reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wyobraźcie sobie że pampers dla dorosłej osoby kosztuje 4zł 1szt:szok: A na recepte grosze. Więc mama poszła do przychodni po recepte i nie chcieli jej wypisac bo skoro tata jest w szpitalu to powienien miec od nich pampersy ale oni nie mają. A w aptece powiedzieli że musi byc zgoda z NFZ na darmowe pampersy,a najbliższa jednostka nfz jest 80km od nas:no::wściekła/y:Masakra jakaś.
Jutro musze auto do mechanika odstawic bo coś mi dzisiaj szwankowało-aż się boję kosztów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
wzielam sie dzisiaj za zmywanie paznokci u stop ale na zmyciu i spiłowaniu jednego paznokcia sie skonczylo- za bardzo mi brzuch przeszkadza i boli:dry: może jutro sie wezme dalej:-D:-D
chociaz jutro za brdzo ni ebede miala kiedy bo rano do gina a potem posprzatac bo przychodza goście:-):-)
 
Witam ziewając. Ale miałam nockę masakra. Seweryn od wczoraj wymiotował i w nocy też. Usnęliśmy ok1 a po 4 Sebastian mnie obudził i Seweryn zaraz po 5 i znowu wymiotował i potem zasną. Bidulek mój malutki. I już nie śpią. Sebek wstał po 7 a Sewery po 8 ja to bym jeszcze pospała. Idę robić kawkę i kleik dla synka
biedulek malenki, mi czarek ostsanio tez zwymiptował, dzis go naciągało, ale jutro juz moze bedzie lepiej :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
pewnie jelitowka :confused::confused::confused::confused: u nas tez panuje :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Witam ponownie! :-)

Jestem mamą 3 letniego Sebastiana, obecnie mieszkamy w jednym domu z litwinami ktorzy maja 2 dzieciakow w wieku 2 i 5 lat wiec synek ma sie z kim pobawic.
Wczoraj sie dowiedzialam ze meza nie bedzie przez 2 dni w domu(wroci w srodku nocy) stawiaja scene na jakis koncert kolo Bergen...robota od 7 rano do 1 lub 2 w nocy... :-(
Jestem zalamana...nie mam sie nawet do kogo tu odezwac i nawet auto maz zabral i nie mamy sie jak ruszyc z domu...:-(

Pozdrawiam i dzieki za mile powitanie
szybko minie zobaczysz, aj męża dostane dopiero w piatek wieczorem a w poniedzialek pewnie znow wybedzie :tak::tak::tak::tak:

Wyobraźcie sobie że pampers dla dorosłej osoby kosztuje 4zł 1szt:szok: A na recepte grosze. Więc mama poszła do przychodni po recepte i nie chcieli jej wypisac bo skoro tata jest w szpitalu to powienien miec od nich pampersy ale oni nie mają. A w aptece powiedzieli że musi byc zgoda z NFZ na darmowe pampersy,a najbliższa jednostka nfz jest 80km od nas:no::wściekła/y:Masakra jakaś.
Jutro musze auto do mechanika odstawic bo coś mi dzisiaj szwankowało-aż się boję kosztów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

wiecie co coraz czesciej dociera do mnie ze polska to jest kochany ale zafajdany kraj :tak::tak::tak::tak::tak:
niestety jak za komuny "nie rzucisz porządnej kiełbachy i wódeczki na stół to nic nie dostaniesz" albo musisz miec znajomych normalnie wiedze film pt : miś:no::no::no::no::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Udało nam się wyjśc do południa na podwórko ( wyjątkowo nie padał deszcz), Sebastian pobawił się z kolegami, później wspólnymi siłami wykombinowaliśmy coś na obiadek a teraz siedzimy w domu, malujemy kolorowanki (coraz lepiej już mojemu synkowi to wychodzi bo coraz mniej za linie wychodzi). Pogoda jakaś taka nie ciekawa... strasznie wiatr wieje i ciemne chmury, może się znowu rozpada ale chyba spróbujemy wyjść jeszcze na troszkę na dwór...

Życzę wszystkim miłej nocki...:-)
 
hej laski.
wpadlam sie przywitac;)
Weronika dostala goraczk,ciekawe od czego.mam nadziejej ze to gardlo albo cos lekkiego a nie po szczepince.zobaczymy jaka bedzie noc.
ja chwilowo u mamy.
Makunga-ta lista co podala Malinka jest ok ale u nas plasteliny to Paulina 3opakowania zuzyla w ciagu roku.a bbul;y ttylko 2 kolry bo panie zbiarlay i potem rozdawaly co potrzeba,ale niestaty tego tle jest:tak::tak::tak::tak:kochana ze 100-150zl musisz szykjowac
 
Mamita,dobrze z tatą troszkę lepiej:tak:.
Makunga,a ta Twoja zerówka to w szkole czy przedszkolu:confused:?Bo w naszym przedszkolu to trzeba tylko ręczniczek,kubeczek,szczoteczka do zębów i pasta, teczka z gumką na prace i zeszyt 16 kartkowy w kratkę i w 3 linie a resztę dzieci mają z przedszkola:tak:.
 
Mamita,dobrze z tatą troszkę lepiej:tak:.
Makunga,a ta Twoja zerówka to w szkole czy przedszkolu:confused:?Bo w naszym przedszkolu to trzeba tylko ręczniczek,kubeczek,szczoteczka do zębów i pasta, teczka z gumką na prace i zeszyt 16 kartkowy w kratkę i w 3 linie a resztę dzieci mają z przedszkola:tak:.

u nas nc poza oplata nie trzeba kup[owac do przedszkola.robi sie zrzutke i panie kupuja to co potrzeba,reczniki wszytsko tez.tylko paste i szczoteczke i kubejk do zebow.dobra teraz juz iode.pogadam z mama troche.pa
 
hej laski.
wpadlam sie przywitac;)
Weronika dostala goraczk,ciekawe od czego.mam nadziejej ze to gardlo albo cos lekkiego a nie po szczepince.zobaczymy jaka bedzie noc.
ja chwilowo u mamy.
Makunga-ta lista co podala Malinka jest ok ale u nas plasteliny to Paulina 3opakowania zuzyla w ciagu roku.a bbul;y ttylko 2 kolry bo panie zbiarlay i potem rozdawaly co potrzeba,ale niestaty tego tle jest:tak::tak::tak::tak:kochana ze 100-150zl musisz szykjowac

jak dobrze jest miec małe dzieci :-D:-D:-D:-D:-D

u mnie kicha, jutro chyba już do pracy nie idę, jeszcze się zastanawiam :confused::confused::confused:
kurde baba taka nieprzyjemna ze szok :szok::szok::szok::szok::szok:
tam jest stołówka i trzeba miec takie abonamenty (dalej tego nie rozumiem do końca) jak dziewczyna ich nie oddała to była masakra, ta sie tak na nia darła kur...ła ze szok aż mi uszy więdły :tak::tak::tak::tak::tak:
a na sali jedna dziewczyna, jako jedyna trzyma sie tam juz prawie rok, a za kazdym razem jak ktos przyjdzie to sie zmywa do domu bo niemiło jest :dry::dry::dry::dry:
i dziewczyna pracuje od 10 do 20 za dwie, nie ma wolnego ani chorobowego ani nic, baba powinna ją po stopach całować a nie tak na nią najeżdzać :no::no::no::no:
zawołała mnie bo mialam isc do sklepu po buraki i schab i od razu sie wyżaliła że ta ela (dziewczyna z restauracji) to jakas niedouczona czy co, nic nie potrafi, a ja se mysle to ją zwolnij zobaczymy kto ci bedzie dupe ratował :no::no::no::no:
jak ludzie potrafia byc niewdzięczni, nie do pomyślenia :no::no::no::no:
zreszta godziny takei 10-18 lub 12-20 wiec nie zabardzo bo obudze sie zjemy i musze juz jechac a jak przyjade to dziecko musze juz kapac i do spania :sorry2::sorry2::sorry2:
ani chwili razem :no::no::no::no:
 
reklama
jak mowi przysłowie kto szuka nie błądzi :tak::tak::tak::tak:
więc chyba zrezygnuję, juz chyba wolałabym na trzy zmiany pracować :tak::tak::tak:

a co najlepsze stawka to najnizsza krajowa, a jak dziewczyny na wesela przychodzą to po 250 za weekend dostają, to jak w miesiącu masz 4 wesela to wychodzi więcej niz jakby pracował na umowe :tak::tak::tak:

dziwne :confused::confused::confused::confused::confused:
 
Do góry