reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam w rzeski poranek...chlopaki odsniezaja, ja zabieram sie za sprzatanie...moze wieczorem wpadne pogadac na bb.
Na razie trzymajcie sie cieplutko, duzo humorku zycze, cieszcie sie zima, szybko minie...

Ptak gwizdze wsrod janowca
a jego gwizd brzmi jak pocalunek...
Wiosna sie zbliza, serce moje!


jak to ladnie poeta powiedzial. :laugh:

jonus8kj4ul.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny.
Co z tymi walentynkami macie jakiś pomysł jak je spędzić.Kalina ma rację ,miło by była jakaś odmiana w tym szarym życiu,ale jakoś pomysłu brak :mad: :mad: ::)Swoją drogą Kalina ty masz tyle radości życia w sobie :D :D
 
O mężach mowa była a ja miałam brak czasu by wam napisać więc robię to teraz i napiszę krótko jest super i bardzo kochany.Pomaga jak może choć czasem widzę że poprostu mu się nie chce i sam od siebie nic nie zrobi ale wiem dlaczego-praca fizyczna daje się we znaki.A na walentynki w tym roku czeka nas kolacja przy świecach.
 
Też o tym myślałam ;)Ale fajnie było by zrobić jakąś niespodziankę żeby zaskoczenie było O0.Zostało jeszcze parę dni.

Hi hi a my to chyba śniadanie przy świecach zjemy(właśnie mi się przypomniało) bo druga zmiana mężusiowi wychodzi. ::)
 
czesc dziewczyny ...ufffff ale mnie długo niebyło :p .Wreszcie po tygodniu wygoniłam męża do pracy < bolały go bardzo plecy i sie kurował w domu przed KOMPEM :mad: :mad: :mad: > Co u was ciekawego sie wydarzyło przez weekend ?

Qrcze ja tez włąsnie sie zastranawiam co przygotować jutro orginalnego :) W sumie moja polowica wróci do domku jutro o 20 z pracy ...wiec napewno jakąs romantyczną kolacyjke .
O prezentach materialnych ;Dto niemyśle bo obkupilismy sie przez cały miesiac na maxa i tłumaczylismy sobie to tym że to ...na walentynki :p


Witam nowe forumowiczki i zapraszam do klikania ;D 8)
 
Lady dopisz sie do pomysłów na walentynki na relacjach rodzinnych.
Może coś odkrywczego?????wszystkie pomysły to: uwieśc męża w walentynki... ;D
Ja tez chcę kolację...tylko jakie menu???
Dla mnie serek pleśniowy camembert by wystarczył...no może jeszcze winogronka...
 
Cześć dziewczyny. ja do południa jak mała nie rozrabia zawsze mam czas bo mąz pracuje do 15,16. Kalina wiesz on tak mówi ale obiad zawsze ma a jak by nie miał ciekawa jestem. Na pieczenie bułeczek czasu nie mam albo to wymówka bo nie lubie piec. Zreszta mam tylko płyte gazową piekarnika brak, ale zamierzamy teraz kupic więc wymówka sie skończy.
Juz nie moge się wiosny doczekać bo nudzi mi się strasznie w domu a uwielbiam spacerki .
Pozdrawiam Asia
 
Witam
Ja niestety musze dolaczyc do mam "nic nie robacych" :( moj maz rowniez nigdy mi nie powiedzial W PROST ze nic nie robie ale kiedys zasugerowal ze on to bardzo chetnie by sie ze mna zamienil i POSIEDZIAL by w domq z Adaskiem.

 
Cześć komputer znowu chce ze mną współpracować więc powracam
Po całym przedpołudniu ,,nic nie robienia,, ;) Noe wkońcu zasnoł i moge wkońcu zobaczyć co u was :)
ja też myślalam co z walentynkami ::) i nic ciekawego nie wymyślilam....to znaczy pomyślalam o romantycznej kolacji w trójke ;D
Bo z wyjścia do kona nici dziadkowie raczej jutro nie dadzą rady wpaść. Prezent zkupiony..moja druga połowa poszukiwała 2 następnych części antologi komiksu a mi się udało je dostać.
Pomyślałom że może coś upieke dobrego ale przyznam się szczeze że jeszcze nie opanowałam czasu na tyle żeby z Noe moc coś zaplanować,mam nadzieje ze to kwestja czasu :)
 
reklama
Witam!!!
Z zaciekawien od dluzszego juz czasu czytam to co piszecie wiec postanowilam dolaczyc do Was.Moja Jula ma skonczone 5 miesiecy i 5 dni.Jestesmy z Warszawy.Moze jest ktos z okolic brodna lub ursynowa.Pozdrawiam Was goraco.
Asia
 
Do góry