reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
/Hmmm, starałam sie kilka dni temu o prace i dowiedziałam się, że jestem do tej pracy za inteligentna i będę się w niej marnowała, a szczerze mówiąc zależało mi na niej, bo budowa i takie tam różne...:crazy::crazy::crazy::crazy:.
No zwyczajnie zamurowało mnie...:no:.
haha nieźle:-D nie ma to jak przyjmowac nieinteligentnych pracowników:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
no witaj kochana i opowiadaj:tak::tak::tak:
/QUOTE]
Hmmm, starałam sie kilka dni temu o prace i dowiedziałam się, że jestem do tej pracy za inteligentna i będę się w niej marnowała, a szczerze mówiąc zależało mi na niej, bo budowa i takie tam różne...:crazy::crazy::crazy::crazy:.
No zwyczajnie zamurowało mnie...:no:.
powaliłaś mnie tym:-D:-D:-D:-D
ale mi szefowa też mówi że w casto długo mnie nie będzie trzymała bo za bystra i za inteligentna jestem do tego:szok::szok::szok::szok:
ale chyba wiem co miała na myśli bo tu w casto pracownicy ekipy sprzątającej są z wykształceniem podstawowym i o ile faceci ok można z nimi sie dogadać to kobitki to.......no delikatnie mówiąć opierdzielacze i takie przekupki bazarowe:-D:-D
 
reklama
malina a Wy macie disiaj dwójkową rocznicę:-p
2 lata 2 miesiące i 2 dni:-p:-p:-p:-p:-p

GRATULACJE:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a dziękuję:-D:-D:-Dnawet tego nie zauważyłam:-D:-D:-Doj to musimy to uczcić o ile po robocie będe miała troszku siły :baffled::baffled::baffled:a jeszcze muszę zebrać siły przed weekendem bo to dopiero będzie zapieprz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
antoni spał 25 minut no bosko jest mega marudny:angry::angry::angry:
 
Do góry