reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam się znów deszczowo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zaraz lecę małego do przedszkola odstawić i po bułeczki:tak:
Duży już wkłada buciorki i do szkoły wychodzi, a małż jeszcze śpi.

Życzę miłego dzionka mimo pogody:tak::tak::-)
 
To chyba tak jak wszędzie, bo u mnie też pada i nawet nie zanosi się na coś innego:-:)-:)-(
Do tego z rana obudził mnie mój małż tak więc już jestem wkur...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ile razy temu baranowi mam mówić,że mnie nie wolno budzić!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja już wróciłam i zajadam przed kompem bułeczki z białym serkiem i popijam kawusią. Małżonek wstał i też zajada, tylko przed swoim kompem:-D:-D:-D, a ja wezmę sie chyba za prasowanko bo już tyle czasu leży i czeka, że zapomniałam jakie mamy ciuchy w domu:confused::sorry2::shocked2:
 
Witam. u nas też leje:baffled:
co by tu komu: wkurzonym spokoju ducha, szamiącym pyszne śniadanko smacznego i miłego prasowania

ja dopiero rozkrecam dzień bo jakoś pogoda nie nastraja i wolne obroty mam od rana. a dzisiaj i PPD nad głowa i zakupy na ryneczku.
 
I ja witam,u mnie tez ciemno i ale nie pada w tej chwili.Dziewczynki jeszcze spia a ja wcinam sniadanko ,wieczorem na 19te idziemy do nefrologa z Vanesska.
 
To i ja się przywitam :)
A w Radomiu jak narazie sucho i nawet ciepło w porównaniu do poprzednich dni:-D.Jakoś dziś z rana mam pełno roboty, ale naszczęście już się obrobiłam.

Anakonda jak ja również nie nawidziłam tych porannych pobudek spowodowanych szamotaniem się z rana mojego mężą z np. kluczami( jakby nie można było zostawić ich na stole i szykować się dalej). Awantura z rana była zawsze nieunikniona. a teraz sama wcześniej wstaję od niego, bo już spać nie mogę;-)

Smacznej kawki życzę i słoneczka na niebie.
 
Ja mojego już nauczyłam,że trzeba się cicho z rana zachowywać i zazwyczaj tak robi tylko dzisiaj obudził mnie specjalnie żeby się zapytać jaki jest kod pocztowy do Lublina, normalnie chyba go rozszarpie jak wróci z pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A swoją stroną to Radom jest moim miastem rodzinnym:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry