reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam mamusie domowe:-):-)
anaconda piosenki nocnikowe są przesłodkie i jeszcze z akompaniamentem na dwa kolana;-):-)
Bodzia gratki dla Lola na dwie piątki:happy2::happy2:

Ja dzisiaj cały dzień się lenię i odpoczywam po wczorajszym pracowitym popołudniu.mamy zamiar wypuścić się na dłuugaśny spacer z Młodym. pogoda co prawda szara ale jakoś bardziej szaro jest niż czarno i nie pada:dry:więc myślę, ze spacer jest realny:cool2::cool2:
 
Witam się słonecznie hurraaaaaaaa:-D:-D:-D

anaconda27 Majeczka straszny słodziak
sikoreczka dużo zdrówka i dbaj o siebie
Bodzinka gratki dla Lola za dwie piąteczki

U mnie po tylu dniach szarości nareszcie wyszło słonko.:tak::tak::tak:
Dla wszystkich spragnionych podsyłam troszkę
389.gif

Taka pogoda odrazu nastraja mnie do roboty, więc dziś pranie, sprzątanie i gotowanie obiadku.
Miłego dnia i do potem:-)
 
A ja się pochwalę , że u mnie też słonko:biggrin2:
Bodzinka gratuluje małego wampirka :biggrin2:
Anaconda a ten talent to pewnie po mamusi córcia odziedziczyła:biggrin2:
Pozdrawiam i zdrówka życzę.
 
Witam deszczowo,maly w przedszkolu ja juz mam posprzatane bo wczoraj mnie dopadlo :-D i teraz mam czas dla was
Bodzia gratki zebolkow,dla malego oczywiscie :-D
Anaconda piosenki boskie nie moglam sie nasluchac :-)
 
reklama
Witam słonecznie:-)

U mnie nie ma wody,bo jakieś przeglądy robią i narazie nic nie mogę w domu zepchnąć:nerd:

Anaconda twoja mała ślicznie śpiewa:tak:

Bodzia gratki za zębolki dla Lola:tak:

Sikoreczka,a czemu w szpitalu:confused: Zdrówka zyczę i oszczędzaj się:tak:
 
Do góry