reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

doikla ty coraz częściej tak rano wstajesz:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No co raz czesciej:-DNiestety:no:Ale juz chyba czas sie zaczac przyzwyczajac

dziewczyny sory za duże litery ale Oliwka mi cos poprzestawiała i nie wiem jak to zrobić.cholera zawsze mi cos poprzestawia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A to cwaniara mała:tak::-)

dwa w jednym ha ha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę jeszcze jakiś obiadek podszykować co by moje kochanie miało co jeść :-D na szczęśćie on umie i lubi gotować to w sobote na nasz przyjazd coś ugotuje:tak:
jak ja bez was wytrzymam:dry::dry::dry:
MALINKA wytrzymasz,wytrzmasz:tak:A jak wrocisz to bedziesz miala co czytac :-);-)My tez bedziemy za Toba teskniły:tak:Prawda

Moje mlode juz napite:tak:Ogladaja jakas baje na jedynce i juz przynosza mi ciuchy do ubrania:szok::-D
 
reklama
Witam dziewczynki, czwarkowo. Nie było mnie ostatnio więc nie będę udawać że poczxytam co napisałyscie bo za dużo tego:-)
U nas ładnie słonko wyszło, tylko śnieg mógłby stopnieć.

Majka pierwsze dwa ząbki miała w wieku 5 miesięcy.

Teraz okazało się że ma uczulenie na kaszki owocowe, :wściekła/y:

Mój ślubny wynalazł gdzieś na mazurach domek i jedziemy z jego bratem i jego rodziną, za 10-dniowy pobyt zapłacimy 200zł, grzech nie jechać :D

A teraz i mnie dopadły problemy stomatologiczne, byłam wczoraj u dentysty i okazało się że po ciązy mam duże odwapnienia a do tego górna ósemka jest praktycznie spisana na starty i mam ją jechać wyrwać do kliniki do chirurga-stomatologa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Będę starała się wpadać ale mam tyle nauki że będzie to rzadko:no::no::no:
 
moja tak w reke tez je,ale to wtedy głownie sama bułke:-)
no i zapomniała wam wpwoeudziec ze od jakiegos tygodnia Weronika jak zje wieczorem ok 21 to do 6-7 rano wytrzymuje bez jedzenia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2: moze w koncu koniec nocnego jedzenia:-)
no i juz chrypki nie ma prawie wcale,ale jeszcze jutro posiedzi w domu,ale w piatek juz wylazimy bo mnie szlag trafia.nochyba ze bedzie lało

Ania a w Niemczech sie przestawia czas czy nie?
bo u nas z soboty na niedziele godzine do przodu-czyli godzina mniej spania:crazy:
PRZESTAWIA SIE:tak:
ANKA
No to upojnej nocy:tak::tak::tak::tak::tak:

No przerabane z tym Ich gryzieniem:no:Za kazdym razem mialam takiego nerwa ze szok:no:
W zeszlym roku na wakacjach Klaudia dusila mi sie kopytkiem.Musialam z nia szybko wyjsc z baru i tak skonczyl sie obiad:wściekła/y:One nie umialy grysc nic nawet zadnych ugotowanych warzyw
Teraz na szczescie jest juz coraz lepiej.Jeszcze musze Je pilnowac ale juz tak czesto mi sie nie dusza:tak:
OJ BYLO BYLO I TO UPOJNIE:-) PRZYKRE doswiadczenia z tym jedzonkiem:baffled:
nie zawsze można być wcześniej
Klaudia się do konkursu przygotowywała i jakieś płyty z histrii opracowywała.
Nie mam pojęcia po co to,ale widocznie jej potrzebne.



owocnych życze :-D:-D:-D


:szok::szok::szok::szok:


Ach .Koń rozwalił boks i drzwi.
Koszty na szczescie niewielkie ,bo brat prawie sam zrobił ,tyle że za materiał.
Wracam do domu a tu w akwarium ciemno.
Znów brata na pomoc wzywam.Jedziemy po świetlówki.
Wracamy,zakładamy i swiecą ...2 sek...
Adam zaczyna sprawdzac wszystkie kable i gdzie dotyka tam prąd.
Okazało się,że cała pokrywa jest pod prądem.Mnie kopneło 2 razy,aż mi rękę odrzuciło a Adama raz .Kurczę,a jak by tak mały podzsedł i rączką dotknał?
Nie chcę nawet myśleć ...:-:)-:)no::no:
Zrobić się nie udało ,a za świtlówki zapłaciłam ponad 60 zł i 2 sekundy się przepaliły.:szok::szok:
Stwierdziłam więc,że kupię samą pokrywę weszłam na allegro i znów szok.:szok::szok:
Cena pokrywy to cena 3/4 całego zestawu.:wściekła/y::wściekła/y:
Nie pozostaje mi nic innego jak kupić nowe
600-800 to minimum jakie zapłace a i tak nie wiem czy zanim akwarium dojdzie to ryby bez światła przeżyją.
Raczej mało prawdopodobne.:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:




Ile ja bym dała,żeby Kubuś zjadł kawałek chleba.Jak na razie nierealne.:-:)-(
Uciekam.Czas na spacerek z piesiem.:-D:-D
dobrej nocki.
No to zaszaleli z ta pokrywa.Dobrze ze dziecko nie dotykalo tej pokrywy:no:
Witajcie dziewczyny porannie :-):-):-)
Wczoraj juz nie miałam siły do Was zajrzeć, po wizycie u ginusia, pojechałam jeszcze do babci do szpitala :-:)-( potem zakupy i jak wróciłam do domku to padłam:-):-) jestem w piątym tygodniu ciąży:-):-):-):-):-) wszystko jest wporządku :-):-):-) jutro startuję na pierwsze badania :-):-):-):-) pan mąż na początku nie uwierzył, ale dopiero jak mu pokazałam książeczke ciąży i skierowania na badania to uwierzył :-):-):-) i co najciekawsze nie odzywał się do mnie przez całą drogę, dopiero w domu się odblokował i zaczęliśmy rozmawiać :-):-) ale wiecie co ja nie widzę po nim żeby sie tak cieszył jak ja sie cieszę:-):-):-) A Igorek jak mu powiedziałam to zapytał mnie : tak mamusiu?? naprawdę?? bedę miał braciszka hurrrraaaaa:-):-):-) zaraz na dole dziadkom obwieścił nowinę :-):-):-) Kochaniutkie widzę, że wczoraj robiłyście już świąteczne porządki chyba tak???? i ja muszę sie wziąść za sprzątanie:-):-) w poniedziałek jadę do konstancina - odwołać moją operację i zapytać jakie istnieje ryzyko zagrożenia w moim przypadku :tak::tak::tak: Pozdrawiam Was serdecznie z buziolkami :-):-) słoneczko świeci, mam nadzieję, ze będzie cieplutko:-):-):-)
Moja droga faceci maja opuznione trybienie.Musi miec troche czasu zeby to p[rzetrawic:tak: Napewno sie cieszy tylko nie bardzo wie jak to okazac:-)
I ja sie WITAM niedlugo muszę jechac do Urzędu Pracy i muszę zabrać Gabi bo nie ma ją z kim zostawić :-( nie bardzo lubię takie sytuację :no: w UP wąskie korytarze i dużo ludzi i niemile urzędniczki Raz Jak z nią byłam to krzywo patrzyły :wściekła/y: wkurzajace to :-(Slonko świeci ale pewnie zimno Idę wypiję kawke a potem będe sie psychicznie nastwaić na jutrzejszy egzamin praktyczny z prawa jazdy ;-) takze odpuszczam dziś i wrzucam na luz ;-):-p MIŁEGO DNIA E-CIOCIE :-)/

nastaw sie pozytywnie napewno zdasz:happy2:



odpisywalam a mi Laura wylaczyla strone:wściekła/y: mala zlosnica:-D
 
reklama
dziewczyny sory za duże litery ale Oliwka mi cos poprzestawiała i nie wiem jak to zrobić.cholera zawsze mi cos poprzestawia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Laura tez mi czesto zmienia czcionke alebo wlaczy co innego Dziewczyny madre znaja skroty klawiszowe:-D
Witam :tak:

u mnie dzisaj słoneczko i mrozek :-D piękna zima :-D

Ledwo dałam rade was poczytać :sorry2:

Anabuba, cieszę się że z twoimi kobitkami lepiej :tak:

Aleksia, mąż to jeszcze w szoku, zajarzy najwcześniej za 2 tyg :-D:rofl2:


U mnie w UP są gigant schody i brak windy :angry:

W moim domu zaczyna się przejaśniać, dzisiaj biorę się za firanki, m jest w domu to będzie wieszał :tak:
No to masz super jak M moze Cie wytreczyc:tak:Powinien:sorry2:
Ja muszę okna umyć ale mi sie nie chce strasznie :no::no::no::no: zawiąze chyba Oliwkę w sobotę do babci to sobie na spokojnie pomyję:tak::tak::tak:taki mam plan :-):-):-)
Ja mylam okna ale jakos nie widac przez ta pogode:-D
U mnie niebo bezchmurne.amam nadzieje ze ten snieg szybko znikinie:-)
Weronika zawsze rano jak ja sadzam jak sie obudzi to robi siku,zawsze,a dzis nawet kupe juz rano zrobiła.Weronice pierwszy zab wyszedl jak miala 7miesiecy a Paulinie jak miala 9 miesiecy.
Ja sie za swiateczne porzdaki wezme przed swietami:-D
Gratulacje dla Werci:-)Laura 1 zabka dostala jak miala 8mc
Witam dziewczynki, czwarkowo. Nie było mnie ostatnio więc nie będę udawać że poczxytam co napisałyscie bo za dużo tego:-)
U nas ładnie słonko wyszło, tylko śnieg mógłby stopnieć.

Majka pierwsze dwa ząbki miała w wieku 5 miesięcy.

Teraz okazało się że ma uczulenie na kaszki owocowe, :wściekła/y:

Mój ślubny wynalazł gdzieś na mazurach domek i jedziemy z jego bratem i jego rodziną, za 10-dniowy pobyt zapłacimy 200zł, grzech nie jechać :D

A teraz i mnie dopadły problemy stomatologiczne, byłam wczoraj u dentysty i okazało się że po ciązy mam duże odwapnienia a do tego górna ósemka jest praktycznie spisana na starty i mam ją jechać wyrwać do kliniki do chirurga-stomatologa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Będę starała się wpadać ale mam tyle nauki że będzie to rzadko:no::no::no:

Za ta kase to sama bym pojechala.Taniocha jaks:szok:

Laura juz 2 raz na nocniku siedzi Po nocy obudzila sie z suchym pampersiakiem:cool2: Nasikala pol nocnika:-DWypila mleczko wiec znow siedzi po 40 minutkach sama chciala
Kaszel ma paskudny:baffled:Wysypka jeszcze jest ale zbladla juz nie jest taka czerwona.Buzia ladniejsza niz byla:-)

No to biore sie za odkurzacz:sorry2:
 
Do góry