reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja w przyszłym miesiącu 34 :D Rocznik 86 króluje :D

Przez tą menopauzę czuję się o wiele starsza niż jestem, jeszcze się nie dogadałam z HTZ tak zupełnie do końca. Ale przynajmniej wracam do żywych :)
 
Mój małż w tym roku skończy 38 :)

@judytka777 - to w podobnym wieku - tyle że ja 22 i 24 :) Też bym trzecie chciała :D Ale zdrowie nie pozwoliło przed operacją a teraz... cóż :) Może rzeczywiście adoptujemy - bo moje dziewczyny same twierdzą że chciały by młodszą siostrę :)
 
Wszystkie jesteśmy młode i już!
U mnie szaleństwo, dopadła nas z mężem jelitówka, a punktem wyjścia była chyba babcia, która wpadła na urodziny syna. Choć to nigdy nie wiadomo. Mały zdrowy i oby tak pozostało. Dobry moment na wystartowanie z dietą i wreszcie zrzucenie nadbagażu :p
 
reklama
Wchodzę sobie na forum a tu taki fajny wątek na tapecie[emoji16][emoji16]
Witajcie dziewczyny, poczytam sobie was trochę, i czasem wtrące swoje 5gr, jak pozwolicie? Ja tez w domku z dziećmi, chwilowo mąz mi pomaga ale zaraz zostane sama z moja ekipa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry