reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam
Ja jeźdźę codziennie z telefonem bo się włączyć nie chce, normalnie mam dosyć. Do tego za godzinę trzeba z Mają na kontrolę iść do lekarza a ona chce spać, nie wiem jak ją przetrzymam:tak::tak:
Poczytałam co u was ale cytatów nie robiłam więc niewiele zapamiętałam:zawstydzona/y:
Agnieszka&Emily miłego wyjazdu do Polski:tak::tak::tak:
medeuska oj jak ja bym chciała tyle pospać
to wyjdź z nia na dwór,poszalejcie,pójdxcie na plac zabaw to sięrozbudzi,pobawi sie a z placu zabaw pójdziecie do lekarza.ja tak wczoraj robiłam bo Oliwka tez była padnięta i dzięki temu ze wyszlismy na dwór wytrzymała bo w domu przed yjściem to pokładął misię już na ziemi.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ja biore sie za robienie obiadku bo mlode juz oczywiscie nie spia:no:Ale najwazniejsze ze nie wyja:tak:
Jestem jakas padnieta i wszystko mnie boli:no::wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny popołudniowo:-)

Miałam zajrzeć wcześniej ale duuużo rzeczy zwaliło mi się w ostatnich dniach na głowę: m.in dziadek miał wylew, popsuła mi się zmywarka (ale już naprawiona:cool:), elektryka w domu padła, czyli żyć nie umierać...
 
joe alex witaj,no rzeczywiście zwaliło Ci sie na głowe :tak::tak::tak::tak: a jak dziadek się czuje?????




idę budzić Oliwkę bo śpi mi już 3h :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: czy ona dzis oszalała.
taka piękna pogoda to budze ją,zje obiadek i uciekamy na dwór.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam babki :) Dzien mija rewelacyjnie wszystko miedzy mna a Damianoo uklada sie rewelacyjnie Bardzo jestem zakochana choc czasem mam ochote go zabic doslownie bo mnie wyprowadza z rownowagi Ale kocham go nad zycie jak i oczywiscie coreczke Nadinke :)) A ja domek posprzatalam i zaraz zabieram sie za obiadek :)) Buziaczki moje drogie milego dnia :)))))))))
 
"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.
To sie nazywa szantaż emocjonalny lub psychiczny poczytaj w necie,dziewczyny ogólnie radzą dobrze,musisz coś z tym zrobić ,jesli chcesz zmiany,bo jemu jest tak dobrze:-(Musisz mu pokazać ,że nie żartujesz i serio mówisz i nie dać sie mu zbyć tekstami typu :marudzisz ,narzekasz itp .Powodzenia ci życzę i wytrwałości ,żeby ten twój m przejrzał na oczy:tak:

Ha,ha 300 dolców to i tak za mało ,jakby dawali drugi pobyt za free albo za pół ceny to by sie obłowili:tak::-D:-D:-D:-D
A w ogóle to witam sie z wami laseczki.
Patrysia graatulacje z zakupu bryki ,obyście sie nim długo i szczęśliwie wozili:tak:
Medeuska korzystaj z uroków tego że jeszcze w dwupaku jesteś i mozesz pokimać .....jak zdrówko A.???

Te moje SPA to tylko masaże jutro mam pierwszy antycellulitowy,muszę pójść w stringach,co strasznie wkurzyło m ,jakoś mu sie to nie podoba ,ze obcy facet będzie masował moje pośladki,,,,ciekawe czemu???:-D
 
Witam! Tabletki nic mi nie pomagają. Kurcze nie wiem czy to nie nerki bo jak weszłam wczoraj do wanny na hydromasaż to druga strona mnie zaczęła boleć. Nie mogłam wysiedzieć. Jutro bym sobie zawiozła mocz do zbadania ale bym musiała Zuzie zrywać o 6 rano bo nie mam z kim jej zostawić:-:)-(

hej laeczki:happy:
pamiętacie mnie?????:cool2:
nie nadrobie wszystkiego to narazie napiszę co u mnie:tak:
grzybobranie było super extra jak wyszliśmy z domu o 4.40 to wróciliśmy o 19.50 słuhajcie zabawa świetna w autokarze śmiech w lesie grzybki do 14 potem znów impra po drodze obiad no było super cały dień bez dzieci z ludzmi no świetnie było:tak:
malowanie prawie prawie skończone bo tylko pół kuchni zostało :tak:
ja dostałam wczoraj @ i czuję fatalnie:-(i do tego kaszle kicham no pełen zestaw:tak:
ale ja za wami tęskniłam:tak:

Pamietamy:tak::tak::tak: Zdrówka życzę:-)

Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:

Laguna fajne autko-pojemny bagażnik-super. Gratuluję zakupu:tak::tak::tak::tak:

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.

Naprawdę ręce opadaja. :szok::szok::szok:

Witam :-) nie zaglądam bo jakos ten czas leci :zawstydzona/y: a to zakupy to przypilnowac dzieci z lekcjami a to na spacer z Gabi codziennośc :tak:teraz chwilka bo wrocilismy z Lidla mąz poszedl ustalic termin do kardiologa Zle mu wyszły badania i EKG (niedokrwienie tylnej komory serca ) ,ma wysoki ciśnienie (200/120) leków ma pelno niemoze pic alkoholu wogole :no: dla mnie to bardzo dobrze Najgorsze ze jak nie dostanie sie do kardiologa to szpital i kompleksowe badania :-( troche sie martwie ze tak podupadl na zdrowiu a tyle razy mowiela zeby wziąl sie za leczenie :crazy:

Z ciśnieniem nie ma żartów. U nas tez do kardiologa terminy długie. Ale najważniejsze żeby tabletki zażywał i sie nie przemęczał fizycznie
 
reklama
A&E a jak zdrówko?jak sie czujesz?lepiej?
no i spokojnej,miłej podróży do polski,wypoczywajcie i bawcie sie dobrze :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
Aaaa dziekuje kochana zdrowko juz o niebo lepiej nalykalam sie wczoraj mnostwo tabletek i dzis rano bylo juz lepiej a teraz to mi juz prawie calkiem przeszlo mam tylko kaszel no i ucho na szczescie tez przestalo po kropelkach bolec:tak::tak::tak::tak:



Ja juz spakowana ostatnie pranie sie suszy w suszarce a ona chodzi ok 2 godzin tak wiec jak m przyjedzie z pracy to moze tylko do auta pakowac:tak::tak: za chwile musze tylko jeszcze zmywarke zalaczyc i jestem juz gotowa ze wszystkim:tak::tak:
 
Do góry