reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hi ,hi ,a podczytuje ,nie mam natchnienia na rozpisywanie sie ,z reguły zresztą jestem nie w temacie ,czasami lukne ostatnią czy dwie stronki,zresztą tyle jst nowych mamuś których nie znam wcale....byle do jesieni chyba:-D
 
reklama
Normalnie Wiktoria, Dowikla jak wdowki:-D
AS a Ty skad masz takie info o tej dziewczynce:confused:
Madziulanatasza a Ty co podczytujesz :-p

Laura jeszcze spi ale czas ja obudzic ide rolete podniesc:-)
Wpadne wieczorkiem
zanim coś wyśle to można sprawdzić tu.

tragedia 14-miesięcznej dziewczynki | atrapa.net

http://www.szpitalzdrowia.pl/?go=aktualnosci&aktid=50
konkretnie ten przypadek.
Jest w ostatnio popularne w menu po lewej stronie.
Wystarczy kliknąć.
Ja zawsze sprawdzam takie info.
Miałam to w zeszłym roku na GG i na mailu chyba z 50 razy już.:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ja sobie posprzatałam wszystko pieknie ladnie- prasowac mis ie nie chce- obiadek zjedony, podwieczorek juz tez- naszla mnie ochot ana nalesniki to z prawie 1kg maki robiblam naleśnikw z dżemem i serem- pati sie zajadał i mam rzynajmniej teraz do wieczora swiety spokoj- z m sobie zagralsmy z karty- teraz chwile posiedze na kompie a potem lecimy sobie sie gdzies przejc na piwko-- sama bym sie piwka napila :sorry2::sorry2:
niestety jak sie wali to na cłaej lini frontu, nie bez powodu ludzie mowia ze nieszczescia chodza parami, ale dlaczego do mnie zajrzał sześciopak??
ja mialam czteropak:-D:-D:-D
ojojoj....
a moze trzebapodbic jaks deske po tej stonie?u moich rodzicow tez tak sie zabadlo i to cakiem nielze i ojciec podbil szponke i poki co jeszcze da sie psac:-)
moj os tam niby sprawdzal czy da sie cos z tym zrobic i powiedzial ze niebardzo:baffled:
 
Witajcie kochane po dłuuugiej przerwie...
Dzis jeszcze nie bardzo będę miała czas na posiedzenie z wami, ale obiecuję, że od jutra pogadamy sobie..., a dużo jest do opowiadania:-)
 
Mudeuska nawet mi nie mow o ruskich pierogach bo one juz dawno za mna chodza moj tez uwielbia tylko ze u nas kupisz pierogi tylko w Polskim sklepie a sama robic nie umie i nawet mi sie niechce :baffled::baffled::baffled::baffled:
Poadj adres to nalepię z swojskiego-wiejskiego serka i podeślę;-):tak:.

cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:
Zdróweczka dla Dominiczki a co do mandatu to zawsze na raty możesz rozłożyć:tak:,ja tak zrobiłam i 200zł na 5 rat po 40zł rozłożyłam w Starostwie Powiatowym.Przy składaniu wniosku wpłacasz 10 czy 20zł za rozpatrzenie wniosku i pisze,że jesteś w trudnej sytuacji(żadnych świstków o dochodach nie trzeba:no:).

niestety jak sie wali to na cłaej lini frontu, nie bez powodu ludzie mowia ze nieszczescia chodza parami, ale dlaczego do mnie zajrzał sześciopak??
Głowa do góry,następnym razem na kogo innego trafi;-):tak::-D:-D.
Wiktoria,Ty to jak samuraj - sepuku chciałaś sobie chyba zrobić;-):tak:. Szybkiego powrotu do zdrówka.

M wyjechał i luuuuuuziiiiiiik ale może jutro wrócić:-( bo by nie jechał:no:,tylko jego rzeczy zostały :baffled:i za inną robotą będzie się rozglądał:tak:.Może do Danii wyjedzie to juz całkiem słomianka będę.
Olkowe wyniki gites:dry: bo pasożytów w kupce brak:tak: ale to chrząkanie i zgrzyty nadal są a i apetyt marny:wściekła/y::wściekła/y:.Musimy poczekać do 15-go bo nasza pediatra na urlopie:sorry2: i nie wiem co z nim robić?
Wczoraj miałam telefon od tej co niby wyrzuca i wszystko się wyjaśniło;-):tak:.
Julu się ostatnio rozgadany zrobił:Ciapy ajtu brum(Sandałki nakładać i na dwór na samochodzik iść).Opuchlizna po mechach trochę zeszła ale jeszcze widać,że łapka gruba:-(.
 
reklama
No jestem dziewczyny:-)

Spacer zaliczony,kapanie,kolacja też,Oliwka usypia.My już spakowane,jutro rano osttanie rzeczy do torby i wsio nie ma nas :-D:-D:-D:-D
także nie będzie mnie od jutra do niedzieli na bb :tak::tak::tak::tak:
będę za wami tęsknic babeczki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


hej kobity dziś miał być dzień leniwca, a ja od rana bakcyla załapałam i latam jak popyrtana, teraz dopiero mam czas na bb!!! meduska niestety wiem juz o co chodzi, poprostu mialam pisackiego windowsa i podczas aktualizacji zarejestrował sie pewnie i mi go zablokowali czesciowo :( trudno, trzeba jakos życ chyba jednak system mnie czeka, co do nieszczęść dziopy nawet mi nie mówcie, ostatnie wydarzenia to ciąg nieszczęśc, dwa dni temu sie zaczęło, komp mi pada co już wiecie, telefon też mi sie zepsuł nic nie widać nic nie słychac, wyłączyli mi dekoder:O z rachunków wynika ze mielismy niezaplacone trzy!!! miesiace zaraz po urodzeniu czarka nie wiem jak moglam to przeoczyc :O następnego dnia, wyjeżdżałam z pod domu autem, nagle zgrzyt trzask i smród spalonej gumy!!! wściekła jak nic i pewna że to poprostu kapeć wysiadam zmienic koło a tu koło pełne, co jest grane okazało sie że wahacz mi poszedł, nie było mechanika ale kolega mi to ztwierdził, boje sie całego zawieszenia nie spieprzyc, do przodu jak cie moge ale do tylu ani ani, wiec jak mąż przyjedzie trza lawete i do mechanika, a co najlepsze wyciagalam z bagaznika wózek czarka, patrze kolo lezy obok wozka, spadło, tylnia oska mi sie zlamala, jak wysiadlam z auta tak mi sie same lzy do oczu cisnely, i wiecie co zapalilam papierosa, :( a pozniej bylam taka na siebie zla ze szok reszte papierosow oddalam cioci, wzielam telefon od mojej siostry tez bez glosnika (mam słuchawke bluetooth) ale przynajmniej cos widac, pierwszy dzien normalnie dzwonilam, ale drugiego mi sie rozladowala i dawaj ja ladowac, ja pisze do meza gdzie jest ladowarka a on ze mu ktos do torby spakował!!! wiecie co jak wszystko sie wali to wszystko normalnie!!!


oj to miałas pecha :tak::tak::tak::tak::tak: wspólczuje

A to obiecane fotki moich szaleństw wózkowych :-D

Anika w swoim nowym foteliku
p1120580.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

i Helenka w foteliku :-D:-D:-D

p1120579.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

A z wózka jestem mega zadowolona :tak: Przekładana rączka, duuuzy kosz na zakupy, podesty dla Heli. Dodatkowa tacka i uchwyt na kubek, a do tego jest lekki :tak:

By lola_lu at 2009-07-07

To tyle jeśli chodzi o moją manię:-D:-p

super dziewczyny i mają podobny gust ,widać że helence też podoba się fotelik i wózeczek też super:-)

zanim coś wyśle to można sprawdzić tu.

tragedia 14-miesięcznej dziewczynki | atrapa.net

Szpital
konkretnie ten przypadek.
Jest w ostatnio popularne w menu po lewej stronie.
Wystarczy kliknąć.
Ja zawsze sprawdzam takie info.
Miałam to w zeszłym roku na GG i na mailu chyba z 50 razy już.:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


do mnie już kilka razy przychodziły te e-maile na pocztę.nie rozumiem po co ktoś robi cos takiego .:no::no::no::no:

Witajcie kochane po dłuuugiej przerwie...
Dzis jeszcze nie bardzo będę miała czas na posiedzenie z wami, ale obiecuję, że od jutra pogadamy sobie..., a dużo jest do opowiadania:-)

wreszcie do nas wpadłaś, a już myslałam że nas opusciłas na dobre :tak::tak::tak::tak: wpadaj częściej i opowiadaj co u Ciebie :-)


cos zaczyna u mnie grzmiec i co jakis czas widac błyskawice.chyba bez burzy się dziś nie obejdzie.jak uciekne bez pożegnania to znaczy że musiałąm kompa szybko wyłączać :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry