reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja weszłam życzć Wam spokojnej nocki :tak:

Iwona świetnie, że mały powiedział do Ciebie mama :tak: ja nigdy tego nie zapomnę myślałam, że mi serce z radości, szczęścia pęknie jak Jędrek powiedział do mnie mamo. Zresztą do dziś mnie to rozczula.... jeszcze jak mi powie "mamusiu kocham Ciebie świecie" Co ma znaczyć, że kocha mnie najbardziej na świecie to łezka mi się kręci :tak:

Iwonka dywan bardzo ładny :tak:

Ewcia cieszę się razem z Tobą, że Mati już spokojniejszy w przedszkolu :tak:

Leika życzę powodzenia w poszukiwaniu działeczki pod wymarzony domek :tak:

Cloe trzymaj się kochana. Jutro pewnie poczujesz się lepiej....

A co do metod wychowawczych, to ja też nie zwracam uwagi na to, jak Jędrek ryczy gdy chce coś na mnie wymusić. Teraz to chyba i on już zrozumiał, że nie robi to na mnie wrażenia i odpuścił. Czasami jak coś chce, a wie, że ciężko będzie mnie do tego przekonać to przychodzi i się przymila, ale zaczyna już rozumieć, że jak mówię nie, to znaczy nie i przymilanki, a tym bardziej darcie na cały regulator nic nie pomogą i odpuszcza. Dorasta mi dziecko. Czasami ma odjazdowe pomysły :baffled: ale powoli dogadujemy się i zaczynamy tworzyć całkiem zgrany zespół ;-):tak: szkoda tylko, że bez taty..... bo niestety przez skype nie da się wychowywać dziecka :-:)-:)-(

Zmykam o łóżeczka. Dobranoc!
 
dzien dobry :-) haha ja 1

chyba sie starzeje bo normalnie juz sie wyspałam:eek:

tez pamietam jak niuniu powiedziala mama ale to bylo swietne uczucie :tak:

wczoraj jak dzwoniłam do mamy to niechciał ze mna przez tel.rozmawiac tylko wolał z daleka papapa

i stwierdziłam ze moje dziecko za durzo czasu spedza na dworzu ze starszymi dziecmi bo juz zaczyna wolac padaj(spadaj),i bujaj(bujaj sie)

Ewcia tez sie ciesze ze Mati juz mniej płacze zobaczysz bedzie dobrze,przyzwyczai sie a pozniej bedzie płakac ze juz go zabierasz do domku;-)
 
oj tak spokoju mam:-) moge wszystko w domku porobic i miec czas tylko dla małego
ale tak to ja moge ich pilnowac rano w domku z małym pozniej ide do starszego odrabiam z nim lekcje i po 15 po mlodego do przeczkola a przed 18 jest juz kumpela
 
hejo

U nas dzis pogoda gorsza niz wczoraj, i tez pewnie z jej powodu czuje sie strasznie:sick:
Teraz zbiram Malego i jedziemy do Castoramy po pare drobiazgow do domku, a pozniej to juz nic nam nie pozostaje tylko dobrze bawic sie w swoim towarzystwie w domku.
 
hej

u nas tez szaro i ponuro, a ja zastanawiam sie co dzis robic, bo wczoraj mieliśmy jechac po buty dla Majki, ale Darek pracował do 20 :szok: i chyba dziś sie sama wybiore,

a po południu do siostruni, bo ma dziś urodzinki :-)

trusia to fajnie masz czas zorganizowany, mi przydałoby sie jakies dodatkowe zajęcie, bo juz czasami naprawde mi sie nudzi
 
Moje dziecko oglada na Disney'u Kubusia Puchatka jak co rano a ja wsuwam sniadanko:-)Ja dzis tez nie wiem co robic,ale po poludniu wybiore sie do gina chyba.Ja R. skonczy prace bo musi Vanesska sie zajac.
 
u mnie pogoda super słonko swieci i słaby wiaterek:-)
Pycha oj masz racje troche zajec przyda sie kazdemu bo siedziec tylko w domku to zwariowac mozna ,a i jeszcze mały moj ma towarzystwo codziennie ,nie siedzi sam w domu,popołudniami jak niema jak wyjsc na dwor to bawi sie z chłopakami:tak:
 
reklama
Hej:-). U nas dzis mgla i generalnie jak zawsze ponuro. Zaprowadzilam Natalke i byla u lekarza po recepte, a teraz zaraz zrobie sobie sniadanko.

Iwonac to super ,wiem jak sie cieszysz:tak::-):-)
Ania138 no wlasnien ja tez sie boje kolejnego porodu:szok::eek::eek::eek::eek::eek:

Iwonka bardzo sie ciesze. Co prawda slysze codziennie slowo mama u Natalki, ale jak w koncu i drugie dziecko powie to jest super. Byl u M na kolanach a jak weszlam do pokoju to wyciagnal raczki i powiedzial "mama":tak::-):-) myslalam ze sie poplacze ze szczescia:-):tak:.

Co do drugiego porodu nie ma sie co bac. U mnie poszlo szybciej i to duzo szybciej niz przy pierwszym i przynajmniej wiedzialam juz co mam robic i jak:tak:.

Iwonka c 29 gratulacje /Fajne uczucie , co nie?;-):tak:

Cloe bardzo:tak::tak: a jak ty sie dzis czujesz?? bo wczoraj cie wszystko bolalo mam nadzieje ze dzis jest lepiej;-)



EWCIA ciesze sie ze Mati zaczyna sie przyzwyczajac:tak:

LEIKA rzeczywiscie kupowac dzialke przy ruchliwej ulicy i wachac codziennie spaliny to bez sensu:dry:

Nie wiem co jeszcze mialam napisac ide sobie sniadanie zrobic:crazy:
 
Do góry