reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam :-)
Jak to ostatnio bywa, ja znów tyko na chwilę, żeby dać znać co i jak. :zawstydzona/y:
Za dużo mam zaległości, więc nie mam szans nadrobić, mam nadzieję, że wybaczycie. :zawstydzona/y: Witam nowe mamy, bo zauważyłam, że dużo nas tu przybyło podczas mojej nieobecności. :tak:

No więc egoistycznie napiszę dziś o sobie, a właściwie o nas ;-)

Wczoraj byliśmy u naszej pani ginekolog. :tak: Zbadała mnie, oficjalnie stwierdziła, że to ósmy tydzień ciąży i datę porodu wyznaczyła na 18 lutego. :tak: Założyła kartę ciąży, dała skierowanie na badania i USG i pogratulowała mojemu mężowi i Piotrusiowi, którzy czekali na mnie przed gabinetem :-D

To tak, żeby pozytywnie zacząć. A co do mojego samopoczucia, to nie polepsza się na razie. :no: "Poranne" mdłości mam o różnych porach dnia i nie sposób przewidzieć, kiedy mnie dopadną. :baffled: Odrzuca mnie zapach kawy, a na ulicy szerokim łukiem omijam palaczy, bo obawiam się, że dym wywołałby natychmiastową reakcję zwrotną mojego żołądka :baffled: Śpiączka mnie nie odpuszcza - najchętniej całe dnie przeleżałabym w wyrze, no ale Piotruś mi na to nie pozwala. :sorry2:

W najbliższym czasie muszę jeszcze dokładnie rozplanować nasze wakacje. Siedzę ostatnio w necie i tak sobie myślę, że w tym Paryżu to będziemy tak krótko, że nie zdążymy nawet połowy tego co byśmy chcieli zobaczyć. :-( No ale cóż, dobre i trochę. :-p Mam tylko nadzieję, że będę się czuła w miarę normalnie :dry:

Madziulanatasza, a ty już szykuj się na naszego kawulca, bo to już całkiem niedługo :tak::-D:-D:-D Już się nie mogę doczekać! :tak:

No i nie wiem co jeszcze chciałam napisać :confused:
Witam my sie jeszcze nieznamy. gratuluje ciazy. ja w swojej tez miałam wstret kawowy ale mi przeszlo

Jestem już w domku :-)
Lekarz popatrzył a tego pieprzyka i kazał usunąć,tak więc mam zabieg na 11.08 na rano.i muszę zaszczepić się na żółtaczkę :tak::tak::tak::tak:
wiecie może ile szczepionka kosztuje?
poszłas na pierwszy odstrzał na całego

hej kobity dziś miał być dzień leniwca, a ja od rana bakcyla załapałam i latam jak popyrtana, teraz dopiero mam czas na bb!!! meduska niestety wiem juz o co chodzi, poprostu mialam pisackiego windowsa i podczas aktualizacji zarejestrował sie pewnie i mi go zablokowali czesciowo :( trudno, trzeba jakos życ chyba jednak system mnie czeka, co do nieszczęść dziopy nawet mi nie mówcie, ostatnie wydarzenia to ciąg nieszczęśc, dwa dni temu sie zaczęło, komp mi pada co już wiecie, telefon też mi sie zepsuł nic nie widać nic nie słychac, wyłączyli mi dekoder:O z rachunków wynika ze mielismy niezaplacone trzy!!! miesiace zaraz po urodzeniu czarka nie wiem jak moglam to przeoczyc :O następnego dnia, wyjeżdżałam z pod domu autem, nagle zgrzyt trzask i smród spalonej gumy!!! wściekła jak nic i pewna że to poprostu kapeć wysiadam zmienic koło a tu koło pełne, co jest grane okazało sie że wahacz mi poszedł, nie było mechanika ale kolega mi to ztwierdził, boje sie całego zawieszenia nie spieprzyc, do przodu jak cie moge ale do tylu ani ani, wiec jak mąż przyjedzie trza lawete i do mechanika, a co najlepsze wyciagalam z bagaznika wózek czarka, patrze kolo lezy obok wozka, spadło, tylnia oska mi sie zlamala, jak wysiadlam z auta tak mi sie same lzy do oczu cisnely, i wiecie co zapalilam papierosa, :( a pozniej bylam taka na siebie zla ze szok reszte papierosow oddalam cioci, wzielam telefon od mojej siostry tez bez glosnika (mam słuchawke bluetooth) ale przynajmniej cos widac, pierwszy dzien normalnie dzwonilam, ale drugiego mi sie rozladowala i dawaj ja ladowac, ja pisze do meza gdzie jest ladowarka a on ze mu ktos do torby spakował!!! wiecie co jak wszystko sie wali to wszystko normalnie!!!
współczuje u nas tez tak ostatnio było ale teraz jest troche lepiej

ale narazie sie nie łamie z wózkiem na szczesci nie ma problemu, chrzestny sie zaoferował ze jako zaległy prezent kupi tak wiec wozek mam z głowy, ale boje sie auta, pewnie niezle na tym poplyniemy :(((
tobry ten chrzestny

A to obiecane fotki moich szaleństw wózkowych :-D

Anika w swoim nowym foteliku
p1120580.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

i Helenka w foteliku :-D:-D:-D

p1120579.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

A z wózka jestem mega zadowolona :tak: Przekładana rączka, duuuzy kosz na zakupy, podesty dla Heli. Dodatkowa tacka i uchwyt na kubek, a do tego jest lekki :tak:

By lola_lu at 2009-07-07

To tyle jeśli chodzi o moją manię:-D:-p
dzieciaczki super

Witajcie kochane po dłuuugiej przerwie...
Dzis jeszcze nie bardzo będę miała czas na posiedzenie z wami, ale obiecuję, że od jutra pogadamy sobie..., a dużo jest do opowiadania:-)
Witam

Rozmazałam sie jak mała dziewczynka co za wstyt :-)
ŻADEN WSTYD!!!!!!!

ja tez się zmywam bo po tym piwie to mi sie literki zlewają :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i zaraz odpłyne przed klawiaturą :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mój m często odpływa przy kompie
 
reklama
ja juz wklejałam na bb o tej dziewczynce jakis czas temu i rozsyłalismy to przez e-mail i co sie póxniej dowiedziałam ze to jest zwykłe naciąganie,ktos wykorzystuje zdjęcie tej dziewczynki aby kase zarabiac a pieniądze nie wpływaja wcale na konto tej dziewczynki :no::no::no::no::no:

to smutne że ludzie zeruja tak na czims nieszczesciu!!! w dyby takich!!!

Nie prawda,że ktoś coś za to zapłaci.
W tej chwili to już typowy łańcuszek.
Ta dziewczynka jest już dawno w domku i dochodzi ładnie do zdrowia.
To info krąży już drugi rok.
Dajcie sobie spokój.:-)
Pozdrawiam wszystkie Was i uciekam.

Życzę Wam miłego dnia.

zanim coś wyśle to można sprawdzić tu.

tragedia 14-miesięcznej dziewczynki | atrapa.net

Szpital
konkretnie ten przypadek.
Jest w ostatnio popularne w menu po lewej stronie.
Wystarczy kliknąć.
Ja zawsze sprawdzam takie info.
Miałam to w zeszłym roku na GG i na mailu chyba z 50 razy już.:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
TO JEST OKRUCIEŃSTWO, JAK TAK MOŻNA NA KRZYWDZIE DZIECIACZKA. MASAKRA.!!!!. Teraz też będe sprawdzać.
 
Witam,u nas znowu burze i komarów pełno:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:,już nawet psiukacza kupiłam:tak:M może dzisiaj wróci bo w deszczu robić nie będzie :no: a pojechał tylko po swoje graty i jakąś kasiorkę wyrwać:-p;-):tak:.Zainstaluję program od drukarki i fotki zrzucę z obiecanym torcikiem;-):tak: .
nikogo nie ma to ja ide się położyc- u mni eleje- wiec ogłaszam dzisiaj dzien leniwca!!
:-D:-D:-D
Się podpisuję obiema łapkami;-):tak::cool2::cool2::cool2::-D.

No i oczywiście jak ja jestem to nikogo idę się wziąśc za mieszkanie
Za cicho krzyczysz ale usłyszałam;-):tak::-D.
 
dziewczyny witajcie po malej przerwie.....
Ale ostatnio jakos nie bylo czasu...
dzis mielismy ostatnie szczepienie Sewka a w styczniu (miesiac w ktorym bede rodzic) mamy bilans 2 - latka mysle z e urodze w miare szybciej wiec od razu pojde hurtowo na pierwsze szczepienie dzidzi i na bilans :-D
no a tak poza tym to u mnie ostatnio caly czas pogoda byla wiec korzystalam z mlodym....
jak nie basen to piaskownica i potem kladlam sie spac..... :dry:
jakos za krotki ten dzien :sorry2:
hmmmmmmm co chcialam jeszcze napisac... :confused:
myslalam o Was :tak:
dzisiaj nie ma pogody od rana albo i od nocy leje :wściekła/y:
 
Witam,u nas znowu burze i komarów pełno:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:,już nawet psiukacza kupiłam:tak:M może dzisiaj wróci bo w deszczu robić nie będzie :no: a pojechał tylko po swoje graty i jakąś kasiorkę wyrwać:-p;-):tak:.Zainstaluję program od drukarki i fotki zrzucę z obiecanym torcikiem;-):tak: .
Się podpisuję obiema łapkami;-):tak::cool2::cool2::cool2::-D.


Za cicho krzyczysz ale usłyszałam;-):tak::-D.
no i dobrze-leniu****:-D ja spałam-wlasnie sie obudzilam i leze sobie w łózeczku:sorry2::-D

dziewczyny witajcie po malej przerwie.....
Ale ostatnio jakos nie bylo czasu...
dzis mielismy ostatnie szczepienie Sewka a w styczniu (miesiac w ktorym bede rodzic) mamy bilans 2 - latka mysle z e urodze w miare szybciej wiec od razu pojde hurtowo na pierwsze szczepienie dzidzi i na bilans :-D
no a tak poza tym to u mnie ostatnio caly czas pogoda byla wiec korzystalam z mlodym....
jak nie basen to piaskownica i potem kladlam sie spac..... :dry:
jakos za krotki ten dzien :sorry2:
hmmmmmmm co chcialam jeszcze napisac... :confused:
myslalam o Was :tak:
dzisiaj nie ma pogody od rana albo i od nocy leje :wściekła/y:
no w koncu nas odwiedziłas:tak: od nocy leje:-p:-p:-p
 
jeeeeeeeeeeeeeeee joe alex sie pojawila kochana fajnie ze jestes :-D:-D:-D:-D tak jestem w ciazy :-D:-D:-D:-D planowane hihih :cool2::cool2::cool2::cool2: a co tam u Ciebie bo nie wiem czy nadrobie zaleglosci zreszta marude mam kolo siebie bo 2 zeby mu wychodza :sorry2:

medeuska aha dobrze wiedziec ale sloneczko sie pojawilo je :cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Do góry