reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dominiku
Niech ten radosny, wspaniały dzień
Na zawsze Twe troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Ciebie świat
Blaskiem szczęśliwych i długich lat

Domino dziekuje bardzo:tak::tak::tak:

Witam
Próbowałam dostać się dzisiaj do lekarza ale to co się dzieje w przychodni przebiło moje najszczersze wyobrażenie, ludzie ponoć od godz.6 czekają na zarejestrowanie się. Oczywiście ja się nie dostałam więc poszłam do apteki po nowe wynalazki i spróbuję znowu jutro
:szok::szok::szok:Az tak zle jest w przychodniach:szok::szok::szok:Ja nawet nie wiem jak jest w moich i mam nadzieje ze nie bede musiala sie przekonywac:tak:
Planuje isc do dzieci zdrowych jako w grudniu w pierwszej polowie ale tearz to nawet nie wiem czy mi sie to uda:szok::szok:
Zdrowka Kochana
 
Tak z siostrą stwierdziliśmy że może taki tłum ludzi bo to poniedziałek, może jutro będzie już mniej, mam przynajmniej taką nadzieje
A ja fasolę po bretońsku na obiad robię i tak mi już ślinka cieknie że się chyba nie doczekam:crazy::crazy::crazy:
 
Anaconda to ja się piszę na fasolkę :-D:-D:-D
Dowikla ja też nie wiem jak u mnie w przychodni na całe szczęście :tak: ale mam na początek stycznia szczepienie niestety i mam nadzieję że do tego czasu się wszystko uspokoi :tak:
Idę bo Kubek wstał zajrzę potem :tak:
 

filipku co do Waszej ciąży to będę się za was modlić. I wiesz co? Jesteś bardzo odważny, że tu tak na forum gdzie same kobiety wołasz o pomoc. I wiesz co? Nie przejmuj się tą znieczulicą. Zawsze z Tobą pogadam jak tylko będę mogła. Jestem tu rzadko, bo takie życie, ale będę zaglądać tu dla Ciebie. Jeśli wystarczę Ci ja.

Trzymaj się :-);-)
 
filipku co do Waszej ciąży to będę się za was modlić. I wiesz co? Jesteś bardzo odważny, że tu tak na forum gdzie same kobiety wołasz o pomoc. I wiesz co? Nie przejmuj się tą znieczulicą. Zawsze z Tobą pogadam jak tylko będę mogła. Jestem tu rzadko, bo takie życie, ale będę zaglądać tu dla Ciebie. Jeśli wystarczę Ci ja.​

Trzymaj się :-);-)​
Ale ten watek jest po cos innego
Albo zalozcie sobie nowy watek ,albo piszcie sobie na priv:tak:
 
Tak z siostrą stwierdziliśmy że może taki tłum ludzi bo to poniedziałek, może jutro będzie już mniej, mam przynajmniej taką nadzieje;-)
A ja fasolę po bretońsku na obiad robię i tak mi już ślinka cieknie że się chyba nie doczekam:crazy::crazy::crazy:
U nas w poniedziałki zawsze pełno ludzi. A co do fasolki to ja tez poprosze;-)
Musze tez kiedyś zrobic tylko nie wiem jak sie zabrac do tego:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry