reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no to nadrobiłam:happy:
witam laseczki po przepracowanym weekendzie:happy:
julka jeszcze tydzień ma siedzieć w domku wyniki ma ok tylko lekką anemię :sorry:to chyba po mamusi odziedziczyła:-p
dzieciaki od rana mi broją bo adam do szkoły ma na 12.45 zaraz mi chatę rozniosa a ja ich:crazy::crazy::crazy:
sprzątania po weekendowego mam multum do tego tona prasowania ale to potem najpierw nadrobić musiałam bb potem położę toniego spać i dopiero się za coś zabiorę:tak::tak::tak:
 
reklama
witam sie z kwaka
nocka szybko zleciala.moje panny wlasnie wstaly i pogladaja jedynke



dobrez miec takie znajomosci:-)



zdrowka!


no a czym taa zajeta jestes co?snieg do odsniezania?:-p:-D



Ode mnie tez najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no i dziewczyny jad dzis do chirurga.boje sie jak diabli.
moja biedna siora wstala chyba przed 6 i byla na miejscu przed 7 i wobrazcie sobie ze zlapala mi przedostatni numerek!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nie wlaczylam wczesniej telefonu i nie mogla sie do mnie dodzwonic bo sie okazalo ze moj pesel potrzebny.dobrze ze moja mama miala to jej dala.bo lipa by byla i jej wstawanie poranne na darmo,tymbardziej ze siora do pracy na 15 dopiero.
takze o 14 mam pociag i zobaczymy co mi powiedza.chetnie juz sie pozbede tego zeba ale brrrrrrrrr.......
wole do gina niz do dentysty!:rofl2:

kieedys mnie siora za to jezdzeie i zalatwianie podliczy:-p:-p:-D:-D:-D:-D
To dobrze ze sie udało z tym numerkiem:tak::tak:
A kochana nie odsniezam tylko brak czasu ciągle cos do zrobienia
 
No nic kochane, jak kompa nie wyłącze, to się nie wyrobię. Spadam więc póki co, mó do 18 dziś prawdopodobnie, więc z pewnością jeszcze wpadnę po południu.
 
DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:
Ja też się dołączam do życzonek :-D:-D:-D
Anabuba dzięki za info o housie :tak:
Witam Kubek śpi a ja musiałam podłogę umyć w kuchni bo mój M to sierota do potęgi i wylał olej na kafelki :crazy: no myślałam że mnie szlag trafi, cztery razy ją myłam zaraz zobaczę czy zeszło :crazy: słoneczko świeci ale jakiś wiatr jest więc ze spacerku nici, wolę nie ryzykować :tak: ale za to potem pojadę do siostry a co :-D szkoda tylko że nie można wody do baku wlać :sorry: hehe idę do kuchni zobaczyć na podłogę i coś zjeść i obiadek podszykować :tak: zajrzę potem ;-)
 
Witam,ja z imienin dopiero wróciłam i zaraz do pracy i po Olka do przedszkola,coś mi pokaszluje:dry::dry:,kupiłam w razie czego Flavamed:tak:.
Miłego dnia laseczki!;-):tak:
2C%20G%28U%29%2004564-M.jpg

Dominiku
W dniu, takim jak dziś,
gdy kończysz 6 lat
życzymy Ci:
Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki.
Julek,Olek

i e-ciocia Marta
 
Witam,ja z imienin dopiero wróciłam i zaraz do pracy i po Olka do przedszkola,coś mi pokaszluje:dry::dry:,kupiłam w razie czego Flavamed:tak:.
Miłego dnia laseczki!;-):tak:
2C%20G%28U%29%2004564-M.jpg

Dominiku
W dniu, takim jak dziś,
gdy kończysz 6 lat
życzymy Ci:
Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki.
Julek,Olek

i e-ciocia Marta
dołączam sie do życzeń:tak::tak::-)

ja juz mam podłogi umyte ładnie- tylko pokój małego mi został do zrobienia:-) M dzisiaj mi pomógł:-D chyba za tą wczorajszą awanture:sorry::sorry::sorry: sam sie wzial od rana za gary i sprzatanie:sorry::sorry:
 
m.filipek jeśli chodzi o odczulanie nie wiem dobrze. To chyba lekarz pierwszego kontaktu wie:-):-) Ja byłam z Grzesem u laryngologa. Wiem, że i dorośli się odczulają. Na pyłki też.​
 
Nadrobilam ale wybaczcie ze nie odpisze bo oczy same mi sie zamykaja a to wszystko dlatego ze mialam dyzur w nocy
Tzn Laura mi goraczkuje po podaniu Nurofenu temperatur nie chciala spadac miala 38,6st teraz juz lepiej Najlepsze ze nie ma ani kataru ani kaszlu

Zagladne pozniej
 
no laski na kawkę przybywać;-);-);-)
ja zdążyłam prawie całą kuchnie odgruzować łącznie z 3 szafkami jeszcze mi tylko tam podłoga została do umycia ;-)no i okna się kłaniają mi nisko ale to może jutro dziś się regeneruję troszku po weekendzie ;-)
suróweczke zrobiłam ulubioną bo pora z marcheweczką i jabłkiem:tak:
do tego mam filety z morszczuka wczoraj w realu były po 4.99 :tak:
prasowanie czeka ale tyle tego ze muszę zebrać siły:tak::tak:
medea zaglądnij do rowu:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry