reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


słodziutka,jak pięknie stawia pierwsze kroczki :tak::tak::tak::tak: widzę że jej się delikatnie włoski kręcą :-)

czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
moja na szczęście nie ma aż takich pomysłów :no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D


Oliwka jeszcze śpi ale już się wierci,pewnie zaarz się obudzi a miałąm taka nadzieję ze uda mi się wyjść przed jej obudzeniem się.bo jak ona się obudzi to musisie do mnie poprzytulać a ja jak w tym czasie będę musiałą wyjść to z pewnością z robi cyrk.
oby jeszcze spała bo wychodzę za 20min.

muszę jeszcze skoczyc na pocztę,do banku na chwilkę i jadę na tą rozmowę.:tak::tak::tak::tak:

dziewczyny przypominam się trzymajcie kciukasy.
mam takie nerwy już ze brzuch mnie boli,mam zimne ręce z nerwów.

prawie nie mogę nic przełknąć,rano zjadłąm tylko 1 kanapke i teraz wcisnęłam 1 banana,nie miałąm na niego ochoty ale głupioby było gdy podczas rozmowy w brzuchu zaczęłoby mi burczeć.
więc aby tak się nie stało to musiałąm go zjeść.

kurna jeszcze się rozpadało szlag,mam ułozone włosy,a tu wszystko mi się rozwali w taką pogodę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tak chciałąm fajnie wyglądać.wezme parasol ale jest wiatr więc i tak rozwali mi fryz:cool:


dobra nie będę panikować już:tak::tak::tak::tak:co ma byc to będzie:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:


Mlena dzieciaki to maja czasem niesamowite pmysły:) ale się usmiałam:)czy ty sobie wyobrażasz że mój mój najmłodszy Norbuś to odkad zaczał raczkować i sam się przemieszczac to codziennie rano budził mnie skacząc mi po twarzy swoim naprawdde na maxa obsikanym pampersem:):) Bez jaj:) No po prostu właził mi na twarz i robił pa ta taj :) Skąd mu taki pomysl do głowy przyszedł to nie mam pojecia ale to fakt najprawdziwszy:) i tak długo mnie budzil każdego ranka no bo śpimy razem do tej pory. Dla mnie to był szok na początku ale tak się śmiałam że sobie nie wyobrażasz:)

czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:


Ale wiesz co on chyba tak robił każdego ranka własnie dlatego że ja po raz pierwszy się tak uśmiałam:-D no jak te dzieciaki coś podłapią to już nie popuszczą:-) Trzeba normalnie uważać na swoje reakcje;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agnes kciuki zaciśnięte, będzie dobrze

Dorotka śliczna ta Twoja Oliwka, a jakie włoski długie.


czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?
moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
mój Hubert jest jeszcze za mały na takie pomysły, ale koleżanki synek ma podobne pomysły. jak miał 10 miesięcy przy przebieraniu, odpieła mu pampersa (zasranego) odwróciła się po drugiego, a mały pampersa spod siebie i wysmarował sobie cała budzię jego zawartością.:szok:
 
Witam! Jestem na chwilke bo Zuzia spi a ja piore, prasuje, gotuje obiad:-p
Oliwka wozi w ózku teletubisie i spiewa im kołysankę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a ja wczoraj wygraąm aukcję na allegro 2 pary jeansów i bluza i bluzka dla Oliwki zi zapłaciłam 15zł :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Super zakupy:-)


co do zakupów na allegro to kupiłam ostatnio kombinezon dla małej musze go w końcu odebrać z poczty :eek:

uważam ,że tanio i ładny na zdjęcu przybajmniej dzisiaj pewnie odbiorę to zobaczymy jak na żywo wygląda :tak:

M_M NOWY 2cz. ZIMOWY KOMBINEZON GIRLS roz.12-86 (784818004) - Aukcje internetowe Allegro

Miałam zamówic ten sam! Napisz czy jest cieply czy taki raczej na jesień a nie na mrozy;-)

czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:

:-D:-D:-D:-D:szok:
 
Ja wzielam sie za sprzatanie bo M poszedl z dziewczynkami na spacer:tak::tak::tak:Wlaczylam sobie muzyczke i dzialam:-);-)
Przyszly dzisiaj te kurteczki i nawet ta 74 jest za duza:confused2:Ale podwijam Im rekawki i moga miec ,przynajmniej beda mialy jeszcze na przyszly rok:tak::tak::tak:

A teraz sie chwale;
Moja Wicia pobila dzisiaj rekord w spaniu:tak::tak::tak:Spala do godziny UWAGA 10;35:szok::szok::szok::tak::tak::tak:
ja już całą chatę wysprzątałam oczywiście z pomoca moje bąboliny:-D
Matko, gdyby moja tak chciała!!!!!!Choć raz w tygodniu..


Słodzak, a te ostatie to pierwsze kroczki???


czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
O kuźwa, współczuje. Moja takich pomysłow póki co nie miała, al ekto wie, jeszcze ma czas.


ja czekam aż Laura wróci ze szkoły bo nie zrobiłam wszystkich zakupów i tak mi cięzko wchodzić na 4 p z Leną na rękach i jedną cięzką torbą z zakupami
mam zupę od wczoraj pycha porowa z boczkiem i ziemniaczkami specjał który robi mój L brzmi nienajlepiej ale smakuje przednio
a do tego pójde na łatwiznę i zrobię chińszczyznę tylko do biedrony muszę skoczyć po warzywa do tego i zrobione będzie w 10 minut i mniam :tak:
A czy mogłabyś rzucic przepisem tej zupki porowej? ja uwielbiam pora pod kazda postacią i kazdy przepis sprawdzam!


:tak::tak::tak::tak:
dziewczyny przypominam się trzymajcie kciukasy.
mam takie nerwy już ze brzuch mnie boli,mam zimne ręce z nerwów.

prawie nie mogę nic przełknąć,rano zjadłąm tylko 1 kanapke i teraz wcisnęłam 1 banana,nie miałąm na niego ochoty ale głupioby było gdy podczas rozmowy w brzuchu zaczęłoby mi burczeć.
więc aby tak się nie stało to musiałąm go zjeść.
Pamiętam!!!! Daj znac zaraz po powrocie!!!

No i póki co odchodzę od kompa, bo mój już wrócił z pracy, zjadł obiad i zerka czy do niego pójdę. A wprowadziam dziś zakaz oglądania tv przy małej. Ra zze jest juz uzalezniona, a dwa bije bo podoba jej sie taka jedna reklama , trzy oglądałam dziś ddtvn gdzie mówili o paskudnych skutkach tv na dwulatki.
No to spadam.
Pewnie do jutra
 
Dziewczyny czy Wy mnie pamiętacie? Dołaczylam do Was jakiś tydzień temu i dopiero parę dni pisze tu na forum, więc może nie pamiętacie:-( Ja Was wszystkie pozdrawiam:-) Tak miło mnie przywitałyście:-) A Mlena dziś przypomniała mi o moich superanckich wspomnieniach jak to mój Najmłodszy robił mi kawały już od maleńkości;-)Napiszcie coś o waszych wspomnieniach czy zabawnych sytuacjach z Waszymi dzieciaczkami to się pośmiejemy:-D
 
Agnes123 Trzymam kciuki!!!:-):-):-)


Dorotka super dziewczynka!!!:-):-):-)


Ja po lekarzu i po wizycie niani!Nawet nie było tak zle! Jutro znowu przychodzi!;-)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy mnie pamiętacie? Dołaczylam do Was jakiś tydzień temu i dopiero parę dni pisze tu na forum, więc może nie pamiętacie:-(

kazia* pamiętamy:tak:

Ja po lekarzu i po wizycie niani!Nawet nie było tak zle! Jutro znowu przychodzi!;-)

no widzisz, a tak się bałaś.
sundey a w jakim wieku ta niania
i jak mały zdrowy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry