reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dzieki kaziu! kolejny klopot na glowie!

moja dziewczyna zaszla w ciaze! Jest w klasie maturalnej, ja studiuje! Juz nie nie wiem co mam robic! Jestem zagubiony w tym wszystkim!wale do laryngologa!​

 
reklama
m.filipek jeśli chodzi o odczulanie nie wiem dobrze. To chyba lekarz pierwszego kontaktu wie:-):-) Ja byłam z Grzesem u laryngologa. Wiem, że i dorośli się odczulają. Na pyłki też.​


dzieki kaziu! kolejny klopot na glowie!​


moja dziewczyna zaszla w ciaze! Jest w klasie maturalnej, ja studiuje! Juz nie nie wiem co mam robic! Jestem zagubiony w tym wszystkim!wale do laryngologa!​
może tak przejdźcie na priva bo tak zaśmiecacie nasz wątek swoją korespondencją:szok::szok::crazy::crazy::crazy:
 
Nie martw się na zapas. Wszystko Ci się ułoży :-) rozumiem jesteś młody Oboje jesteście ale musisz być teraz wsparciem dla swojej dziewczyny, bo bez tego daleko nie zajedziecie:-) a wiem co mówię... głowa do góry ;-)​
 
Witam się po długiej nieobecności:-(Racze:-(j wszystkiego nie nadrobię:no:Udało nam sie załozyc subkonto dla Zuzi we fundacji. Jeszcze tylko musze odesłac podpisany regulamin:tak::tak:Może uda się chociaż hipoterapie i dojazdy na rehabilitacje i hipo sfinansowac bo juz nie wyrabiamy finansowo. Boje się że jak tak dalej bedzie to bedziemy musieli czesciowo zrezygnowac z rehabilitacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
normalnie mam doła -chyba fatum jakieś wisi chyba nad nami. Przez to wszystko ciągle kłótnie w domu-oszalec można
 
DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:
Dominik dziekuje bardzo za zyczonka:tak::tak::tak:Wierszyk sie Jemu baardzo podobał
Dołączam sie do życzeń :-)

A wogóle to sie Witam :-) mąz poszedl do kardiologa ,Zuzię jeszcze nei puściłam do szkoły ,Gabi lepiej a ja mam jechać jak mąż wroci do Tesco zlożyc CV na 1/2 etatu na kase może sie uda Parę groszy wpadnie jak uda mia sie dostac :tak:
To trzymam kciuki zeby sie udało:tak::tak::tak:

no to nadrobiłam:happy:
witam laseczki po przepracowanym weekendzie:happy:
julka jeszcze tydzień ma siedzieć w domku wyniki ma ok tylko lekką anemię :sorry:to chyba po mamusi odziedziczyła:-p
dzieciaki od rana mi broją bo adam do szkoły ma na 12.45 zaraz mi chatę rozniosa a ja ich:crazy::crazy::crazy:
sprzątania po weekendowego mam multum do tego tona prasowania ale to potem najpierw nadrobić musiałam bb potem położę toniego spać i dopiero się za coś zabiorę:tak::tak::tak:
Ja tez mam full prasowania i wyprane pranie w pralce:szok:Musze sie za to dzisiaj wziasc-moze chociaz troszeczke uda mi sie wyprasowac:-);-)

Witam,ja z imienin dopiero wróciłam i zaraz do pracy i po Olka do przedszkola,coś mi pokaszluje:dry::dry:,kupiłam w razie czego Flavamed:tak:.
Miłego dnia laseczki!;-):tak:

2C%20G%28U%29%2004564-M.jpg

Dominiku
W dniu, takim jak dziś,
gdy kończysz 6 lat
życzymy Ci:



Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki.


Julek,Olek



i e-ciocia Marta
Dominik bardzo dziekuej za zyczonka i sliczny wierszyk:tak::tak::tak:
dołączam sie do życzeń:tak::tak::-)

ja juz mam podłogi umyte ładnie- tylko pokój małego mi został do zrobienia:-) M dzisiaj mi pomógł:-D chyba za tą wczorajszą awanture:sorry::sorry::sorry: sam sie wzial od rana za gary i sprzatanie:sorry::sorry:
Ulala,moze juz Jemu tak zostanie:tak::tak::tak:
Nadrobilam ale wybaczcie ze nie odpisze bo oczy same mi sie zamykaja a to wszystko dlatego ze mialam dyzur w nocy
Tzn Laura mi goraczkuje po podaniu Nurofenu temperatur nie chciala spadac miala 38,6st teraz juz lepiej Najlepsze ze nie ma ani kataru ani kaszlu

Zagladne pozniej
Zdrowka dla Laury:tak::tak::tak:Oby nic sie z tego nei wykluło


m.filipek jeśli chodzi o odczulanie nie wiem dobrze. To chyba lekarz pierwszego kontaktu wie:-):-) Ja byłam z Grzesem u laryngologa. Wiem, że i dorośli się odczulają. Na pyłki też.​
O CO KAMAN???:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
No to witam
Bylam z dziewczynkami w szkole na Dominika urodzinach:tak::tak::tak:Bardzo Im sie podobalo i juz Pani zaprosila Je na Andrzejki:tak::tak::tak:
Teraz mlode spia a Dominik bawi sie swoimi prezentami:-):tak:
Buziaki od Dominika dla wszystkich e-cioci i dzieciaczkow za zyczenia:tak::tak::tak:
Teraz fotki z urodzin w szkole;-):-)
 

Załączniki

  • SDC11399.jpg
    SDC11399.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 25
  • SDC11394.jpg
    SDC11394.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 32
  • SDC11387.jpg
    SDC11387.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 17
  • SDC11382.jpg
    SDC11382.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 26
  • SDC11392.jpg
    SDC11392.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 20
Do góry