reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie!
Na samym poczatku musze powiedziec ze nie odpisze Wam dlatego ze kiedy zaznaczaylam sobie cytaty to przyszli panowie z administracji robic te okno i musialam wyjsc z pokoju zeby im nie zawadzac a i tak jeszcze gowno zrobili... :wściekła/y:

No ale co u mnie :confused: Gorzej :wściekła/y: mam biegunke :sorry2: normlanie katastrofa :baffled:

Joe alex
witaj po dluuuuuuugiej przerwie ;-)
aha anabubka przeczytalam ze pytalas mnie czy nie zatrulam sie sliwkami? Napenwo nie bo nie jem sliwek bo ich nie lubie :-)

A tu znow pustki :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i ja!
Już po pracy i właśnie pierożki z mięskiem wcinam na obiad
bedziesz robic tak jak na pudełuk?
Na razie tak:tak:,bo boję się całość malować:sorry2:,żeby peruka mi nie wyszła :dry:.
A naszą rodzinę chyba choróbsko bierze, mąż dycha i prycha, ja dziś z katarem się obudziłam, tylko patrzeć jak Maję zarazimy i wszyscy na dobre się pochorujemy:-:)-:)-(
Zdróweczka,Julu dziś zachrypnięty wstał :confused:ale po 2 godzinach przeszło:tak:.
Ja juz trace cierpliwosc bo chcialabym miec chwile chociaz dla siebie a nie mam.Mimo ze m. w domu to malo co zajmuje sie dzieckiem a ja wysiadam, gdy go bierze a maly zaczyna marudzic to tylko slysze "gdzie mamusia" to mnie trafia. zastanawiam sie nad podawaniem jakiegos syropku na przesypianie nocy.
Syropki to lepiej po konsultacji z lekarzem:tak:,Hydroksyzyna lub Atarax(to samo tylko z inną nazwą) a z ziołowych to Melisal albo melisy zaparz i przed snem podaj.
 
Kurcze to ja z mala na szczescie jak na razie nie mam problemow z spaniem :) Noo ale nie ma sie co za bardzo cieszyc bo moze sie to szybko zmienic ;/
Ja juz zupe zrobilam a u mnie dopiero 12.40 ! i nudy nidu nudy mi pozostaly Z malenka sie pobawilam A ona teraz sama lezy i przysypia ... Niewiem co z soba zrobie :))
 
Ja już zakupy zrobiłam i co? I znowu do komputera zasiadłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zabierzcie mi go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry:

Moze akurat.
To nie bylo by takie zle gdyby nie to ze moj m siedzi i gra.Ja z malym siedze,bawie sie itd...chodze na spacery,kapie,daje jesc itd.co innego gdyby go nie bylo albo ciezko pracowal.
nic nie zrobi a ja mam dosc.

I czemu się na to zgadzasz, chcesz całe życie być służącą?

Ewelinka Ty musisz zrobić rewolucje w domu nie moze tak byc :szok: ja mam trójkę dwoje w szkolniaków i Gabi Jak bym nie zrobiła rewolucji to juz dawno by mnie zamknęli w warjatkowie Kiedys juz mialm dosc i rano wyszłam z domu zostawilam męża na cały dzien i przekonał sie jak to sie "siedzi w domku " Komórka dzwoniła co chwile ,sms ze nie moze ubrac Gabi bo nie wie gdzie ubranie a ja odpisałam ze poszukaj sobie :-D:-D:-D i tym podobne
Teraz juz wie jak to jest i mówi ze on to na wszystko pracuje i zarabia
NIE DAJ SIE KOBIETO :no:

Popieram i radzę jak najszybciej się za to zabrać:tak::tak::tak:
patrysia a co to cię tak długo trzyma, wykończysz się, dużo zdrówka dla ciebie:tak::tak::tak:
sylcia007 to jak się nudzisz to chodź do mnie i mi trochę chałupkę ogarnij bo mnie się nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Agnes123 może niedługo jej to przejdzie i zacznie ładnie sypiać, dużo cierpliwości dla ciebie i litry kawy cobyś jakoś w dzień funkcjonowała;-);-);-)
 
reklama
Aż sama się zdziwiłam:szok:.Olek też teraz przerwany się robi:tak:,zje w przedszkolu śniadanie i jeszcze drożdżówkę z domu lub pączka :szok: a wcześniej to tylko płatki na mleku.Panie to tylko się pytają go co dzisiaj na deser:tak::-p:-D:-D:-D.
 
Do góry