reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja zamówiłam na allegro kostium spodnie i żakiet a gratis miały byc buty i torebka. dzisiaj przyszła paczka a tam tylko gratisy a kostiumu nie ma:no::no::no: jutro bedę dzwonić do kobity.



Moja mama juz na swoim mieszka ale kuchnia i łazienka jeszcze w remoncie. mój brat jako ze ma firme i jest hydraulikiem to jej robi po godzinach ale przez 2 dni go nie było i mama bez kibelka:baffled::szok:
hm do dużo chyba zapłaciłaś? skoro gratis i buty i torebka? dzwon dzwon bo tak nie może byc:-D



patrysia śliczny ten komplecik!!!!!

cośjeszcze miała, napisac ale zapomniałam:nerd::nerd:

no nic- ide sie jeszcze położyc do M na chwilke:cool:

a tak wogóle to co wy sie tak obijacie dzisiaj:sorry2::sorry2: 7,30 i nikogo nie ma:sorry2::sorry2::sorry2:


i co u malinki? wczoraj sie wogóle nie odzywala?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie pamietacie mnie jeszcze;-)

pamietamy :tak::tak::tak::tak: ale zaglądaj do nas częściej bo naz aniedbujesz osttnimi czasy:baffled:

wiem ze długo nie posiedziałam ale szukam tez wszystkiego na temat ząbków dentystka przepisała nam fluor w kropelkach ale w aptece powiedzieli ze tego juz od roku nie ma i szukam jakiegos zamienika

a po co Ci ten fluor?dla kogo?

Fajny odcinek ale jeszcze tylko chyba 14 czy 15 odcinków i koniec...:baffled:

serio??? jak ja to przezyję:no::no::no::no: ja jestem uzależniona od Brzyduli :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jul się znowu wybudził z płaczem i że gardło boli i pić się chciało:-(.

oj bidulek,zdrówka życzę:-)

a dlaczego był rozpakowany????? ja bym zrobiła awanturę na poczcie bo tak nie powinno być :no::no::no::no:


Ja zamówiłam na allegro kostium spodnie i żakiet a gratis miały byc buty i torebka. dzisiaj przyszła paczka a tam tylko gratisy a kostiumu nie ma:no::no::no: jutro bedę dzwonić do kobity.

o kurcze to dzwoń do nich jak najszybciej :tak::tak::tak::tak:jaja sobie robia czy co :baffled:


OJ ja bym mu dala mnie tak traktowac spakowala bym siebie i mala i raz dwa by nas nie bylo moze w tedy by wkoncu przejzal na oczy

Wspolczuje nie przespanych nocek
A co do oka Oliwki to u nas sa takie tabletki na opuchlizne i siniaki dla dzieci kumpela mi je poradzila raz juz je wyprubowalam jak Emily walnela o kraweznik i pomoglo opuchlizy i siniaka na drugi dzien nie bylo widac a tez miala dosc mocno rozwalona warge:tak::tak::tak:


M mi dzisiaj oswiadczyl ze w srode jedziemy do PL na tydzien na mojego taty urodziny ale sie ciesze juuupiiiii:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


u nas takich tabletek to raczej nie ma :no::no::no::no::no: a ile takie tabletki kosztują??????

widzę że coś często teraz was ciągnie do Polski.moze się przeprowadzicei co???to zaoszczędzi wam doro w ta i spowrotem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hello
Dominik juz w szkole ,a ja od samego rana mam mega wnerwa:no:Mlode wstaly juz po 7 i tak od tego czasu cały czas wyja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Podarły mi ksiazke ktora pozyczylam od siory i kartki powrzucaly do nocnika z sikami:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Teraz polozylam Je do lozeczek i zmknelam w pokoju i mam nadzieje ze usna
 
Hello
Dominik juz w szkole ,a ja od samego rana mam mega wnerwa:no:Mlode wstaly juz po 7 i tak od tego czasu cały czas wyja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Podarły mi ksiazke ktora pozyczylam od siory i kartki powrzucaly do nocnika z sikami:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Teraz polozylam Je do lozeczek i zmknelam w pokoju i mam nadzieje ze usna
no to daja ci czadu :tak::tak::tak::tak::tak:

a mi Oliwka nauczyła się piszczec i mma jej dość,co chwile piszczy i sie drze a mnie głowa peka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam, my dzisiaj na rehabilitacje biegniemy :tak:

Anabuba, oczka nie ropieją, w poniedziałek skończyłyśmy antybiotyk, za tydzień idziemy do okulisty, z tego co wiem na kolejny wymaz, żeby zobaczyć czy paskuda sobie poszła :dry:

aha dziecwyzny zapomnialam ?Wam powiedziec ze .... zepsulam szafe :szok::szok::szok:
na tym zdjeciu co jest Sewi ta ciemna przesuwana z lustrem deska mi wypadla - na szczescie nic sie nie stalo bo spadlo mi od nog i z dala od nas
ale jak moj to zobaczy to mnie chyba przechrzci - a ja tylko chcialam ja przesunac z tym ze tam trzebabylo by wymienic te prowadnice bo tam plastikowe byly i pewnie siezlamaly ale normlanie az mi serce do gardla podeszlo :baffled:

Jesteś teraz w ciązy pod ochrona to możesz rozrabiać :-p A tak w ogóle jak sie czujesz? Bo ja ostatnio tylko z doskoku i nie jestem na bieżąco :sorry2: Dzidzia już figluje w brzuszku :-p

Akurat w Lidlu były na przecenie i to świeżutkie:tak:
paczki.jpg

No nie, juz mi ślinka cieknie :-p A obiecałam sobie, że nie będę jeść słodyczy :dry:

Witajcie pamietacie mnie jeszcze;-)

No pewnie, że cię pamiętamy :tak:
 
Witam wpadłam troche. Ostatnio nie zaglądam bo jestem jakaś do du.. nic mi się niechce i wogule kicha. idę zaraz robić naleśniki ale najpierw kawusia. nieodpisuje bo mi się czytać nie chce. Widziałam tylko przystojniaka Patysi super
 
My juz po sniadanku:-):tak:Mlode sa takie niewyspane ze o wszystko i caly czas wyja:wściekła/y:Ale za cholere nie chca sie polozyc:no:Jak tylko slysza za maja isc spac to jest jeszcze wiekszy wyk-masakra:angry::angry::angry::angry:Jak pojde na spacer to wezme wozek i moze sie przespia bo jak nie to zwariuje:no::wściekła/y:
Pogoda zapowiada sie super wiec trzeba wykorzystac:-):tak:
 
pamietamy :tak::tak::tak::tak: ale zaglądaj do nas częściej bo naz aniedbujesz osttnimi czasy:baffled:



a po co Ci ten fluor?dla kogo?



serio??? jak ja to przezyję:no::no::no::no: ja jestem uzależniona od Brzyduli :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



oj bidulek,zdrówka życzę:-)




a dlaczego był rozpakowany????? ja bym zrobiła awanturę na poczcie bo tak nie powinno być :no::no::no::no:




o kurcze to dzwoń do nich jak najszybciej :tak::tak::tak::tak:jaja sobie robia czy co :baffled:





u nas takich tabletek to raczej nie ma :no::no::no::no::no: a ile takie tabletki kosztują??????

widzę że coś często teraz was ciągnie do Polski.moze się przeprowadzicei co???to zaoszczędzi wam doro w ta i spowrotem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kochana ja to bym chetnie sie przeprowadzila do Pl ale same wiecie jak jest w Pl z praca m by nigdy nie zarobil tam tyle co tutaj zarabia zreszta on jako Niemiec trudno tez by mial dosatac prace .
A co do tych tabletek to nie pamietam ile za nie dalam chyba ok 5 Euro czyli 20zl
 
Nawet sie nie przywitalam a juz poodpisywalam na posta:no::no::no:
witam was kobietki:tak::tak:
ja dzis nie wyspana i nadal z bolem gardla Emily spala do 9 30 ale ja bym mogla jeszcze gdzies z godzinke pospac:tak::tak::tak: musze isc malej sniadanko robic i sama tez musze cos zjesc bo mi kiszki marsza graja:-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie o poranku.

Dowikla, ale te twoje dzieciaczki urosły:-):-):-)

Poza tym witam serdecznie mamy, których nie znam:tak::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry