reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie.
Wpadłam się tylko przywitać bo lecę piec szarlotkę..., na którą zresztą serdecznie zapraszam:tak::-D:-D:-D.
I znowu nie miałam okazji wczoraj do was wpaść na pogaduchy...:sorry2:

Pozdrawiam:happy:
 
Witam ja rowniez wpadlam sie tylko przywitac:tak::tak::tak:
My dzis wstalismy o 10 ale ja nadal spiaca jestem:-p:-p
Dzis u mnie szykuje sie imprezka przyjedzie Ania i prawdopodobnie jeszcze jedna znajoma od niej:-D:-D:-D tak wiec bedzie popijawa bez chlopow bo moj na nocce od Ani w PL :-):-):-):-)
wiec dzis wieczorem nie bede wstanie do was zajrzec:-D:-D:-D:-D
Milej soboty zycze kobietki:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
witam i ja sie z Wami :tak:
trochę posprzątalam ,pranie nastawiłam "usikańce " przepłukałam ,zamierzam robić kopytka i chyba rosól nastawię bo mam skrzydelka i pałki z kurczaka a resztę zamarynuję i upiekę jutro jak wrocimy z kościoła Mąz dzis do 18 w pracy
Chłodno ale słonko swieci
Miłego weekendu :-D
 
dobra ja odpadam/
@ mnie dogaonila ale dopiero poczatek wiec powinno byc ok.hociaz na impreze to i tak nie pasi....
milego weekednu
bzukai
Miłej zabawy życzę :tak: ja też właśnie dzisiaj @ dostałam :no: jak na razie też ok ale jutro to chyba umrę :crazy:

Witajcie.
Wpadłam się tylko przywitać bo lecę piec szarlotkę..., na którą zresztą serdecznie zapraszam:tak::-D:-D:-D.
I znowu nie miałam okazji wczoraj do was wpaść na pogaduchy...:sorry2:

Pozdrawiam:happy:
To ja się piszę na kawałek ciasta :tak: od kilku dni chodzi za mną tort czekoladowy i chyba sobie dzisiaj kupie jak będzie w cukierni ;-)

Witam w sobotę!
Ja dzisiaj mam labę, nie sprzątam nie chce mi się :tak: ileż można, codziennie zapierniczam to dzisiaj nic nie robię. W tygodniu się zbiorę :tak: ząb mnie boli, głupia ósemka wychodzi i od wczoraj gęby otworzyć nie mogę i tym samym jeść :wściekła/y: poczekam aż wyjdzie jeszcze i idę wyrwać wszystkie ósemki i dwie siódemki bo mnie trafi kiedyś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kuba coś nad ranem płakał to go wzięłam do siebie, rozwalił się na pół łóżka i o mało co nie spadłam :no: wygodny się robi jak tatuś ;-) teraz śpi jeszcze o dziwo, już prawie 2,5h :szok: znowu mi szybko na wieczór padnie :tak: ale jak wstanie to na miasto idę zobaczyć na jarmark miodu i wina :-D mniam może coś dobrego będzie :tak:
Miłego dnia życzę, jak nie zasnę jak wczoraj to wpadnę wieczorem :tak:
 
Witam ja rowniez wpadlam sie tylko przywitac:tak::tak::tak:
My dzis wstalismy o 10 ale ja nadal spiaca jestem:-p:-p
Dzis u mnie szykuje sie imprezka przyjedzie Ania i prawdopodobnie jeszcze jedna znajoma od niej:-D:-D:-D tak wiec bedzie popijawa bez chlopow bo moj na nocce od Ani w PL :-):-):-):-)
wiec dzis wieczorem nie bede wstanie do was zajrzec:-D:-D:-D:-D
Milej soboty zycze kobietki:tak::tak::tak:
No to życzę udanej imprezki

Miłej zabawy życzę :tak: ja też właśnie dzisiaj @ dostałam :no: jak na razie też ok ale jutro to chyba umrę :crazy:


To ja się piszę na kawałek ciasta :tak: od kilku dni chodzi za mną tort czekoladowy i chyba sobie dzisiaj kupie jak będzie w cukierni ;-)

Witam w sobotę!
Ja dzisiaj mam labę, nie sprzątam nie chce mi się :tak: ileż można, codziennie zapierniczam to dzisiaj nic nie robię. W tygodniu się zbiorę :tak: ząb mnie boli, głupia ósemka wychodzi i od wczoraj gęby otworzyć nie mogę i tym samym jeść :wściekła/y: poczekam aż wyjdzie jeszcze i idę wyrwać wszystkie ósemki i dwie siódemki bo mnie trafi kiedyś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kuba coś nad ranem płakał to go wzięłam do siebie, rozwalił się na pół łóżka i o mało co nie spadłam :no: wygodny się robi jak tatuś ;-) teraz śpi jeszcze o dziwo, już prawie 2,5h :szok: znowu mi szybko na wieczór padnie :tak: ale jak wstanie to na miasto idę zobaczyć na jarmark miodu i wina :-D mniam może coś dobrego będzie :tak:
Miłego dnia życzę, jak nie zasnę jak wczoraj to wpadnę wieczorem :tak:
Oj bidulka
 
Witam słonecznie,troszkę chłodno ale ujdzie w tłoku.
Zrobiłam generalne porządki :tak: i WSZYSTKIE :szok:zabawki poszły w pi..nechę do piwnicy:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:,mam dosyć proszenia o sprzątnięcie :sorry2::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::crazy::crazy: to będą się patyczkiem znalezionym na spacerze bawić i 1 kasztanem:angry::angry::-p.
Bez kija do mnie dzisiaj nie podchodź:no:.
 
reklama
Witam się i ja
Wpadłam trochę poczytać ale odpisywać nie będę bo jakoś weny twórczej brak, dziecko nadal chore ale już nie płacze że ją ucho boli tak więc antybiotyk działa
Miłej soboty życzę:tak::tak::tak:
 
Do góry