reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hejo babeczki wieczorowa pora :)) Dzien mialam ahh ahh ahh pelen roboty ... Mala od kilku dni jest taka marudna i placzliwa ... I to nie raczej na zabki bo dziasel ani czerwonych ani z bialym polotem na dole ani nabrzmialych nie ma Nie slini sie bardziej niz zwykle i dlaej ja erece jak od zawsze ... Wiec niewiem o co chodzi malenkiej ... Czasem mam wrazenie ze ona sie panicznie boii zostac sama ... Ja juz skonczylam fitness mialam na 3 miesiace wykupiony ale powtorze sobie znowu go :) I z mala siedze caly czas pomagam jej jestem przy niej jak mnie potrzebuje ... Ale ona jak spi jest ok ale jak sie obudzii i mnie nie widzii to panicznie placze i sie zali i zali Tak samo jak na chwilke zostawie ja sama to ta sama akcja ...:( Szkoda mi jej naprawde szkoda robie wszystko aby jej pomoc Aby bylo jej dobrze ale bez przesady wykorzystac tej malej malpce sie tez nie dam :))
A tak w ogole to mialam obiadek z wczoraj tzn zupka rosol i zrobilismy z Damianooo papryki nadziewane a jutro Pierogii !!! Ruskie i z kapusta :)) Ahh i dzis w nocy wlasnie za niedlugo Damian jedzie po naszych lokatorow ... Wiec wysprzatalam caly dom wszystko wypucowalam zeby pozniej nie bylo jakiejsc gadki ... Bylo dziennie czysto ale wyszorowalam wszystko i tak ... Wiec jestem padnieta ... Wzielam sobie dlugii prysznic wysmarowalam sie wymasowalam wynacieralam sie :)) Pachne wszystkim :)) Noo a teraz to czytam i czytam forum :)


A wy napisalyscie tu mnostwoo :))

Dobranoc kochaneczki :))
 
a co to wszystkie jeszcze śpią???? :szok::szok::szok::szok::szok:
dzis spalismy do 6.20 ale nocka spokojna więc ok.


muszę sie pochwalić,jestem badzo dumna z Oliwki.
dzis miała pierwszą noc bez pampersa i sukces,nie chcę zapeszać ale dziś cudownie.
wczoraj wieczorem jej tłumaczyłam że śpi bez pampersa i jak zachce jej się siku to ma mamę wołać.
i w nocy o 3.00 woła więc szybko do toalety i nasikała tyle ze szok,cały nocnik miała spust :-D:-D:-D:-D:-D:-D i posżła grzecznie spać ,od razu usneła i spała do rana.super.
ale ona już od 3 dni chyba wieczorem jak jej zakłądałam pampersa to już mówiła "mamo pampers nie" wiec widac było ze juz jej przeszkadza.
mam nadzieję ze będzie tak cudnie jak dzis i bez zadnych wpadek.
ale się cieszę,moja duża córa :-):-):-):-):-):-):-):-):-)



a pogoda do bani,skrzaniła się,wiatrzysko,pada od połowy nocy ,teraz też tak siapi.nic się nie chce w taka pogodę.:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam
Ale jest fatalna pogoda:no::wściekła/y:Ciemno,zimno,pada i mega mocno wieje:wściekła/y::wściekła/y::no::no:A ja musze isc z mlodym do szkoly:no:
Nawet sie dzisiaj jakos wyspalam:confused2::-pAle cos mnie glowa boli przez ta pogode:wściekła/y:
Mlody sie wlasnie szykuje do szkoly-ubiera sie i wloski sobie robi na taki krem:szok:;-)
 
witam porannie
paskudnie
zimno
mokro
pizga gorzej niz w kieleckiem.....
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Weronika jeszcze spi.paulina w szkole a p zladowal do domu o 7 i tez spi.


a co to wszystkie jeszcze śpią???? :szok::szok::szok::szok::szok:
dzis spalismy do 6.20 ale nocka spokojna więc ok.


muszę sie pochwalić,jestem badzo dumna z Oliwki.
dzis miała pierwszą noc bez pampersa i sukces,nie chcę zapeszać ale dziś cudownie.
wczoraj wieczorem jej tłumaczyłam że śpi bez pampersa i jak zachce jej się siku to ma mamę wołać.
i w nocy o 3.00 woła więc szybko do toalety i nasikała tyle ze szok,cały nocnik miała spust :-D:-D:-D:-D:-D:-D i posżła grzecznie spać ,od razu usneła i spała do rana.super.
ale ona już od 3 dni chyba wieczorem jak jej zakłądałam pampersa to już mówiła "mamo pampers nie" wiec widac było ze juz jej przeszkadza.
mam nadzieję ze będzie tak cudnie jak dzis i bez zadnych wpadek.
ale się cieszę,moja duża córa :-):-):-):-):-):-):-):-):-)



a pogoda do bani,skrzaniła się,wiatrzysko,pada od połowy nocy ,teraz też tak siapi.nic się nie chce w taka pogodę.:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

gratulacje kochana!!!!!!!!!!!!!!!1
ale radze jakas dbra ceratke podlozyc pod przescieradlo bo jak mocno zasnie to bedzie mokro:tak::tak::tak:
szybko Ci idzie z z tym wszytskim
inteligentna bestia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::rofl2:

Paulina przestala sikac w nocy jak miala 2,roku-ale zawsze na pocztaku kilka nocy sucho potem jedna mokro i tak na zmiane:-)

ale mialam sposob pozniej.ja zawsze pozno chodzilam spac wec jak ona zasypiala kolo 21 to ja ok.24 to ja przez sen wysadzalam mna nocnik i pozniej juz spokojnie psala do rana:-)
 
gratulacje kochana!!!!!!!!!!!!!!!1
ale radze jakas dbra ceratke podlozyc pod przescieradlo bo jak mocno zasnie to bedzie mokro:tak::tak::tak:
szybko Ci idzie z z tym wszytskim
inteligentna bestia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::rofl2:

Paulina przestala sikac w nocy jak miala 2,roku-ale zawsze na pocztaku kilka nocy sucho potem jedna mokro i tak na zmiane:-)

ale mialam sposob pozniej.ja zawsze pozno chodzilam spac wec jak ona zasypiala kolo 21 to ja ok.24 to ja przez sen wysadzalam mna nocnik i pozniej juz spokojnie psala do rana:-)


ceratę ma założoną tak tak :tak::tak::tak::tak::tak: bez tego ani rusz :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:no zgadza się i to bardzo :-D:-D:-D:-D:-D




cena taka pośrednia,dużo to na pewno nie jest :tak::tak::tak::tak:



jak Ci się podoba to bierz,to Tobie musi odpowiadac bo to Ty bedziesz go używać:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)



Marta mylisz mi się z wiki bo jakis czas temu miała taki sam avatarek i teraz jak go widze to myslę o wiki a tu prosze to Ty :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D




A więc M wrócił z pracy i zaczał rozmowę :-D:-D:-D:-Dale ja uparta jestem i ani słówka do niego,widze ze to moje milczenie go wpienia i nie wie co zrobic :-D:-D:-D:-D

bo zauważyłam ze jak gadam i wrzeszczę an niego to on olewa bo sobie mysli pogada pogada i bedzie oki.a tu prosze zdziwił się biedaczek,nie będzie teraz tak łatwo.


powiedział ze on nie chce takiej atmosfery w domu jak jest teraz ,że przeprasza i ze jeżeli chce to moze oddac ten monitor ,bo jest taka mozliwość do 10dni :tak::tak::tak::tak::tak: no prosze jak sobie wymyslił :tak::tak::tak::tak:


powiem Wam szczerze że do monitora sie już przyzwyczaiłam i jest ok ale i tak dam mu nauczke aby na drugi raz tak nie zrobił,popamięta mnie :tak::tak::tak::tak::tak:

cena wydaje mi sie strasznie niska, bo w stanach ten wozek kosztuje 150 $ a podoba mi sie bardzo, ma schowek na drobne i telefon, poleczke dla maluszka i miejsce na kubki dla rodzica

a co do monitora to faktycznie kazesz mu go oddac??

Hejo babeczki wieczorowa pora :)) Dzien mialam ahh ahh ahh pelen roboty ... Mala od kilku dni jest taka marudna i placzliwa ... I to nie raczej na zabki bo dziasel ani czerwonych ani z bialym polotem na dole ani nabrzmialych nie ma Nie slini sie bardziej niz zwykle i dlaej ja erece jak od zawsze ... Wiec niewiem o co chodzi malenkiej ... Czasem mam wrazenie ze ona sie panicznie boii zostac sama ... Ja juz skonczylam fitness mialam na 3 miesiace wykupiony ale powtorze sobie znowu go :) I z mala siedze caly czas pomagam jej jestem przy niej jak mnie potrzebuje ... Ale ona jak spi jest ok ale jak sie obudzii i mnie nie widzii to panicznie placze i sie zali i zali Tak samo jak na chwilke zostawie ja sama to ta sama akcja ...:( Szkoda mi jej naprawde szkoda robie wszystko aby jej pomoc Aby bylo jej dobrze ale bez przesady wykorzystac tej malej malpce sie tez nie dam :))
A tak w ogole to mialam obiadek z wczoraj tzn zupka rosol i zrobilismy z Damianooo papryki nadziewane a jutro Pierogii !!! Ruskie i z kapusta :)) Ahh i dzis w nocy wlasnie za niedlugo Damian jedzie po naszych lokatorow ... Wiec wysprzatalam caly dom wszystko wypucowalam zeby pozniej nie bylo jakiejsc gadki ... Bylo dziennie czysto ale wyszorowalam wszystko i tak ... Wiec jestem padnieta ... Wzielam sobie dlugii prysznic wysmarowalam sie wymasowalam wynacieralam sie :)) Pachne wszystkim :)) Noo a teraz to czytam i czytam forum :)


A wy napisalyscie tu mnostwoo :))

Dobranoc kochaneczki :))

nie przejmuj sie tak mala, po prostu stara sie zwracac na siebie uwage (w koncu juz troche rozumie) a od zabkow tez moze byc, ja wtedy malemu smarowalam dziaselka zelem dla dzieci i mu przechodzilo

a co to wszystkie jeszcze śpią???? :szok::szok::szok::szok::szok:
dzis spalismy do 6.20 ale nocka spokojna więc ok.


muszę sie pochwalić,jestem badzo dumna z Oliwki.
dzis miała pierwszą noc bez pampersa i sukces,nie chcę zapeszać ale dziś cudownie.
wczoraj wieczorem jej tłumaczyłam że śpi bez pampersa i jak zachce jej się siku to ma mamę wołać.
i w nocy o 3.00 woła więc szybko do toalety i nasikała tyle ze szok,cały nocnik miała spust :-D:-D:-D:-D:-D:-D i posżła grzecznie spać ,od razu usneła i spała do rana.super.
ale ona już od 3 dni chyba wieczorem jak jej zakłądałam pampersa to już mówiła "mamo pampers nie" wiec widac było ze juz jej przeszkadza.
mam nadzieję ze będzie tak cudnie jak dzis i bez zadnych wpadek.
ale się cieszę,moja duża córa :-):-):-):-):-):-):-):-):-)



a pogoda do bani,skrzaniła się,wiatrzysko,pada od połowy nocy ,teraz też tak siapi.nic się nie chce w taka pogodę.:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

gratulacje, dzielna dziewczyna

Witam
Ale jest fatalna pogoda:no::wściekła/y:Ciemno,zimno,pada i mega mocno wieje:wściekła/y::wściekła/y::no::no:A ja musze isc z mlodym do szkoly:no:
Nawet sie dzisiaj jakos wyspalam:confused2::-pAle cos mnie glowa boli przez ta pogode:wściekła/y:
Mlody sie wlasnie szykuje do szkoly-ubiera sie i wloski sobie robi na taki krem:szok:;-)

Witam wszystkich wczesnie rano
u nas podobnie. Wczoraj bylo slicznie i strasznie cieplo, a dzisiaj jakos tak ponuro, wieje i chyba zimno, ale sloneczko jeszcze sie czasami pokazuje.
Jade odwiedzic ciezarna kolezanke na l4. Kupilam jej koszulke z pozdrowieniami od Juniora.
 
reklama
Do góry