reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Niedawno mojej znajomej męza wciągnęło do paczkarki ,która pakuje pampersy.
Zginął natychmiast pocięty na wielkośc paczek.
Zostawił żonę i 2 dzieci w tym ta mniejsza córka miała 3 miesiące.
Przeżyliśmy szok.Wiem co ludzie przeżywają
ojejku az ciarki mnie normalnie obeszly - to jest masakra te ludzkie tragedie :szok::szok::szok:
 
reklama
my z Oliwką to jeszcze w szlafrokach biegamy :zawstydzona/y:
ale juz po sniadanku.Oliwka zjadła kanapkę z szyneczką i kubek kompotu.
uwielbia kompot,co drugi dzień gotuję 1,5 litra :-):-):-):-)

Oliwka juz ma normalne policzki,zeszło jej.to chyba było po tej czekoladzie,wczoraj była teściowa to się tego trochę najadła ale dzis jest juz ok.

to co ja w ogóle nie moge dawać jej nic z czekoladą?:baffled:
tak:tak:

jezeli wczoraj jadla czekolade to nawet za 2-3dni moze dostac wysypki.na jakies 3mieisace(na alergolog kaze na 6)muisz wyeliminowac wszytsko co ma kakao!potem proba-dac troche i czekac na reakcje
prawda to jedyny sposób .Na reakcję organizmu czeka się 7 dni .Wtedy nie wolno dawać nic innego nowego do jedzenia.
Na tym polega dieta eliminacyjna.

dobre, ale się uśmiałam:-);-)
jak mała ma uczulenie po czekoladzie to znaczy, ze na wszystko będzie miała co z czekoladą chociaż i niekoniecznie:-);-) a skończyła już trzy latka?? testy jej Agnes zrobisz i będziesz wiedziała :-):-)
Mój mały miał testy oki a uczulony prawie na wszystko był.

za mala Oliwka na testy skorne.a te z krwi nie zawsze wychodza poprawnie-nawet alergolog tak mi powiedziala ze dziecko moze miec alegie nawet jaktest bedzie ujemny.
pozstaje metoda prob i bledow i eliminacji.i czytanie skladu produktow.ale da sie z tym zyc.Paulina do 3 lat nie jadla nic z kakao.Weronika tez nic nie je.
ostatnio moj brat zapytal sie "to czego Weronika nie moze jesc?"
a ja mu na to"latwiej mi bedzie wyliczycco moze jesc niz czego nie moze:-D
Jeśli z krwi wychodzi dobre IGE a dziecko ma objawy alergii lub nietolerancji to jest alergia krzyżowa niestety.:-(

nie znam sie na zadnych odchudzajacych tabletkach, ale bratowa kipila sobie ponoc bardzo bezpieczne i na samej naturze THERMO FAT BURNER i strasznie zaczely jej po tym wlosy wypadac. Dala je mnie, po 2 dniach i u mnie to samo. Zadzwonilam do mojej psiapsiulki dokturki i ta powiedziala, ze w skladzie nie mam nic co moze takie rzeczy wywolywac, ALE do takich tabletek czesto gesto dodaja rzeczy o ktorych nie pisza a sa bardzo szkodliwe. Wiec uwazaj kochana i jak tylko cos bedzie nie tak to sie nie zastanawiaj i wyrzucaj

Kto wie jak przywrocic ogonki, jak ten skrot wylaczyc???
Może być aspartam jako słodzik i wystarczy.Włosy mogą wypadać dosłownie garściami.
A swoją drogą polecam dietę Protal.
 
ach z tymi dietami...
coz jak milaam blizej 20tki to moglam na noc zjesc pol czekoaldy i nic mi nie bylo.ale nietety po drugiej ciazy juz nie jest takladnie.dopoki karmilam to nie moglam jesc slodyczy typuczekoalad itd wiec schudla w ciagu miesiaca do 60kg. a jak przestalam karmic do dobilam do 65:szok:dla mne slodycze to taki nalog jak BB:rofl2:to teraz walcze zeby zejsc poniezj tych obecnych 62.moje marzenie to 5 z przodu:-)
 
widzę,że wszystkie pouciekałyście to i ja idę swoje piętro ogarnąć.
Kurcze jak do mieszkania to prawie się nie mieszczę,ale jak do sprzątania to chętnie bym się na takie małe przytulne mieszkanko 50 m.zamieniła.
Ogarnia się wtedy w godzinę -dwie i spokój.
A tutaj.....do jutra nie wiem czy się wyrobię z całym metrażem.:no::-)
Słuchajcie Kuba już godzinę i 10 minut je miskę płatków ma mleku a ma jeszcze prawię połowe.
Normalnie go zaraz...zamorduję !!!!
Mogę?:confused::confused::confused::-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
widzę,że wszystkie pouciekałyście to i ja idę swoje piętro ogarnąć.
Kurcze jak do mieszkania to prawie się nie mieszczę,ale jak do sprzątania to chętnie bym się na takie małe przytulne mieszkanko 50 m.zamieniła.
Ogarnia się wtedy w godzinę -dwie i spokój.
A tutaj.....do jutra nie wiem czy się wyrobię z całym metrażem.:no::-)
Słuchajcie Kuba już godzinę i 10 minut je miskę płatków ma mleku a ma jeszcze prawię połowe.
Normalnie go zaraz...zamorduję !!!!
Mogę?:confused::confused::confused::-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ile masz metrow?
Paulina potrafi ponad godzine jesc zupe i co chwiel musze jej przypominac.ale oostatnio wpadlam na pomysl ze jak jej marnieidzie to daje jej czas.nie zna sie na zegarku ale mowie ze np.jak nie zje np.jak duza wskazowka bedzie na 9 to zadnej bajki itp.
zawsze skutkuje.czasami nie musze mowic bo....
wystarczy ze daje jej czas na to.cos jak z superniani:-)
 
widzę,że wszystkie pouciekałyście to i ja idę swoje piętro ogarnąć.
Kurcze jak do mieszkania to prawie się nie mieszczę,ale jak do sprzątania to chętnie bym się na takie małe przytulne mieszkanko 50 m.zamieniła.
Ogarnia się wtedy w godzinę -dwie i spokój.
A tutaj.....do jutra nie wiem czy się wyrobię z całym metrażem.:no::-)
Słuchajcie Kuba już godzinę i 10 minut je miskę płatków ma mleku a ma jeszcze prawię połowe.
Normalnie go zaraz...zamorduję !!!!
Mogę?:confused::confused::confused::-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
heh jakis ospaly pewnie :-D:-D:-D:-D
 
a ile masz metrow?
Paulina potrafi ponad godzine jesc zupe i co chwiel musze jej przypominac.ale oostatnio wpadlam na pomysl ze jak jej marnieidzie to daje jej czas.nie zna sie na zegarku ale mowie ze np.jak nie zje np.jak duza wskazowka bedzie na 9 to zadnej bajki itp.
zawsze skutkuje.czasami nie musze mowic bo....
wystarczy ze daje jej czas na to.cos jak z superniani:-)
bo te wskazowki od superniani sa bardzo dobre :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry