reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

lunka to dla ciebie:
UWAGA:
Krew w kale u dzieci zawsze jest sygnałem alarmowym. Najczęstszą przyczyna krwi w kale dziecka jest uszkodzenie błony śluzowej w odbycie (pękniecie odbytu). Krwawa biegunka powodowana jest zakaźnym zapaleniem przewodu pokarmowego - czerwonka lub zapaleniem błon śluzowych jelita. W obu przypadkach należy niezwłocznie udać się do lekarza.
 
reklama
Do Luny,
Luna wysyłasz posta 16:23 że dzieciak Ci krwią sra
16:28 nadal siedzisz przy kompie i piszesz "hihi" a co się dzieje w tym czasie z dzieckiem?!

Do malinki
I co malinka Wy tu tak szczerze zawsze? Gdzie ta kuźwa szczerość co? A ja nie potrafię jeszcze zdjęć wprowadzać jak się nauczę to Wam pokaże albo i nie pokaże bo nie mam na to zupełnie ochoty w tej chwili.
Zgłaszaj se gdzie chcesz, niech admin sobie poczyta!
 
Do Luny,
Luna wysyłasz posta 16:23 że dzieciak Ci krwią sra
16:28 nadal siedzisz przy kompie i piszesz "hihi" a co się dzieje w tym czasie z dzieckiem?!

Do malinki
I co malinka Wy tu tak szczerze zawsze? Gdzie ta kuźwa szczerość co? A ja nie potrafię jeszcze zdjęć wprowadzać jak się nauczę to Wam pokaże albo i nie pokaże bo nie mam na to zupełnie ochoty w tej chwili.
Zgłaszaj se gdzie chcesz, niech admin sobie poczyta!
uspokój się dziewczyno co to za słownictwo??????????? 'sra' no proszę cię jakoś poziom my tu trzymamy i nikt nikogo nie obraża a ty wpadłaś owszem kiedys zaczełaś z nami pisac a potem nic i nagle wadasz i korespondujesz na naszy WSPÓLNYM(co by nie było) wątku z chłopakiem (o ile to chłopak) o jego problemach z ciężarną dziewczyną a tak szczerze a co nas to obchodzi skoro chłopak nie raczył nas o niczym poinformować tylko od razu uderzył z pytaniem do ciebie(zreszta nie na tym tylko wątku)
a to że lunka zauważyła krew w kale dziecka nie znaczy że ma rzucić wszystko i siać panikę kobieto o ile pamietam matko 3 dzieci no ty chyba wiesz że panika to nie najlepsze rozwiązanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nie wiem Luna czy pamiętasz ale już sie poznałyśmy:-). Ja was wszystkie przywitałam bardzo serdecznie postarałam się opowiedzieć Wam moją historię i o mężu i o dzieciach i o mojej sytuacji życiowej, o tym jak żyję, gdzie mieszkam, jak wygląda moje życie codzienne i wszystko to pisałam. Nie zarzucaj mi tego, że jestem bezczelna bo wpadam jak do obory bo to nie prawda.:szok:
Pisałam WY a nie TY, czytaj ze zrozumieniem, było coś takiego w podstawówce.


Kuźwa dzieciak Ci krwią sra a Ty "hihi" walisz?!:szok:
Obrażasz użytkownika, uważaj

Witam, jestem nowa na Babyboom. Mam na imię Kasia.
Zwracam się z pewną prośbą do Mam, które mają zbędne ubranka i inne rzeczy po swoich pociechach i mogą je oddać nieodpłatnie. Potrzebujemy ubranek na 14 miesięczną dziewczynkę (rozm 80-86) i 5 letniego chłopca (rozm 104-110) oraz podgrzewacz do butelek.
Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

Ostatnie miesiące przyniosły nam wiele zmian, niestety na gorsze... Nasz tatuś stracił pracę i obecnie jesteśmy bez żadnych dochodów... Jest nam ciężko dlatego zwracamy się z tą prośbą właśnie do Was. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś z dobrym serduszkiem kto pomoże...

Pozdrawiam serdecznie wszystkie MAMY i Maluszki
Dziewczyno pech, bo moja akurat w tym samym wzroście, więc nie pomogę .
 
Malinka, dziś już mi małej nie przyjmą, bo przychodnia do 16, nasza doktórka do 14. Nie będę leciała z tym do szpitala, bo to juz przegięcie, mała jak zwykle w rewelacyjnym humorze, brzuch ją nie boli, więc jak to powiedziałaś-siać paniki nie będę jutro pójdę rano do lekarza i pogadam. Kupy już z rur nie wyciągnę, poczekam na kolejną.

Kazia, brak słów... i bez komentarza...
 
Lunka i jka Wicia??????
moja Julka wlaśnie wpadła na genialy pomysł i zrobiła kipisz w szafce z przyprawami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak się dowiedziałam chciała mi to poukładać:eek::eek::eek::eek:no i mam teraz mix przypraw:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Malinka, dziś już mi małej nie przyjmą, bo przychodnia do 16, nasza doktórka do 14. Nie będę leciała z tym do szpitala, bo to juz przegięcie, mała jak zwykle w rewelacyjnym humorze, brzuch ją nie boli, więc jak to powiedziałaś-siać paniki nie będę jutro pójdę rano do lekarza i pogadam. Kupy już z rur nie wyciągnę, poczekam na kolejną.

Kazia, brak słów... i bez komentarza...
pewnie nie ma co siać paniki julka kiedys miała takie nitki krwi w kale była wtedy młodsza od twojej Wici bo miała chyba z 10 m-cy i się okazało że miała problemy z traewieniem więc mam nadzieję że u małej jest to samo:tak:
 
uspokój się dziewczyno co to za słownictwo??????????? 'sra' no proszę cię jakoś poziom my tu trzymamy i nikt nikogo nie obraża a ty wpadłaś owszem kiedys zaczełaś z nami pisac a potem nic i nagle wadasz i korespondujesz na naszy WSPÓLNYM(co by nie było) wątku z chłopakiem (o ile to chłopak) o jego problemach z ciężarną dziewczyną a tak szczerze a co nas to obchodzi skoro chłopak nie raczył nas o niczym poinformować tylko od razu uderzył z pytaniem do ciebie(zreszta nie na tym tylko wątku)
a to że lunka zauważyła krew w kale dziecka nie znaczy że ma rzucić wszystko i siać panikę kobieto o ile pamietam matko 3 dzieci no ty chyba wiesz że panika to nie najlepsze rozwiązanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo ja owszem wpadam tu czasem ale to dlatego bo mam full obowiązków a nie tak jak Wy non stop tu przesiaduję. Co do chłopaka to akurat trafiło na mnie i tyle a może po prostu mi zaufał? I myślę, że można mu to wybaczyć, że się nie przedstawił bo miał absolutne prawo do stracenia głowy po prostu. A ja poznałam go dopiero tu na tym forum. I wiesz co malinka gdybym ja zauważyła krew w kale u któregoś z moich chłopaków to rzuciłabym wszystko i okropnie bym spanikowała i w życiu nie zrozumiem tego jak można siedzieć wtedy przy kompie.

Emocje mnie poniosły ale to chyba nie dziwi nic.
A teraz wracam do moich kochanych dzieci bo się już za mną stęskniły
Dowidzenia
 
reklama
Jutro pójdę do Kucypery , może uda mi sie zdobyć kał na badania jeszcze dziś, to jutro bym zaniosła.
A mała oki, "układa" puzzle
 
Do góry