y:
a z innej beczki a co się dzieje z agunią in???? dawno jej nie było u nas:tak:
 
Do góry