reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja posprzatałam juz u Dominika i nawet umylam Jemu okna:tak::tak::tak::szok:
Troszke ogarnełam u nas ,ale co to za sprzatanie jak dziewczyny mi caly czas szaleja-ja sprzatam a One swoje i tak w kolko:crazy::rofl2:

Zaraz Je ubiore i pojdziemy na chwilke na plac
 
reklama
Na pięc minut was same nie można zostawić

Odebrałam właśnie pocztę. Zastanawiałyście się kiedyś dlaczego psy gryza ludzi:confused: Oto odpowiedź:
Pogryźć to za mało
Świetna
A masz jakis sposób na smecte, bo moje nie da sie tego podac, zanic w swiecie :-( A jak połknie to zaraz zwymiotuje :no:
Ja zamiast w wodzie samej to robie w herbatce owocowej, wypija wszystko
 
As76 na dole masz cytuj i + cytuj, tak jest najłatwiej, póżniej wchodzisz w odpowiedz i tam wszystko na Coebie czeka
 
Witam o poranku. U nas wyszło ładne słoneczko ale zimno jest bo jest tylko +3C :tak: Gdyby tego słońca nie było to byłoby jeszcze zimniej.





myszunia ja miałam podobna dziś nockę :-D:-D:-D:-D:-D
Oliwka usnęła o 23.00,obudziła sie o 2.30 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: i usnęła dopiero koło 6.00 :szok::szok::szok: i przysnęła tylko do 8.00.To już moja druga czy trzecia taka noc,ja juz wyglądam jak zombi bo snu strasznie mi brakuje.
Nie wiem dlaczego ona tak wstaje,nie może po prostu zasnąć.Nie wiem co jest grane.

Oliwka dzis zostaje na trochę z dziadkiem bo ja znowu do dentysty braykam.Nie wiem czy uda mu się ją uśpić,bo nigdy jej nie usypiał, nie wiem czy sobie z tym usypianiem poradzi.Oby dali radę bo będzie jeden wielki krzyk.
To jest normalne.Dziecku dojrzewa system nerwowy i musi odreagować w nocy cały dzień.Ja też takie nocki z dzieciakami miałam.Najgorsze było jak mały się budził ok.2 i do 6 rano się bawił ,potem zasypiał a ja o 7 musiałam wstać i małą do szkoły wyszykować.Jakoś przeżyłam ,choć ciężko było.:crazy:
Dobrze jest przed snem ok. godzinki wcześniej wyciszyć ,czasami pomaga ;-)
 
mój adam ma 10 lat a smekty nie przełknie w niczym ani w herbatce ani w soku a tym bardziej w wodzie:no::no: zawsze to diabelstwo wywącha:szok:
patrysiu kurujcie się co by w zdrowiu powitac wiosne:tak::tak:
As to ty dziś masz wywiadówkę ja miałam wczoraj:tak::tak: i tym sposobem adam od dziś codziennie musi poł godzinki poświęcić dodatkowo na matme:tak::tak: sam się na to nawet zgodził bo chce się podciągnąc:szok: tym bardziej że niby rozumie to potrafi a byki robi:szok: np liczy zadanie 6*4=24 i tak mówi nagłos a wpisuje 28:szok::szok::szok::szok:
 
Pranie sie pierze,chatka jako tako ogarnieta-musze jeszcze odkurzacz odpalic,młode pija herbatke wiec jest ok

MALINKA
Ja sama sobie sie dziwie ze tyle jem:crazy::szok:Niby juz nie chcialam jesc o tej godzinie i wogole ale jak M wszedl do pokoju ze spaghetti i z ta salatka to juz mi sie zachciało jesc:-D:szok:
dowikla Ty masz tak jak ja.
Jak zjem ok.22 to do rana nie prześpię.O 4 wstaję robić sobie kanapki i herbatę ,bo tak mi w brzuchu jeździ ,że spać nie mogę.:rofl2:
Moja pora na kolację to 24-2 w nocy ,wtedy bez problemu dosypiam do 8.:-D
 
dowikla Ty masz tak jak ja.
Jak zjem ok.22 to do rana nie prześpię.O 4 wstaję robić sobie kanapki i herbatę ,bo tak mi w brzuchu jeździ ,że spać nie mogę.:rofl2:
Moja pora na kolację to 24-2 w nocy ,wtedy bez problemu dosypiam do 8.:-D
ojejku o takich porach jadacie????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: jak ja bym o takiej godzinie jadła to byłabym gruba jak beczka.ja najpóźniej o 20.00 coś przekąszę,to jest max ale staram się wcześniej.I jakoś wytrzymuje do rana :tak::tak::tak:
 
...
mama helenki wózio super a można do niego wkłdać niemowlaczka czy trzeba mieć jakiś specjalny wkład???????
...

Właśnie poluje na model co ma w komplecie wkładkę dla niemowlaka, ale nie było aukcji z dobrymi fotkami, żeby wam wkleić:rofl2: Chciała bym mieć taki do auta :tak: Bo na co dzień zamierzam jeździć kolubryną po Helenie :rofl2::-D

...

Ja zamiast w wodzie samej to robie w herbatce owocowej, wypija wszystko

Zazdroszczę u mnie to nie przechodzi :baffled:

Ja też bym chętnie poszła na zakupy:dry: Ale jestem uziemiona :angry: z głodu nie przymieram, ale nie mam w domu nic na co bym miała ochotę :baffled: No ale M coś wspominał, że może w ciągu dnia się wyrwie to go pogonie do sklepu :sorry2:
 
Oliwka śpi :tak::tak::tak::tak: usnęła o 11.30 mam nadzieje że odeśpi noc i nie da popalić dziadkowi jak mnie nie będzie :-D:-D:-D a ja zaraz wychodzę do dentysty,juz na samą myśl mnie ciarki przechodzą :crazy:
jak mi dzis nie pomoże i mi nie ulzy z tym bólem to ich tam chyba wszystkich pozabijam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo ileż można cierpieć,juz moja cierpliwość jest na wyczerpaniu :baffled:
 
reklama
Hej, u nas noc w miarę spokojna, Majka o 19.30 poszła spać i spała do 7 z dwiema przerwami na kamrmienie.
Kiedy Wasze dzieci zaczęły przekręcać się z pleców na brzuszek? Majka ładnie już siedzi ale o przekręcaniu nawet nie myśli.
 
Do góry