reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam os razy nieco odpisuję
no bo moj tylko na weekend przyjezdza :-:)-:)-:)-(
i to co drugi tydzien

no i dobrze,wczoraj bylo zle ale z kazdym dniem bedzie lepiej;-);-):tak::tak::tak::tak:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja narazie takowych sytuacji nie mam moj ma dopiero roczek;-);-);-);-)
pamietamy cie kochana:tak::tak::tak:

witam dziewoje!!!
tak wiec opowiadam co u mnie dzis w pracy wszystko mnie bolało normalnie słaba byłam jak nic wiec poszlam popoludniu do naszej lekarki i mam l4 do niedzieli :tak::tak::tak::tak::tak:
poczatki grypy i lepiej wczesniej wygrzac ;-);-);-);-);-)
dzis bylam tez u gina :-:)-:)-:)-:)-(
mialam cytologie kontrolną, za mies mam sie stawic po wyniki i umowic sie od razu na zabieg (wykrył u mnie nadżerkę dużą i beda mi zamrażać :-:)-:)-:)-()
napiszcie mi co to jest nadzerka i czy moga byc jakies powiklania po tym ????
powiedzialam mu ze mne jajniki moje kłują zrobil mi wiec usg na lewym jajniku mam 15mm torbiel :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
mowi ze moze mnie to bolec jeszcze do kolejnej miesiaczki a żeby mi szybciej przeszło najlepiejby było gdybym zaszła w ciąże ;-);-);-) chciał mi tabletki przepisać ale mowi skoro chce pani dziecko to nie bedziemy nic podawac;-);-);-)

przedemna byla moja siostra, jest w 30 tyg i ... szyjka jej sie skraca :szok::szok::szok::szok:
jutro rano do szpitala i pewnie bedzie lezala na ceglowkach do porodu szyjka ma 22mm wiec bardzo mal, pytal sie jej czy nie miala skurczy no ale ona ze to jej pierwsza ciąza i ze nie wie jak wygladaja skurcze :no::no::no::no::no:

no i dzis w pracy poleciało juz 5 osób, mnie jeszcze nie ruszyli, zobaczymy co dalej bo w poniedzialek mam dopiero do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Z nadżerką da się zyc ,ale trzeba ją kontrolować.:tak:
Tu masz o samej nadżerce i opisane wszystkie sposoby leczenia
Nadżerka to nie rak, ale... - cytologia, Kobieta, nadżerka, nowotwory kobiece, objawy - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl
Tu natomiast dokładny opis i fotki co jak wygląda.
Ja miałam ten paskudny HPV wszczepiony przy zabiegu łyżeczkowania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,ale podobno już jest dobrze.
Żadnej większej nadżerki nie powinno się ruszać bez badania kolposkopowego:wściekła/y::wściekła/y: !!!!Kolposkopia to badanie,gdzie ogląda się szyjkę pod mikroskopem i jak trzeba to pobiera się wycinki (próbki) do badania.Ja miałam pobranych 11 wycinków.:sorry:

fajne
witam:-) u mnie leci pomalutku ,troche sie przeziębiłam ale za 3 dni koncze kurs to moze troche sie podlecze Pozdrawiam i obiecuje ze bede zagladac czesciej:zawstydzona/y::tak:
witaj kochana

Helenka chora, ale apetyt je dopisuje, właśnie mi powiedziała: Mamo zrobiłaś za małe sniadanie, to mi nie wystarczy :szok::-D
Helenka jest THE BEST :-D:-D:-D:-D

Właśnie pisałm do kolezanki tej co zawsze rzem wychodzimy na spacery i nasze dziewczyny to rówieśnicy.

no i sie dowiedziałam ze w niedzielę poroniła,kurczę była bodajże w 8tyg.
Napisał że na razie nie jest w stanie się z nikim spotykac bo jest załamana i sie nie dziwię.

Nawet nie wiem jak jej teraz pomóc,nie chce sie narzucać bo ona chce miec teraz święty spokój.kurcze tak mi jej żalmpare miesięcy się starali o to dzicko i taka tragedia.

przez to wszystko też mi się smutno zrobiło:-:)-:)-:)-(
daj jej namiary na BB "Ciąża po poronieniu"
https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronieniu-3780/index6796.html
Tam jest nas setki :-:)-:)-(
Ja mam za sobą 2 poronienia i 2 dzieci.
Planuję jeszcze jedno,ale to w przyszłości :-p:-p:cool:
Uciekam dziewczynki,bo mój czas na kompa się skończył.:-D:-D:-D
 
reklama
Cześć dzieczyny:-):-):-) Ja znowu z Wami:tak::tak: Na razie w super humorku bo wczoraj w końcu zrobiłam sbie Male domowe Spa i było Bosko :-) Teraz czuje się tak świeżo i pieknie;-)
 
Masz problem, uderzaj do MH, sekunda i wszytsko wiesz, hihi


Cześć dzieczyny:-):-):-) Ja znowu z Wami:tak::tak: Na razie w super humorku bo wczoraj w końcu zrobiłam sbie Male domowe Spa i było Bosko :-) Teraz czuje się tak świeżo i pieknie;-)
I każda tak powinna o siebie zadbać, ja póki co kupiłam sobie fajniusi emaseczki, ale jeszcze żadnej nie zrobiłam:-p

Malinka, kurcze, no ja niepodbitą mam legitke, zapomniałam o tym całkiem.

No i przed chwilką przynieśli mi decyzję o zasiłku i dodatku-przyznali!!!
 
Hej my juz od 4,50 na nogach Tzn wyszlysmy o tej godzinie z lozka A nie spimy juz od 1,30 Z jedna przerwa na okolo 15 minut drzemki :-)
Jak zasnela o 21,25 tak ladnie spala do 1,30 a pozniej to juz masakra Najpierw poczulam ze jest kupa Wiec mimo ze mialaby sie obudzic podczas przebierania postanowilam ja przebrac Kukpa byla juz na pupci zeschnieta i bolalo Ja to wycieranie :-(
No i od tego momentu co kilka minut straszny ryk Herbatka beee Woda beee Dopiero po 3 wypila 100 ml wody z sokiem I wtedy usnela na kilka minut .No ale doslownie kilka minut snu to bylo Teraz bawimy sie juz O 5 skapitulowalam i wypila 130 ml MLEKA
No ale mysle ze jak na taka meczaca noc to i tak dlugo dalam rade Ja spalam 2 godziny dziesiaj :-(

Dzis w planach Isc do urzedu Milama isc rano z kolezanka ale nie pojde rano bo jak Oli zasnie teraz to ja tez sie klade Pozniejn okno jeszcze musze umyc I po 15 jedziemy do Katowic do endokrynologa z Oliwka

Lece was poczytac
oj bidulko ty nasza, kładz sie spac jak mala zasnie, nadal trzymam kciuki za powodzenie misji ;-);-);-);-);-)
juz jestes coraz blizej :tak::tak::tak::tak::tak:
ta ostatnia frajniusia :tak::tak::tak::tak::tak:

witam was w ten pochmurny dzionek, z podlym nastrojem i niestety przymusem sprzatania na cmentarz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam
Ja tylko na chwilę bo nie wiem na ile komputer mi pozwoli :sorry: ostatnio nic nie można otworzyć bo od razu tysiące wirusów się ściąga :no: już mnie trafia :crazy:
Kubek śpi na szczęście, zobaczymy do której :sorry: może da mamie odpocząć trochę :-D gardło ma chore ale dała mi baba jakiś lek, 3 dni mam mu dawać a działa 10 :tak: pierwszy raz słyszę :tak: ale już widać poprawę, dzisiaj drugi dzień i już nie kaszle :-) M ma zapieprz w pracy że hoho :no: sam siedzi a dzisiaj dwa cateringi i nic na nie jest zrobione, jeden już poszedł teraz drugi na 15 na 50 osób :no: wszyscy odchodzą tam od niego, dzisiaj jego kolega ma przynieść wymówienie i l4 od razu :no: ja nie wiem jak tak można :no: ale na drugi tydzień jedzie do niemiec do kebaba jakiegoś robić i od razu na rękę dostaje 1000 euro :szok: tak się z facetem ugadał :tak: a my czekamy na wojsko aż się odezwie i oby to jeszcze w tym roku było :tak: na jutro się umówiliśmy z M na piwo z kolegami i mam nadzieję że wypali bo już daaawno nigdzie nie byłam :tak:
 
To ja tak miałam z ampółkami do włosów bo tez lezaly z pół roku i nie chcialo mi się ich wcierac:zawstydzona/y: Ale tak nie można!!! Trzeba znaleźć trochę czasu i dla siebie:tak: Nie można być taką kurą domowa:no: wes się za cere:tak::tak: Musimy się mobilizować:tak:;-)
 
kochana okazałam je Julce a ona mamusiu a ty widziałaś żeby któraś z nich była murzynką ?bo mi to się jakoś nie rzuciło w oczy???:sorry::szok::rofl2:
Witam os razy nieco odpisuję

Z nadżerką da się zyc ,ale trzeba ją kontrolować.:tak:
Tu masz o samej nadżerce i opisane wszystkie sposoby leczenia
Nadżerka to nie rak, ale... - cytologia, Kobieta, nadżerka, nowotwory kobiece, objawy - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl
Tu natomiast dokładny opis i fotki co jak wygląda.
Ja miałam ten paskudny HPV wszczepiony przy zabiegu łyżeczkowania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,ale podobno już jest dobrze.
Żadnej większej nadżerki nie powinno się ruszać bez badania kolposkopowego:wściekła/y::wściekła/y: !!!!Kolposkopia to badanie,gdzie ogląda się szyjkę pod mikroskopem i jak trzeba to pobiera się wycinki (próbki) do badania.Ja miałam pobranych 11 wycinków.:sorry:


fajne

witaj kochana


Helenka jest THE BEST :-D:-D:-D:-D


daj jej namiary na BB "Ciąża po poronieniu"
https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronieniu-3780/index6796.html
Tam jest nas setki :-:)-:)-(
Ja mam za sobą 2 poronienia i 2 dzieci.
Planuję jeszcze jedno,ale to w przyszłości :-p:-p:cool:
Uciekam dziewczynki,bo mój czas na kompa się skończył.:-D:-D:-D
As no jeszcze ci tylko maleństwA w twoim zabieganiu brakuje:-D:-D:-D
As, tobie do twoich zajęć jeszcze niemowlaka brakuje :-D:-D:-D
o z ust mi to wyjełaś:tak::tak::tak:
Cześć dzieczyny:-):-):-) Ja znowu z Wami:tak::tak: Na razie w super humorku bo wczoraj w końcu zrobiłam sbie Male domowe Spa i było Bosko :-) Teraz czuje się tak świeżo i pieknie;-)
ha ha ja na spa jakoś weny nie mam:no::rofl2:
Masz problem, uderzaj do MH, sekunda i wszytsko wiesz, hihi



I każda tak powinna o siebie zadbać, ja póki co kupiłam sobie fajniusi emaseczki, ale jeszcze żadnej nie zrobiłam:-p

Malinka, kurcze, no ja niepodbitą mam legitke, zapomniałam o tym całkiem.

No i przed chwilką przynieśli mi decyzję o zasiłku i dodatku-przyznali!!!
o decyzja ja wniosek złożyłam na koniec września i jeszcze decyzji nie dostałam:sorry::sorry::sorry::sorry:
a ty kiedy składałaś??????
Antek już się wyspał a ja przez ten czas nic nie zrobiłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
się z madziulą na gg spisałam:rofl2:a co:happy::happy::happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry