reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hellloooo babolki koffane:rofl2::rofl2::rofl2:
Witam i o zdrowie pytam.
Anaconda oj współczuje.Choc ja na swoich narzekac nie moge.Teściów zanczy się.
Chiara to Ci się fajny dzień szykuje.
My czekamy na moja psiapsiółke z synkiem.Tzn. ja i Karollo bo m w pracy znowu dziś...Ale dziś to odrabia jeden dzień, zeby po weselu mieć.Jeden mu się nalezy bo to siostry slub.Więc w piątek jedziemy trzasakac a w poniedziałek bedziemy do siebie dochodzic po dwóch dniach szalaństw:rofl2::rofl2:
Jeszcze tylko trzy tygodnie:happy::happy::happy:
Witam Cię Aniu.
U nas dzis dyszcz i zimnica, więc tez chyba domowy dzionek sie szykuje.
 
Witam nowa domoweczke :-)
Wczoraj odebralam wyniki posiewu i wykryto bakterie e,coli....Bylam tez zarejestrowac auto ale odrzucili mi papiery bo brakuje jednej cyfry w umowie kupna.A samochod kupiony w DE.Malzon juz tu kombinuje i umowe bedziemy miec zaraz nowa,juz nie raz takie numery robil ;-)
Dzis tez siedzimy w domku,bo pogoda do bani.
 
No i ja też się witam.
U mnie gołabki się gotują, wieczorkiem jeszcze rosołek na jutro zrobię.
No i kawkę chyba sobie zapodam, taką 3w1, waniliową :tak:
Poza tym oglądam "Na wspólnej" z całego tygodnia. Poźniej obejrzę powtórkę Szubidu.
Oliwka już nie gorączkuje, tylko ta wysypka. Ale i tak dzielny z niej Centek. Tylko z antybiotykiem ciężko, trzeba siłą dawać.
Pogoda u nas nieciekawa, ale Oliwka i tak ma zakaz wychodzenia z domu przez kilka dni. I męczy się biedna, bo nieprzyzwyczajona do całodziennego siedzenia w domu.
iwonka, a skąd te bakterie?? Z wody ??

Miłego dzionka dla wszystkich.

Aha
WITAM NOWĄ MAMUSIĘ :-)
 
Iwonka te bakterie czasem wychodzą w moczu jak się źle pobierze, albo nie w tym kierunku podmyje...:tak: konsultowałaś wyniki z lekarzem:confused:może wystarczy powtórzyć analizę:confused:
 
Z tego co wiem to chyba zwykłe bakterie wychodzą w moczu jak sie źle pobierze, ale bakterie e-coli to chyba cos poważniejszego.Moja Julcia ma problemy z pęcherzem i leczymy się w poradni nefrologicznej dla dzieci. Z tym , że ona ma często nawracające sie infekcje cewki moczowej.Współczuję maleństwu , które cierpi z powodu bólu nerek.Wiem jaki to ból, bo sama często łapię.Tak więc mama i córka na to samo cierpią.
 
iwonka 2006 bakteria colli jest upierdliwa bakteria i lubi wracac wiec czekaja nas co 3-4 m0ce kontrole czym sie leczy antybiotykiem u starszych doustny u młodszych zastrzyki-biofuroxym jakos tak wiem bo Szymkowi to podawali a na wyniki Natalik czekam.
Madźka27 niestety jak sie zle pobierze to inne owszem ale niestety nie coli

anka26,07 tak kawa daje mocy... ja juz po zakupach kuiłam małej ciepłe rajstopkix2 spudniczki x2 kurtałke bluzeczke ale nie dostałam nogdzie ciekawych wybaczkow, przebiegłam juz całe miasto w tą i spowrotem ale nic wiecej.... nawet ciepłej pizamki nie dostałam.....

anakonda bez czegos mocniejszego u tesciówki to nie da rady moze cosik wiecej % ;-):-)
 
Bakterie e coli wystepują w kale i stad przy niewłasciwym pobraniu lub niewłasciwym podmyciu moga wyjść w wynikach ale wtedy ich ilość jest nie wielka:sorry2:dobra nie wymandrzam się bo miałyście z tym styczność więc wiecie z praktyki lepiej:tak: Mam nadzieję, ze antybiotyk szybko się upora z paskudą:tak:
 
masz racje to bakteria która jak jest w kale to jest wszystko ok (powiedzmy tak mi to tłumaczył lekarz) bo tam jej miejsce ale czasem nie wiedomo jak... przedostaje sie do dróg moczowych....... i zaczynaja sie cyrki.....
 
reklama
Heks juz na czytalam sie w necie o tej bakteri:-(,niestety dopiero w we wtorek do lekarza nefrologa jestem zapisana.Trzeba szybko podjac leczenie. Na razie podaje furalginum 2 x na dobe 1 tab zapisane przez pediatre.Oby nerki okazaly sie zdrowe.
 
Do góry