reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
nie chciałam pisac o nagorszym...... ale jezeli to pierwszy raz a bakteria to ogólny(pediatra) podejmie leczenie a nefrolog to bynajmnej u nas juz jak ta bakteria nie chce sie usunąc i wraca gdy wchodzi to w przewlekłe to wtedy nefrolog a po drugiej ciązy dopiero trafiłam do poradni i od czerwca 2-ga wizyta bedzie w pozdzierniku wiec marne leczenie chodze do ogólnego.....
a z Szymkiem tez byłam u pediatry i on go leczy. tyle ze u nas nie ma zadnych dolegliwosci ze strony ukł. moczowego, bóli, pieczenia, szczypania czy cos tam i nie ma podwyzszonych leukocytów.
 
Z tego co mowila pediatra to jest duzo tych czegos tam w 1 ml...i dlatego skierowala nas do nefrologa.Vanessa jak do tad to bardzo wysoko gpraczkowala przez tydzien ,przekraczajac 40stopni.Na razie jest ok.
A ja jestem w k......a na maksa! Moj malzon zgubil a raczej niby mu ukradli poprtfel w sklepie z wyplata,dokumetami ...mam ochote go rozszarapac! Bo to jest jego wina.Chodzi do jednego sklepu na ploty i tam przychodza rozne typki i sie tak skonczylo.K...a.!!!!!!!!!!!!!
 
no i wrocilysmy:-)

Laura ma drzemke a ja robie obiadek;-) wlecialam zobaczyc co sie tu dziej:laugh2:

dziekuje za mile przyjecie do waszego grona:rofl2:

Inna22
uwielbiam golabki ale nie robie bo Moj nie przepada za nimi wiec kupuje w sloiku z Pudliszki :))Twoje penie sa pycha:tak:Duzo zdrowka dla Oliwii

Heksa gratuluje udanych zakupkow:-)

Iwonka2006 mam nadzieje ze kolejny wynik bedzie dobry, biedna Vanessa.A sprawa z mezem przykra jeszcze kasa w portfelu szok:szok:

uciekam zjesc i kawusie wypic:rofl2:
 
a dziekuje bardzo......
ja teraz popijam sobie toasty do komputerka.........
mała sie pochorowała wywiozłam ja dzis do swojej mamy poza tym od jutra na 8dni do pracki az skacze ze szczescia bo odreaguje sobie troszke.....


a gdzie wszystkie mamy sie podziały??????
 
Normalnie teraz to ten watek umrze z braku postow......
U nas dzis byl kolega Klaudii o dwa tyg mlodszy,patrzyli sobie gleboko w oczy a moja Vanesska mowi" mamo czy oni beda sie calowac?"

Zmykam do lozeczka,mysz mi nie dziala i nie idzie mi obsluga neta.
 
Ja jeszcze buszuje po necie. Laura zasnela o 20:20 :-)

Czekam na bratanka Mojego zeby sie napic drinka heheh i tez ide do wyrka Rano pobudka po 8:rofl2:
Dzis swietnie bawilysmy sie w parku Laura zmeczona to i szybko zasnela heheh szlalysmy na maxa:tak:
Spokojnej nocki
 
Normalnie teraz to ten watek umrze z braku postow......
U nas dzis byl kolega Klaudii o dwa tyg mlodszy,patrzyli sobie gleboko w oczy a moja Vanesska mowi" mamo czy oni beda sie calowac?"

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Miejmy nadzieję ze nie umrze.:tak:. A u mnie dzien minął towarzysko. Przyszedł znajomy małża z 4 letnim synem. Nie widzieli się juz trochę czasu a znją się z czasów harcerskich. Zazdroszczę mu tego harcerstwa. Piękne przyjaźnie ma z tamtych czasów z trzema do do tej pory wspaniali przyjaciele. A ja chyba przez te przeprowadzki to nie mam przyjaciółki od serca.:-( No ale Kubuś i ten DOMinik fajnie się bawili no i Kuba był grzeczny bo on starszych słucha a młodszymi chce dyrygować.

Jestem po kąpieli i po filmie "Złoty Kompas" bardzo fajny taka baśniow-futurystyczno-fantasy opowieść. no i będzie nastę pna część.:tak:

Jutro idziemy na obiadek do teściówki bo przyjechała z Irlandii szwagierka na wesele przyjaciółki i jutro trochę pogadamy bo wieczorem już wyjeżdża.

Życze wszystkim UDANEJ NIEDZIELI!!!!
 
reklama
Normalnie teraz to ten watek umrze z braku postow......
U nas dzis byl kolega Klaudii o dwa tyg mlodszy,patrzyli sobie gleboko w oczy a moja Vanesska mowi" mamo czy oni beda sie calowac?"

.
:rofl2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:

Jutro idziemy na obiadek do teściówki bo przyjechała z Irlandii szwagierka na wesele przyjaciółki i jutro trochę pogadamy bo wieczorem już wyjeżdża.

Życze wszystkim UDANEJ NIEDZIELI!!!!
Kerry smacznego obiadku u teściów;-)

Dzień dobry kobitki:-)
My już wstanięci z Szymkiem. Męż jeszcze dosypia bo pogoda sprzyja dzisiaj długiemu spaniu:dry:leje i wiuchaaaa. leniwa niedziela przed nami we dwoje. Z Szymem bo męz do pracy:-(
Miłej niedzieli
 
Do góry