reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

:-D:-Dz ta miazga to miazdzyca taka choroba cukier babcie zzera... ale teraz to nie jest smieszne bo babcia az sie poplakala biedaczka:baffled:

Aganieszka wczoraj sami pilismy i wkrecilam obie sasiadki biedaczka jedna z nich dzis dopiero wieczorem doszla do siebie
A dzis chlopaki sie zjechali i znow impreza:sorry2:Ja sie spakowalam nastawie zegar na 7 rano zrobie jakies kanapki i w droge:tak:
Fajnie ze sie zabawicie w Aquaparku ja z Lali w Polsce napewno pojade do Karkowa do Aquaparku:tak: juz z siostra planowalysmy

No to odezwe sie z Polski:tak:
Buziaki przeslyalm bo pewnie jutro na bb nie wlece bo moja mam dopiero w Poniedzialek bedzie na slasku ale napewno sie odezwe jak co to bede pisac na telefon:tak:
ania szerokiej drogi:happy2::happy2:
Cześć dziewczyny :-):-):-):-):-):-)

Już jestem w domku :tak::tak::tak::tak: ,ale się za wami strasznie stęskniłam :tak::tak::tak: bardzo mi brakowało bb :-p:-p:-p:-p

zaraz będę nadrabiać ,pewnie trochę się tego nazbierało,jak nadrobię to wrócę :tak::tak::tak::tak::tak::-)
hej noooo wreszcie:happy2:
Byłam zobaczyć ile naskrobałyście ale wybaczcie jest tego tyle ze nie mam az tyle czasu aby to nadrobić.
Musicie wybaczyć :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

W Sobótce było bardzo fajniutko,pogoda w kratkę ,raz słońce ,raz deszcz ale ciepło.

dzieciaki bawiły sie super,ja sobie odpoczywałam,razem w trójke zasypiali bez żadnych problemów.

Oliwka jadła wspaniale,miała mega apetyt,az jednego dnia się przejadła i sie posrała za przeproszeniem :-D:-D:-D:-D i nie zdążyła dobiec do toalety ale było sprzątania :-D:-D:-D:-D:-D od razu pod prysznic ja dałam i po kłopocie :tak::tak::tak::tak:

troche szkód narobiłabo wójkowi telefon komórkowy zepsuła :tak::tak::tak: to sie wkurzył i jak wracalismy bo nas odwoził samochodem nie wiem co się stało zczeła nam wymiotowć w aucie i to niej chlustać.szybko się zatrzymaliśmy na poboczu ale niestety wszystko było w jej wymiocinach czerwonych bo jadła koktajl z jagód :-D:-D:-D:-D:-D:-D to sobie mozecie wyobrazić jak to wszystko wygladało,Oliwka cała orzygana i jeszcze wszystkie papiery firmowe szwagra tez orzygane i to miał w poniedziałek je zawieść do klientów,masakra.

ale dobrze ze juz po wszystkim.

fotek zrobiłam masę,później jak znajde troszkę czasu to wkleje w odpowiednie miejsce:tak::tak::tak::tak:
uuuuu to się wujek zdenerwował:szok::szok::szok:
helo laski
wpadlam sie przywitac.
wczoraj byli znajomi na ognisku iwec zeszlo sie do nocy i juz nie wlaczalam kompa bo i tak poszlam spca ok24:-D
moje dziewczyny sie dopiero budze.kolo poludnia jade do kolezanki i wracam jutro wiec dzis mnie nie bedzie.
milego dnia
d jutra
no to wypoczywaj :happy2::happy2:
Witam Dobrze ze w rowie mozna trochę popłakać :-:)zawstydzona/y:Miłej niedzieli
witaj asia:happy2:
zaraz lece do rowu..........
 
reklama
Cześć dziewczyny :-):-):-):-):-):-)

Już jestem w domku :tak::tak::tak::tak: ,ale się za wami strasznie stęskniłam :tak::tak::tak: bardzo mi brakowało bb :-p:-p:-p:-p

zaraz będę nadrabiać ,pewnie trochę się tego nazbierało,jak nadrobię to wrócę :tak::tak::tak::tak::tak::-)
Witamy witamy stęskniłyśmy się za Tobą:-)




Ja jakos nie mam weny pisac, wstałam chyba dzisiaj lewą nogą i nie mam na nic ochoty...\
Miłęgo dzionka
 
cześć, zajrzałam rano ale za długo czytałam i mnie wylogowało:-D:-D:-D:-D:-D:-Da potem Misia okupowała kompa:baffled:na wp robiła zwierzaki cudaki:-D:-D:-D:-D

ja też wczoraj miałam udany wieczór, grill ze znajomymi, a dzisiaj kupa zmywania ale to już zostawiłam dla m:tak::tak::tak:
 
wrócilismy z zakupów,robię obiadek a Oliwka usneła mi w wózku podczas zakupów i spi do tej pory.to już 1,5 godz.


idę zobaczyc do ziemniaczków żeby mi się nie rozgotowały :-D:-D:-D:-D
 
Bo za rzadko macie te rehabilitacje:no::no::no:
Ja mialam czesciej chociaz moje sa po wylewie 1 i 1/2 stopnia do tego cwiczyłysmy w domu cwiczenia ktore nam rehabilitantka pokazała i metoda vojty i robilismy masaze i jak dziewczynki miały 8 miesiecy to przegonily rozwojem donoszonych rowiesnikow:tak::tak::tak:

Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bys wpadala do mnie i bym z mała Tobie cwiczyla bo u mnei te cwiczenia sie sprawdzily i to bardzo:tak::tak::tak:
My tez mieliśmy Vojte i masaże. Teraz mamy masaże i inne ćwiczenia w kierunku raczkowania, ale narazie ćwiczenia Vojtą odstawiła:baffled: Do 6 mca rozwój szedł b.szybko i ćwiczenia pomagały a teraz zastój. Zaczynamy basen i chciałabym hydromasaże ale u nas ciężko znaleźć jakiś ośrodek. My też ćwiczymy w domu min 4 razy dziennie, ale ostatnio mieliśmy przerwę dość długo bo była 2 tyg na antybiotyku potem szczepienie, gorączka:no:

Tak wogóle to witam sie z Wami wpafdłam na krótko bo mam gości jak już pisałam. mieli zostać na weekend(tzn. do dziś) ale narazie nic nie mówią o wyjeździe więc nie wiem jak długo posiedzą. jestem wykończona, Szwagierka tylko Zuzia się zajmuje, a ja jej synem i garami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Miłej niedzielki;-)
 
Wróciłam z działki, uciekałam stamtąd biegiem :baffled: Po ostatnich deszczach tereny zrobiły sie podmokłe, gnie niegdzie muszą wodę wypompować :baffled: A to oznacza raj dla komarów i innego paskudztwa :no: Myślałam że mnie zjedzą zywcem :angry: Całe szczęście małej nic nie pogryzło :sorry2:
 
Wpadłam przywitać się niedzielnie, ale zaraz i tak będę zmykała.
Laptop coś mi chodzi jakby chciał a nie mógł - stary złom:baffled:.
Tyle razy obiecuję sobie, że nadrobię zaległości w rozmowie z wami kochane, i ...nici z tego wielkie... zawsze coś wyskoczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
:-D:-Dz ta miazga to miazdzyca taka choroba cukier babcie zzera... ale teraz to nie jest smieszne bo babcia az sie poplakala biedaczka:baffled:

Aganieszka wczoraj sami pilismy i wkrecilam obie sasiadki biedaczka jedna z nich dzis dopiero wieczorem doszla do siebie
A dzis chlopaki sie zjechali i znow impreza:sorry2:Ja sie spakowalam nastawie zegar na 7 rano zrobie jakies kanapki i w droge:tak:
Fajnie ze sie zabawicie w Aquaparku ja z Lali w Polsce napewno pojade do Karkowa do Aquaparku:tak: juz z siostra planowalysmy

No to odezwe sie z Polski:tak:
Buziaki przeslyalm bo pewnie jutro na bb nie wlece bo moja mam dopiero w Poniedzialek bedzie na slasku ale napewno sie odezwe jak co to bede pisac na telefon:tak:
Kochana bezpiecznej podrozy:tak::tak::tak:
Jakbys była gdzies niedaleko mnie to daj koniecznie znac:-)

Cześć dziewczyny :-):-):-):-):-):-)

Już jestem w domku :tak::tak::tak::tak: ,ale się za wami strasznie stęskniłam :tak::tak::tak: bardzo mi brakowało bb :-p:-p:-p:-p

zaraz będę nadrabiać ,pewnie trochę się tego nazbierało,jak nadrobię to wrócę :tak::tak::tak::tak::tak::-)
Witaj:-)
No wkoncu wrociłas:tak:Brakowała nam Ciebie
My tez mieliśmy Vojte i masaże. Teraz mamy masaże i inne ćwiczenia w kierunku raczkowania, ale narazie ćwiczenia Vojtą odstawiła:baffled: Do 6 mca rozwój szedł b.szybko i ćwiczenia pomagały a teraz zastój. Zaczynamy basen i chciałabym hydromasaże ale u nas ciężko znaleźć jakiś ośrodek. My też ćwiczymy w domu min 4 razy dziennie, ale ostatnio mieliśmy przerwę dość długo bo była 2 tyg na antybiotyku potem szczepienie, gorączka:no:

Tak wogóle to witam sie z Wami wpafdłam na krótko bo mam gości jak już pisałam. mieli zostać na weekend(tzn. do dziś) ale narazie nic nie mówią o wyjeździe więc nie wiem jak długo posiedzą. jestem wykończona, Szwagierka tylko Zuzia się zajmuje, a ja jej synem i garami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Miłej niedzielki;-)
A nie myslałas o kupnie takiej maty do hydromasazu:confused:Nie sa one drogie a mozesz uzywac jej we wannie podczas codziennych kapieli:tak::tak::tak:
 
Do góry