reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Beata, ty antywirusa nie masz, czy co???

To ja tak miałam z ampółkami do włosów bo tez lezaly z pół roku i nie chcialo mi się ich wcierac:zawstydzona/y: Ale tak nie można!!! Trzeba znaleźć trochę czasu i dla siebie:tak: Nie można być taką kurą domowa:no: wes się za cere:tak::tak: Musimy się mobilizować:tak:;-)
Dziś, później, ale dziś!!!


kochana okazałam je Julce a ona mamusiu a ty widziałaś żeby któraś z nich była murzynką ?bo mi to się jakoś nie rzuciło w oczy???:sorry::szok::rofl2:

o decyzja ja wniosek złożyłam na koniec września i jeszcze decyzji nie dostałam:sorry::sorry::sorry::sorry:
a ty kiedy składałaś??????
No to lipa, a z tych murzynek co As znalazła ten wyzej link-jest tansza!
Ja skladalam na poczatku wrzesnia, ale wszystkim dopiero teraz rozdaja decyzje, wiec spodziewaj sie na dniach!
 
No i po spacerku, przetrzepałam kieszenie i torebki i znalazłam na chleb i pomidorki, cebulke mam, bedzie co do chleba :tak::-p

Dis mój do 18 robi wiec mam cisze i spokuj w domk, tylko az za cichi. Mala dzis jakas taka greczna,aż dziwne:-D

Cois mialam cholerka napisac,,,
juz wiem, sprzedalam młode ryby , jutro rano facet po nie przyjedzie to zaraz malej kozaczki kupie:-):-):-)

Baby Born +akcesoria +ciuszki + PLECAK BABY BORN ! (767630964) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

a sorki, nie zauwazyłam, ze to licytacja...

A i jeszcze-weszłam dzis do dwóch fotograficznych zapytać o odbitki 10x15-w jednym sa duze zniżki, i jesli zdjęc ponad 400szt to jedno 39gr.
A w drugim nawet jak zdjęć tysiąc to 1,10. Taka mała różnica, zwłaszcza przy takich ilościach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bylam w urzedzie Zostawilam dokumenty do wychowawczego i rodzinnego Oliwka zaliczyla drzemke na dworze A tak to nie wiem co jej jest Placze co chwile lzami jak grochy Chce sie przytulac Jak nigdy bO ONa nie lubiala sie przytulac Marudzi strasznie i czasem widac ze cierpi a ja nie wiem jak jej pomoc Viburcol zapodalam Temp 37,5 wiec niestety rosnie bo rano 37 bylo Boje sie abym jej nie doprawila dzisiajszym wyjazdem do endo Ale musze jechac

Kupialm okazyjnie Oliwke kozaczki na zime Fajne z futerkiem dluzsze i za 10 zl
Ide bo Oli marudzi :-(
 
Boże kochany mój Grzesiek przed chwila dostał spazmów i teraz sam siedzi w kącie dosłownie i nie pozwala się dotknąć!!!!!:wściekła/y: Pisałam wam ze jezdze z nim na to odczulanie na osy noi byłam z nim w piątek i dostal za duza dawke i zaczal puchnąć, spadło mu ciśnienie Anestezjolog musiał doprowadzac go do normalności!!! No mówię wam horror No ale tak się czasem może zdażyć przy tej terapii jak ktoś miał wcześniej wtrząsy po użądleniu ale dla dzieciaka to straszne przeżycie:szok: Ale chodzi o to że po tej wizycie powiedziałam mu ze daje mu stówe na jakis prezent żeby się troche rozweselił a mój mąz wyjechał i zostawił mi dwie stówy na cały tydzień!! Tłumacze mu jak sytuacja wyglada ale do niego nic nie dociera:no: Mówie że niestety tata powiedział ze nie ma pieniędzy. Przed chwilą zaczął wrzeszczeć nie płakać że tata taki niedobry, że tak nas zostawia, dlaczego nie ma innej pracy żeby mógl być w domu, że ja mu obiecałam i co?!! On pewnie jeszcze nie może zapomniec ostatniego razu i tak reaguje. serce mi się kraja w takich momentach jak ktoryś z nich dostaje takich spazmów:-( Nie cierpie nie dotrzymawac słowa dzieciom poważnie masakra :-(
 
kazia ile ma twoj synalek??

Malina, straszne fopa z mojej stony :-D Ale jakis mi umknęło ze to ma być murzynka :-D

My po lekarzu :tak: W płucach i oskrzelach dziewczyny maja czysto :tak: Musimy sie tylko z katarem uporać, znowu...
 
reklama
Grześ ma 7 lat
Jest już cisza:no: Myslalam ze zaraz będę musiala na rzęsach stawac jak on mi tak dawal popalic ze czterdzieści minut go uspokajałam ale jak cos się odezwalam to było jeszcze gorzej:szok: Dopiero przed chwila zacząl się odzywac i teraz musze z nim jakos porozmawiac tylko co mu powiedziec jak sama czuje się bezsilna:-( Mąż wyjeżdża a ja nie mam dostępu do konta :no::-( Inne kobiety to mogą sobie wziąć z konta i już a ja nie :-(
 
Do góry