reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Histeria w sklepie, może nie będe oryginalna, ale jestem za metodą super niani, zlewka. Usadłabym sobie i patrzyła, albo odeszla kawałek i sie czyms zajela, np czytaniem ulotek na produktach. U mnie juz wiem, ze ta druga metoda bylaby bardziej skuteczna( oczywiscie kątem oka sprawdzasz, czy dziecina słodka nie wali głową o półę )

Dorota moja koleżanka miała takąsytuację w sklepie, że synek coś chciał i położył się na podłodzę i zaczął wrzeszczeć w niebogłosy. ona sobie spokojnie zrobiła zakupy nie zwracając na niego uwagi, zapłaciła i do drzwi wychodzić. mały wstał grzecznie poszedł za nią i więcej takich akcji nie było. najlepiej zlewka i tyle.
Dobre sposoby Jestem ciekawa jak ja kiedys zareaguje Chyba ze ten moj "ANIOLEK":-pmi tak nie zrobi :-D
Moje dziecko to ostatnio w nocy daje popali, jakis katarek go meczy i chyba zeby. Dzisiaj ide z nim do lekarz niech go osłucha na wszelki wypadek. I tez pobudka o 6.15!
Powodzenia u lekarza I zdrowka dla Malego :tak:
Witam laski:happy::happy::happy:
jestem dzisiaj mega zła:wściekła/y:antek wczoraj dorwał mój telefon i zepsuł mi mikrofon ja słyszę mnie nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:cholera wyszłam tylko na chwilkę piotrkowi obiad odgrzać:wściekła/y::wściekła/y:jestem zła bo kasy na naprawę nie mam a jest po gwarancji a zostało mi jeszcze w mix plusie 6 doładowań dzisiaj piotrek ma podejść do plusa i zapytać czy mogę sobie wziąść nowy telefon i zsumować doładowania:sorry::sorry::sorry:
nocka taka sobie :sorry:antek budził się chyba z 3 razy więc nie najgorzej ale wstał o 5.15 i był już wyspany na maxa a do tego mam @ więc jakiegoś mega nerwa ma na świat dookoła:cool::cool::cool:
za oknem optymistyczny deszcz . Julka nadal w domu chyba ją do końca tygodnia potrzymam:eek::eek::eek:

mlenka ale M jest teraz z wami??????
macie jakies mieszkanie na oku?????
bo jednak na swoim to na swoim:tak::tak::tak::tak::tak:

dzwoniłam dzisiaj rano z pietruszki telefonu do gina chciałam się zarejestrować na 3-4 listopada do gina a babka w rejestracji że tylko osobiście można się zarejestrować i to terminy grudniowe i styczniowe są:szok::szok::szok::szok:

lunka to jak ja mam funkcjonować bez fonu przez tyle czasu<beczy>
Oj mamuska to sie tobie dzis nazbieralo Serio pechowo zaczal sie dzien :-(Z tym telefonem Nie doradze bo nie wiem Bezsensu brac nowy abonament Bo twedy przez jakis czas 2 trzeba placic:wściekła/y:A z ginem to bezsensu ze Osobiscie A terminy to nie dziwne U mnie jest tak samo :no:
A ja właśnie opracowuje "instrukcje obsługi Maksa" dla niani!:eek:
I co jak ci idzie?

Jejku teraz oduczac smoka?I niejedzenia w nocy i smoka?Chyba bym nie dala rady :no:Ze smokiem bedzie gorzej niz z tym nocnym mlekiem Bo w nocy choc na kilka minut ten smok ja uspokoi Ona UWIELBIA SMOKA i wiem bede miala przekichane
Umylam okno I chcialam Oliwke wyciagnac z wozka i dac do lozeczka ale mi sie przebudzila I wlozylam ja spowrotem do wozka Pojezdzilam chwilke i spi A w lozeczku juz mi wstawala:wściekła/y:Tylko ona jest na przedpokoju teraz i musze byc cicho Niech jeszcze kilka minut pospi :tak:Natsawilam pranie Jak wstanie to wybywamy na miasto i do kolezanki na chwile :tak:
 
reklama
mlenka ale M jest teraz z wami??????
macie jakies mieszkanie na oku?????
bo jednak na swoim to na swoim:tak::tak::tak::tak::tak:

dzwoniłam dzisiaj rano z pietruszki telefonu do gina chciałam się zarejestrować na 3-4 listopada do gina a babka w rejestracji że tylko osobiście można się zarejestrować i to terminy grudniowe i styczniowe są:szok::szok::szok::szok:

jesteśmy tu razem od połowy września i szukamy własnego M

lunka to jak ja mam funkcjonować bez fonu przez tyle czasu<beczy>

kochana ja tez myslałam że bez tel tokoniec świata funkcjonuje 4 miesiące bez tel Lena mi tak zasliniła że przestał działać potem miałam jakiś stary aparat ale padł i jestem bez powiem Ci ,że na poczatku ciężko a teraz jest ok i mam spokój nikt mnie nie męczy przez tel chce zniknąc to nie ma problemu ale pewnie będe musiała wziąć jakis bo L się wkurza ,że nie może się ze mną skontaktować jak trzeba
 
sunday czekamy na wiesci

Ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez telefonu Ja to taki ala nalogowiec jestem hihihi

oliwka sie kreci Za chwile wstanie U kolezanki wysle wam kilka zdjec jak macie ochote

Kurcze Oliwka mi kaszle przez sen nie wiem co to znaczy bo nawet jak chora byla to w nocy nie kaszle ? :-( Doradzcie czy isc do lekarza czy nie?W dzien nie kaszle wcale czasem wlasnie jak spi zakaszle i tak juz kilka dni
 
oliwka sie kreci Za chwile wstanie U kolezanki wysle wam kilka zdjec jak macie ochote
pewnie że mamy

Kurcze Oliwka mi kaszle przez sen nie wiem co to znaczy bo nawet jak chora byla to w nocy nie kaszle ? :-( Doradzcie czy isc do lekarza czy nie?W dzien nie kaszle wcale czasem wlasnie jak spi zakaszle i tak juz kilka dni

ja bym się jeszcze wstrzymała z tym lekarzem. mi Hubert też coś w nocy pokasływał, a teraz nic.
 
jak ma suchy kaszel to może tak byc przez ogrzewanie nawilżacz kupcie moja Laura tak miała za suche powietrze było
my się zaraz zbieramy an spacerek Lna była zaziębiona i siedziała w domu więc teraz spacer po przerwie i trzymajcie kciuki bo chce zajść do tej babci pogadac o kupnie mieszkania mam nadzieję ,że mnie wpuści i bedzie ok musze tam wbić jak jest opiekunka więc się zaraz zbieramy
 
Witajcie dziewczyny:):) Znowu jestem:) Kurcze… Codziennie o Was myślałam, ale wcale nie miałam czasu na siedzenie przy komputerze ostatnie parę dni:( Totalna harówa…nie dość, że się zatrułam i tzry dni chodziłam jak zombi to jeszcze rodzinka przyjechała i musiałam non stop stać nad garami bo mój mężuś mimo że też świetnie gotuje to zachowuje się przy nich jak pan i władca i nawet łyżeczki do herbaty nie poda tylko ja wszystko – a misia daj to, a misia daj tamto, a misia dokrój tego czy tego. Zaraz sobie poczytam co tu nowego ciekawego piszecie i się dołącze:) kurcze ile Wy tu piszecie!! Przecież odkąd ostatnio przerwałam to jeż ze sto stron doszło!! Jak ja mam nadgonić?????
 
reklama
jesteśmy tu razem od połowy września i szukamy własnego M



kochana ja tez myslałam że bez tel tokoniec świata funkcjonuje 4 miesiące bez tel Lena mi tak zasliniła że przestał działać potem miałam jakiś stary aparat ale padł i jestem bez powiem Ci ,że na poczatku ciężko a teraz jest ok i mam spokój nikt mnie nie męczy przez tel chce zniknąc to nie ma problemu ale pewnie będe musiała wziąć jakis bo L się wkurza ,że nie może się ze mną skontaktować jak trzeba
widzisz kochana a ja muszę mieć kontakt ze szkołą z zerówką z pracą z rodzicami z moim pietruszką bo my się całe weekendy nie widzimy w dzień też chwilę rano i po 21.30:-:)-:)-:)-(
dziewczyny ale ja mam doła:-:)-:)-:)-(
 
Do góry