reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

zdrówka dziewczyny.My zdrowi.Mała rośnie i rozrabia .Ja szydełkuję ile tylko dam radę ,ale i tak ciągle mało ...
Zklejam moją pannę bawiacą się w kuchni gdy ja robię obiad :p
 

Załączniki

  • DSC_0624.jpg
    DSC_0624.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC_0625.jpg
    DSC_0625.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0626.jpg
    DSC_0626.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 29
reklama
hahahaa uroczo :D Ja szyję, i ostatnio siedząc nad maszyną nie zauważyłam, jak synek dorwał się do papieru toaletowego... cała łazienka w nim była :p
 
no właśnie, szkoda tylko że tak trochę zamarło na wątku ... a jeszcze przed wakacjami zawsze było z kim pogadać ;-)

u nas Natan już niemal kompletnie zdrowy, trzy dni smarowania smalcem gęsim zdziałały cuda ;-) w niedzielę miał urodzinki robione u babci, ale było radochy ... a my mamy uzbieraną sumkę na basen :-)
 
Amaliee hehe świetny pomysł! ;-):-) Jakoś ostatnio wybiłam się z BB, a na FB często zaglądam, bo m.in. prace swoje tam wystawiam.
kasia-matiy piękny obraz, bardzo mi się podoba.:tak:
 
reklama
Witajcie ja tylko na chwilę przywitać się bo niestety Gaja ma operację w tej chwili a ja miejsca nie mogę sobie znaleźć!!!!Straszne to czekanie!
 
Do góry