reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no widzisz, a tak się bałaś.
sundey a w jakim wieku ta niania
i jak mały zdrowy?

Młoda dziewczyna-chyba 23 lata.To córka kolegi z pracy mojego M.
Tak bardzo spokojna dziewczyna!Zobaczymy jak to będzie, ale najważniejsze ze Mały nie boi sie jej.
A u lekarza oki, tzn jakies tak zarozowione gardło ma i syropek, krople i wytaminy.:-)Na szczescie wszystko było w domku!
 
reklama
jest śliczna a pierwsze kroczki superaśne:tak:mój antek wygląda na młodszego a różnice wieku między nimi to kilka dni:szok:ale wiadomo facet oni od zawsze "mnie rozwinięci":rofl2:
czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
:-D:-D:-D:-D:-Dmój jeszcze nie wpadł na taki pomysł ale zmiana pieluchy to:wściekła/y::wściekła/y:
słodziutka,jak pięknie stawia pierwsze kroczki :tak::tak::tak::tak: widzę że jej się delikatnie włoski kręcą :-)


moja na szczęście nie ma aż takich pomysłów :no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D


Oliwka jeszcze śpi ale już się wierci,pewnie zaarz się obudzi a miałąm taka nadzieję ze uda mi się wyjść przed jej obudzeniem się.bo jak ona się obudzi to musisie do mnie poprzytulać a ja jak w tym czasie będę musiałą wyjść to z pewnością z robi cyrk.
oby jeszcze spała bo wychodzę za 20min.

muszę jeszcze skoczyc na pocztę,do banku na chwilkę i jadę na tą rozmowę.:tak::tak::tak::tak:

dziewczyny przypominam się trzymajcie kciukasy.
mam takie nerwy już ze brzuch mnie boli,mam zimne ręce z nerwów.

prawie nie mogę nic przełknąć,rano zjadłąm tylko 1 kanapke i teraz wcisnęłam 1 banana,nie miałąm na niego ochoty ale głupioby było gdy podczas rozmowy w brzuchu zaczęłoby mi burczeć.
więc aby tak się nie stało to musiałąm go zjeść.
musisz jeść:tak::tak::tak::tak:
kurna jeszcze się rozpadało szlag,mam ułozone włosy,a tu wszystko mi się rozwali w taką pogodę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tak chciałąm fajnie wyglądać.wezme parasol ale jest wiatr więc i tak rozwali mi fryz:cool:


dobra nie będę panikować już:tak::tak::tak::tak:co ma byc to będzie:tak::tak::tak:
nie panikuj będziesz miała tą pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u mnie antek śpi ,julia śpi adam odrabia lekcje a ja z kawkę zasiadam do "rozmów w toku":tak::tak::tak::tak:
adam męczy się nad lekcjami:sorry::sorry::sorry::sorry:
pietruszka obiecał że pożyczy jakiś telefon od kumpla mam nadzieję że jutro będzie ok:confused2::confused2::eek::eek::eek:
spadam przed tv na relaksik:happy:
Agnes kciukas w lewej dłoni zaciśnięty nadal i do 17 będzie:tak::tak:
 
czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
Moja jeszcze nie wpadla na podobne pomysly Ale sie usmialam :tak:
Dzis u tej kolezanki Oliwka zrobila taka kupke ze wszystko miala obsrane I nie mialam w co ja przebrac Kolezanka pozyczyla mi jakies ubranka od swojego synka Tylko ze on ma 3 latka Ale jakos udalo sie ubrac Oliwke
kurna jeszcze się rozpadało szlag,mam ułozone włosy,a tu wszystko mi się rozwali w taką pogodę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tak chciałąm fajnie wyglądać.wezme parasol ale jest wiatr więc i tak rozwali mi fryz:cool:


dobra nie będę panikować już:tak::tak::tak::tak:co ma byc to będzie:tak::tak::tak:
kciuki byly zacisniete Napisz szybko co i jak czekamy :tak:
Agnes kciuki zaciśnięte, będzie dobrze

Dorotka śliczna ta Twoja Oliwka, a jakie włoski długie.



mój Hubert jest jeszcze za mały na takie pomysły, ale koleżanki synek ma podobne pomysły. jak miał 10 miesięcy przy przebieraniu, odpieła mu pampersa (zasranego) odwróciła się po drugiego, a mały pampersa spod siebie i wysmarował sobie cała budzię jego zawartością.:szok:
:-D:-D:-D:-D:-D
ja już całą chatę wysprzątałam oczywiście z pomoca moje bąboliny:-D
Matko, gdyby moja tak chciała!!!!!!Choć raz w tygodniu..



Słodzak, a te ostatie to pierwsze kroczki???



O kuźwa, współczuje. Moja takich pomysłow póki co nie miała, al ekto wie, jeszcze ma czas.



A czy mogłabyś rzucic przepisem tej zupki porowej? ja uwielbiam pora pod kazda postacią i kazdy przepis sprawdzam!



Pamiętam!!!! Daj znac zaraz po powrocie!!!

No i póki co odchodzę od kompa, bo mój już wrócił z pracy, zjadł obiad i zerka czy do niego pójdę. A wprowadziam dziś zakaz oglądania tv przy małej. Ra zze jest juz uzalezniona, a dwa bije bo podoba jej sie taka jedna reklama , trzy oglądałam dziś ddtvn gdzie mówili o paskudnych skutkach tv na dwulatki.
No to spadam.
Pewnie do jutra
A co M na ten zakaz? Co robicie jak nie macie tv wlaczonego Ja tez bym tak chciala ale u mnie to nie przejdzie u mnie Tv leci caly czas :-(Kroczki Oliwki pierwsze to byly Ona sie jeszcze boi sama puscic Wiec na takie pewniejsze kroczki musze jeszcze poczekac :-p
Agnes123 Trzymam kciuki!!!:-):-):-)


Dorotka super dziewczynka!!!:-):-):-)


Ja po lekarzu i po wizycie niani!Nawet nie było tak zle! Jutro znowu przychodzi!;-)

Młoda dziewczyna-chyba 23 lata.To córka kolegi z pracy mojego M.
Tak bardzo spokojna dziewczyna!Zobaczymy jak to będzie, ale najważniejsze ze Mały nie boi sie jej.
A u lekarza oki, tzn jakies tak zarozowione gardło ma i syropek, krople i wytaminy.:-)Na szczescie wszystko było w domku!
Fajnie ze malemu sie podoba niania I ze nie ma tak zle z jego zdrowkiem

Dziekuje dziewczyny za komplementy o Oliwce :tak:Przygode u kolezanki opisalam juz wczesniej Pozniej pochodzilam z mama po rynku Oliwka spala w wozku a Mama wlasnie wrocila z pracy Pozniej u fryzjera bylam Teraz TRZA sie Olwika zajac :tak:
 
No i M juz pojechal:-:)-(i tak jakos pusto sie znowu zrobilo:no::no:Pewnie troszke czasu znowu minie zanim sie znowu przyzwyczaje:no::no:

Mlodzi zniesli to dzielnie.Mowili ze sa smutni ale nic poza tym.Teraz Dominik przeglada stare albumy i wyciaga sobie zdjecia M,a dziewczynki oczywiscie szaleja:tak::tak::tak:

Brzydulka sie skonczyla-oj robi sie tam coraz bardziej ciekawie:tak::tak:Szkoda ze niedlugo sie skonczy
 
Mam chwilkę to odpisuję na to co mi pod rękę wpadło.:-D:-D
Dziewczyny czy Wy mnie pamiętacie? Dołaczylam do Was jakiś tydzień temu i dopiero parę dni pisze tu na forum, więc może nie pamiętacie:-( Ja Was wszystkie pozdrawiam:-) Tak miło mnie przywitałyście:-) A Mlena dziś przypomniała mi o moich superanckich wspomnieniach jak to mój Najmłodszy robił mi kawały już od maleńkości;-)Napiszcie coś o waszych wspomnieniach czy zabawnych sytuacjach z Waszymi dzieciaczkami to się pośmiejemy:-D
pamiętamy
wejdź na mój blog.Adres jest w podpisie.
Tam jest notka śmieszne scenki,albo coś podobnego i poczytaj sobie co moje dzieci potrafią :-D:-D:-D:-D:-D

Agnes123 Trzymam kciuki!!!:-):-):-)


Dorotka super dziewczynka!!!:-):-):-)


Ja po lekarzu i po wizycie niani!Nawet nie było tak zle! Jutro znowu przychodzi!;-)
Super,że jest wszystko dobrze.:tak:

Dorotka Oliwka jest urocza :-):-):-D:-D:-D:-D
Uciekam ,bo czasu brak.
Kubusiowe lekcje same zrobić się nie chcą.:no::-D:-D:-D:-D
 
Dorotko, mężuś troche podłamany, ale za to ile czasu da małej teraz mamy, szok. Oczywiście Brzydula i M jak Miłość to mus, później Na wspólnej, ale nie jest już włączony non tope, mała nawet ne płacze z anim, kilka razy pytała o baję, i tyle.

Medea!!!!!!!!!!!
Do rowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No i M juz pojechal:-:)-(i tak jakos pusto sie znowu zrobilo:no::no:Pewnie troszke czasu znowu minie zanim sie znowu przyzwyczaje:no::no:

Mlodzi zniesli to dzielnie.Mowili ze sa smutni ale nic poza tym.Teraz Dominik przeglada stare albumy i wyciaga sobie zdjecia M,a dziewczynki oczywiscie szaleja:tak::tak::tak:

Brzydulka sie skonczyla-oj robi sie tam coraz bardziej ciekawie:tak::tak:Szkoda ze niedlugo sie skonczy


oj to kruciutko był i czas ten tak szybko zleciął,chyba nie zdążyliście się soba nacieszyć co?

Ja tez oglądałam Brzydulkę.ale chciałąbym aby sie już ta Ulka pogodziła z Markiem :-p:-p:-p:-p:-p

podobno ma być 235odcinków to jeszcze troche potrwa serial :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

medea!!!!!!!!!!!
Do rowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

A więc tak dzięki dziewczyny ze trzymaliscie za mnie kciuki ale ta praca to jeden wielki niewypał niestety.

miała być cukiernia,ja tam wchodzę a tam żadnej cukierni nie ma ,co się okazało to chodzi o małe stoisko z fornetti:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
miałąbym sprzedawać te fornettii ije piec smieszne ja nie potrafie piec :no::no::no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



i to nie tak ze pracuje jak chce.
okazało sie ze to praca weekendowa czyli w sobotę 6h,niedzielę 4h i jakiś dodatkowy dzień moze mi dać.

marnych kilka godzin tyg nie opłaca mi się brac ta pracę bo to na 1/2etatu i droga w jedna stronę zajmuje mi do 1,5h


wkurzyłam się bo się nastawiła. a tu dupa.

załapałam doła bo już prawie od 3mies szukam pracy i nie mogę znaleźć nic odpowiedniego :no::no::no::no::no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry