reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Patrysia, czy ty jesteś w ciąży? Matko, jak tu sie pozmieniało:-)
oj kochana od razu widać że dawwwnnnnoooo ciebie nie było:-D:-D:-D
a moj maly wlasnie zasnal a ze chodzi juz bez pampka tylko na wyjscie zajkladamy...
no i teraz zasnal mi a nie mial zalozonego ale dobrze ze cerate mam podlozona :tak:

za niedlugo mala wyprowadzka na 2 tyg :-D:-D:-D
oj jak sie ciesze i chyba juz definitywnie oducze malego nawet na dwor bede chodzi z nim bez pampka bo zaczyna mi ladnie wolac a jak nie to bede brala nocnik ze soba bo to akurat za blokiem mam piaskownice wiec daleko to nie jest ...
a tak to go przypilnuje
zyczcie mi powodzenia :cool2::cool2::cool2:
życzę powodzenia dacie radę a zawsze to oszczędność bo 2 pampersowców to spory wydatek:tak:
ja wlasnie pochlonelam drugie sniadanie- cała wilka micha sałatki z dwóch pomidorów 1 cbuli pół pęczka szypiorku i połowy śmietany- to z 3ma kromkami cchleba z masłem:szok::szok:

a na śniadanie rano zjadłam 4 kanapki z szynka:szok::szok:
medea słonko gdzie ty to mieścisz:szok::szok::szok::szok:
Witam się tylko ia spadam zaraz bo A. ma dzisiaj wolne a ja mam wku-rwa :szok::szok::szok: Na 1 lipca Zuzia miała mieć urografie ale nie było miejsc w szpitalu i odesłali nas do domu. Miałam zadzwonic dziś i umówili nas na 20 sierpnia:szok::szok: Ale jak wolnego łóżka nie będzie to tez termin przepadnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Do tego drzwi wejściowe się popsuły i trzeba nowe kupić 800zł najtańsze:no: No i oczywiście moja wina bo te co prawda 30 lat miały ale ja kazałam je obic przy okazji remontu prtzedpokoju no i już sie zamka nie zamontuje a odpowiednio do wieku drzwi nowego sie nia da wprawić:baffled::baffled::baffled:

Do tego pada ciągle, a do mamy chce śmignąć bo dzisiaj imieninki ma-Elżbieta:-D:-D
uuuuu nasza służba zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kochana ja ostatnio pytałam lekarza o spiralkę takie są nowe fajne nie uczulają podobno najbardziej pewne i pytam go otą konkretną a on sama spirala kosztuje 250zł i założenie z usg 200 no 450 za całość myślę ok cholera no nie stać mnie teraz:no:wczoraj sprzątam ginekologię patrzę cennik firm medycznych od których mój doktorek zamawia a tam jak wół cena spirali 70 zł netto no cholerni zdzieracze:angry::angry:

a u mnie zupka antoszki juz ugotowana nasz barszczyk bulgocze na kuchence pranko wywieszone łazienka błyszczy i pokój dzieciuaków tez jeszcze nasz pokój kuchnia korytarz i będzie wsio zrobione :tak:jakoś mnie dzisiaj na porządki wzieło:szok:a wczoraj w pracy narobiłam sie jak dziki osioł dzisiaj będzie zdeczka lżej:tak:myślałam że zasnę w dom ku jak kamień a tu moje kochanie do 2 spać mi nie dało:-):cool2::cool2::cool2:a potem o 6 pobudka piotr do pracy ja z antoszką bo juz nie spał w nocy miał 4 pobudki ale kawulec działa cuda:-D
 
reklama
oj kochana od razu widać że dawwwnnnnoooo ciebie nie było:-D:-D:-D

życzę powodzenia dacie radę a zawsze to oszczędność bo 2 pampersowców to spory wydatek:tak:

medea słonko gdzie ty to mieścisz:szok::szok::szok::szok:

uuuuu nasza służba zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kochana ja ostatnio pytałam lekarza o spiralkę takie są nowe fajne nie uczulają podobno najbardziej pewne i pytam go otą konkretną a on sama spirala kosztuje 250zł i założenie z usg 200 no 450 za całość myślę ok cholera no nie stać mnie teraz:no:wczoraj sprzątam ginekologię patrzę cennik firm medycznych od których mój doktorek zamawia a tam jak wół cena spirali 70 zł netto no cholerni zdzieracze:angry::angry:

a u mnie zupka antoszki juz ugotowana nasz barszczyk bulgocze na kuchence pranko wywieszone łazienka błyszczy i pokój dzieciuaków tez jeszcze nasz pokój kuchnia korytarz i będzie wsio zrobione :tak:jakoś mnie dzisiaj na porządki wzieło:szok:a wczoraj w pracy narobiłam sie jak dziki osioł dzisiaj będzie zdeczka lżej:tak:myślałam że zasnę w dom ku jak kamień a tu moje kochanie do 2 spać mi nie dało:-):cool2::cool2::cool2:a potem o 6 pobudka piotr do pracy ja z antoszką bo juz nie spał w nocy miał 4 pobudki ale kawulec działa cuda:-D
no wasnie nie wiem:-D znaczy w kilogramach ktore z tyg na tydzien przybywają:baffled:
i martwie sie co to ze mną bedzie później po ciązy- jak ja to zrzuce:baffled::baffled::baffled:


to niexle doktorki zdzieraja- sama spirala kosztuje "250"+ zaożenie 200:-D za spirale gościu jest 350 do przodu:-D:-D:-D:-D:-D



zrobiłaś mi saka na kawke wiec sobei zrobię:tak::tak::tak:
 
oj kochana od razu widać że dawwwnnnnoooo ciebie nie było:-D:-D:-D

życzę powodzenia dacie radę a zawsze to oszczędność bo 2 pampersowców to spory wydatek:tak:

medea słonko gdzie ty to mieścisz:szok::szok::szok::szok:

uuuuu nasza służba zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kochana ja ostatnio pytałam lekarza o spiralkę takie są nowe fajne nie uczulają podobno najbardziej pewne i pytam go otą konkretną a on sama spirala kosztuje 250zł i założenie z usg 200 no 450 za całość myślę ok cholera no nie stać mnie teraz:no:wczoraj sprzątam ginekologię patrzę cennik firm medycznych od których mój doktorek zamawia a tam jak wół cena spirali 70 zł netto no cholerni zdzieracze:angry::angry:

a u mnie zupka antoszki juz ugotowana nasz barszczyk bulgocze na kuchence pranko wywieszone łazienka błyszczy i pokój dzieciuaków tez jeszcze nasz pokój kuchnia korytarz i będzie wsio zrobione :tak:jakoś mnie dzisiaj na porządki wzieło:szok:a wczoraj w pracy narobiłam sie jak dziki osioł dzisiaj będzie zdeczka lżej:tak:myślałam że zasnę w dom ku jak kamień a tu moje kochanie do 2 spać mi nie dało:-):cool2::cool2::cool2:a potem o 6 pobudka piotr do pracy ja z antoszką bo juz nie spał w nocy miał 4 pobudki ale kawulec działa cuda:-D
Ale szalejesz:tak::tak::tak:. Zdziera niesamowici :szok::szok::szok:.
Ja dzisiaj robie sosik z królika i nie wiem czy mi wyjdzie bo robie pierwszy raz:confused:. Ja mieszkanko też już prawie mam posprzątane
 
no wasnie nie wiem:-D znaczy w kilogramach ktore z tyg na tydzien przybywają:baffled:
i martwie sie co to ze mną bedzie później po ciązy- jak ja to zrzuce:baffled::baffled::baffled:


to niexle doktorki zdzieraja- sama spirala kosztuje "250"+ zaożenie 200:-D za spirale gościu jest 350 do przodu:-D:-D:-D:-D:-D



zrobiłaś mi saka na kawke wiec sobei zrobię:tak::tak::tak:
Ja po popierwszej ciąży zrzuciłam fajnie. Karmiłam Seweryna cyckiem i m śmial się że Sewery zrobi ze mnie kościotrupa:-). A teraz jest ciężej:-(. Może dlatego że cesarka brakuje mi jeszcze z ok.5kg. No i mam problem z balonami masakra.
Ja hyba też zrobie sobie kawke bo ta pierwsza mi nie pomogła:sorry2:
 
Ale szalejesz:tak::tak::tak:. Zdziera niesamowici :szok::szok::szok:.
Ja dzisiaj robie sosik z królika i nie wiem czy mi wyjdzie bo robie pierwszy raz:confused:. Ja mieszkanko też już prawie mam posprzątane
ostatni raz jadłam rosołek z królika jakieś 10 lat temu i jak dla mnie czyli ludzia który rosołu nie lubi był pycha:tak::tak:a skąd ty kobieto masz królika???
 
Patrysia, kciuki zaciśnięte :tak:

Ja po popierwszej ciąży zrzuciłam fajnie. Karmiłam Seweryna cyckiem i m śmial się że Sewery zrobi ze mnie kościotrupa:-). A teraz jest ciężej:-(. Może dlatego że cesarka brakuje mi jeszcze z ok.5kg. No i mam problem z balonami masakra.
Ja chyba też zrobie sobie kawke bo ta pierwsza mi nie pomogła:sorry2:

Ja po pierwszej ciąży z końcem połogu wróciłam do wagi:tak: a przytyłam 22kg, a teraz wszystko zostawiłam w szpitalu :-D 11kg
A le to nie znaczy, ze nie mam czego zrzucać, niestety:baffled:
 
Wkoncu do Was dotarłam baby:tak::tak::tak:Ale od rana wziełąm sie za sprzatanie i prasowanie:szok:;-)
Wyprasowałam ponad polowe z tego co mialam i prawie wszystko posprzatałam,do tego usmazyłam sobie jeszcze schabik na jutro:tak::tak::tak:

Pogoda taka sobie-rano było przyjemnie bo bez slonca i wiaterek a teraz pada i jest słonce za takimi penerskimi chmurami ale jakos nie mozes ie przebic:no::no::no:
Niedlugo poloze mlode spac i sama chyba tez sie przespie
 
reklama
Patrysia, kciuki zaciśnięte :tak:



Ja po pierwszej ciąży z końcem połogu wróciłam do wagi:tak: a przytyłam 22kg, a teraz wszystko zostawiłam w szpitalu :-D 11kg
A le to nie znaczy, ze nie mam czego zrzucać, niestety:baffled:
oj kochana Ty naprawde nie masz co zrcuucac, bo pod koniec ciazy topraktycznie gdyby nie troche brzuszka to nie bylooby widac ze w ciazy jestes:-p:-p:-p
 
Do góry