reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
a moj maly wlasnie zasnal a ze chodzi juz bez pampka tylko na wyjscie zajkladamy...
no i teraz zasnal mi a nie mial zalozonego ale dobrze ze cerate mam podlozona :tak:

za niedlugo mala wyprowadzka na 2 tyg :-D:-D:-D
oj jak sie ciesze i chyba juz definitywnie oducze malego nawet na dwor bede chodzi z nim bez pampka bo zaczyna mi ladnie wolac a jak nie to bede brala nocnik ze soba bo to akurat za blokiem mam piaskownice wiec daleko to nie jest ...
a tak to go przypilnuje
zyczcie mi powodzenia :cool2::cool2::cool2:
 
hej hej hej

wpadlam sie przywitac i zaraz zmykam sie szykowac bo jade z lali na miasto Musze popatrzec za sandalkami dla laury bo te co ma to jakos male wygladaja i jak idzie to paluszki leca do przodu tak ze prawie wychodza z sandalka:baffled:
Znajac swiat nic nie kupie ale warto sie przejsc:tak:
Nie wiem czy nie zacznie padfac bo pochmurno:baffled:

Dzis gadam z moim o tej oszczednosci na wodce a ten do mnie Kochanie kupimy Biala Dame nie chce oszczedzac zeby goscie sie pochorowali:baffled: Jeszcze mu potruje bo za te 800zl to napoje bede miala:happy2:
 
hej hej hej
Dzis gadam z moim o tej oszczednosci na wodce a ten do mnie Kochanie kupimy Biala Dame nie chce oszczedzac zeby goscie sie pochorowali:baffled: Jeszcze mu potruje bo za te 800zl to napoje bede miala:happy2:
Na pewno się nie pochorują jak wcale pić nie będą;-):-p:tak::-D:-D:-D.
Po stawianiu systemu pustki w kompie i wsio trzeba wgrać:angry::angry:.Fotki to wieczorem chyba będą:wściekła/y::-(.
 
ja wlasnie pochlonelam drugie sniadanie- cała wilka micha sałatki z dwóch pomidorów 1 cbuli pół pęczka szypiorku i połowy śmietany- to z 3ma kromkami cchleba z masłem:szok::szok:

a na śniadanie rano zjadłam 4 kanapki z szynka:szok::szok:
 
Witam się tylko ia spadam zaraz bo A. ma dzisiaj wolne a ja mam wku-rwa :szok::szok::szok: Na 1 lipca Zuzia miała mieć urografie ale nie było miejsc w szpitalu i odesłali nas do domu. Miałam zadzwonic dziś i umówili nas na 20 sierpnia:szok::szok: Ale jak wolnego łóżka nie będzie to tez termin przepadnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Do tego drzwi wejściowe się popsuły i trzeba nowe kupić 800zł najtańsze:no: No i oczywiście moja wina bo te co prawda 30 lat miały ale ja kazałam je obic przy okazji remontu prtzedpokoju no i już sie zamka nie zamontuje a odpowiednio do wieku drzwi nowego sie nia da wprawić:baffled::baffled::baffled:

Do tego pada ciągle, a do mamy chce śmignąć bo dzisiaj imieninki ma-Elżbieta:-D:-D
 
reklama
hej hej hej

wpadlam sie przywitac i zaraz zmykam sie szykowac bo jade z lali na miasto Musze popatrzec za sandalkami dla laury bo te co ma to jakos male wygladaja i jak idzie to paluszki leca do przodu tak ze prawie wychodza z sandalka:baffled:
Znajac swiat nic nie kupie ale warto sie przejsc:tak:
Nie wiem czy nie zacznie padfac bo pochmurno:baffled:

Dzis gadam z moim o tej oszczednosci na wodce a ten do mnie Kochanie kupimy Biala Dame nie chce oszczedzac zeby goscie sie pochorowali:baffled: Jeszcze mu potruje bo za te 800zl to napoje bede miala:happy2:
Najlepiej kup Soplicę i niech mąż spróbuje i potem w tym samym sklepie zaopatrzenie dla gości zrobić. My zawsze bols bols a raz kupiłam w pierwszym lepszym monopolu i wszyscy zdychali :szok::baffled:
 
Do góry