reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja na jutro mam pomidorowa a pozatym jak mojego nie ma to nie gotuje:-D

Agnieszka a co robicie jutro??Chetenie bym sie wybrala do ZOO ale samej to troche nudno:baffled:Moze byscie sie wybrali ze mna i z Laura:confused:No chyba ze juz macie plany:-(
ojjjj kochana sory ale nie da rady bo jutro jedziemy do Davida babci oni nie mogli przyjechac do niego na urodziny wiec my jedziemy do nich bo nas zaprosili
 
reklama
ku...a nie umie jestem w tych zalacznikach sciagam otke z kompa i naciskam na wyslij no i potem mam link tylko go wkleic nie umie :szok::szok::szok::szok::szok: otwiera mi sie cala strona a linka nie idzie przeniesc a zadnego dodaj tam nie mam
Jak Ty to robisz ze pojawia sie Tobie jakis link:baffled::confused:
Jak wyslesz i pojawi sie Tobie ze juz jest to na samym dole zatwierdz odp tak jakbys pisala zwyklego posta i bedzie oki
 
ojjjj kochana sory ale nie da rady bo jutro jedziemy do Davida babci oni nie mogli przyjechac do niego na urodziny wiec my jedziemy do nich bo nas zaprosili
trudno cos wymysle moze jednak sam pojade bo w domku nie bede siedziala no chyba ze pogoda bedzie do niczego:baffled:
dobranoc uciekam i mam nadzieje ze jakos sie do was wkrece ;)
dobranoc
ku...a nie umie jestem w tych zalacznikach sciagam otke z kompa i naciskam na wyslij no i potem mam link tylko go wkleic nie umie :szok::szok::szok::szok::szok: otwiera mi sie cala strona a linka nie idzie przeniesc a zadnego dodaj tam nie mam
dzwon do mnie
Nie obiecuje ale sie postaram:tak::tak::tak:
Tylko juz dzisiaj Wam pisze PROSZE SIE NIE SMIAC

:-D:-D jasne:-D
 
Dzis polowe poprasowalam a jutro musze pranie zrobic i znow mi sie nazbiera:baffled:
Dlaczego pranie musi sie gniesc:confused::-D
Kurcze kolacji jeszcze nie zjadlam ale glodu nie czuje wiec zastanawiam sie o ktorej zaczne jesc:-D Chyba o polnocy:-D:-D
 
reklama
Do góry