reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja też gotuje skromnie, np. jesli dzis kartofle, to jutro kopytka, dzis rosół, a jutro na rosole pomidorowa...masz puszke tuńczyka to zrób kotlety z tuńczyka, do puszki dodaj ugotowany ryż lub kasze, proporcje na oko, do tego jajko, bułka tarta, z łyzke maki...robisz jak zwyklłe z mielonego i smazysz..mniam...Najłatwiejszy murzynek na świecie ubijam cztery białka, dodaje szklanke cukru, ubijam dalej, doadaje do piany zółtka, znów ubijam, dodaje szklanke mąki, proszek do pieczenia, kakao, na koniec pół szklanki rozpuszczonej margaryny jak nie masz to oleju, mieszam i pieke...można łyżke wody gazowanej dodac, bedzie puszyste...przepisy są na wątku odwietki na niemowlakach, mozesz poczytac, dziewczyny mi nasłały... :D
Ja tez mam dwie siostry, jedna jest polonistka w trzecim ma 36, druga pracuje w publikatorze, 26...
 
reklama
sprzedalismy komputer i dlatego nie bywam na forum (czyzby odpowiedz na moje modlitwy ??? radykalna!!! no tak, teraz lukasz spedza z nuno znaaacznie wiecej czasu :) ) zartuje. po prostu zmieniamy komputer na inny.
co do prostych przepisow to mam fajny na b-bread (banana bread). co prawda po unii europejskiej banany zdrozaly, ale ciasto i tak tanie i baaardzo dobre! obiecuje wkrotce wklepac przepis.
kalinka, z ta muzyka to wbilas mi klina, bo nic ciekawego ostatnio sie nie ukazalo (na tyle, na ile sie orientuje). osobiscie, czekam na plyte lidki pospieszalskiej. ma jakos niedlugo sie ukazac. ciekawe, bo ten bigda tez mi przeszedl przez mysl! osobiscie, nie moj gust muzyczny - ale proste, szczere i o zyciu z Bogiem.
dobrze jonatankowi w tej granatowej bluzie! :)
 
a ja dzisiaj koncze przygotowania na dzien dzidkow. mam w planach sałatke z pora, faworki i krem do karpatki, a obiadek robia sie gołabki :D
 
a ja nawet nie wiem co wymyslec ... dzien dzadkow - hmmm nie mam pojecia - moze jutro mama nas odwiedzi wiec tez musze cos wykombinowac ... ehhh ;/
 
a my o dniu dzidków świadomie zapomnieliśmy...tym bardziej ze o julki urodzinach oni akurat nie za bardzo pamiętali
na upominanie się o zyczenia odpowiedziałam
" julka jeszcze nie mówi to jak ma ci zycenia złozyc?"
za rok bedzie gadac to i będzie dzień dziadków
wredna jestem wiem..
 
My do jednych dziadków wysłaliśmy kartki od Julci,a teściwej kupilismy kwiatka w doniczce, a dziadkowi damy piwo( ucieszy się-to jego przysmak).
Pa.
 
reklama
Do góry