reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiesz kaziu ja tez jestem mamą 3 dzieciaczków co zresztą widaać na moich suwaczkach:-p do tego jak wiedzą dziewczyny pedantyczną mamą i jeszcze pracującą sęk w tym żeby umieć się tak zorganizować żeby mieć obiad sprzątnięte zorganizowana zabawę dla dzieci i jeszcze mieć cały czas na forum bo ja jestem wróżką i umiem sobie to wyczarowć a dziewczyny będące tu na stałe to wiedzą;-);-);-);-)
a ty wpadłaś oceniłaś nas po łepkach i pewnie w twoim mniemaniu to my jesteśmy te wyrodne matki(cały dzień na forum,krew w kale a my hi hi:-p, chłopakowi z ciężarną dziewczyną nie współczujemy i nie doradzamy) więc może faktycznie jakoś tu tak idealna matka do nas nie pasujesz:rofl2:
pozdrawiam ciebie i twoją spółkę:-p
 
reklama
Dooobra, po 1-wsze to ja doradziłam lunie żeby zabrała dziecko do lekarza
po 2-gie mam prawo do własnych reakcji odnośnie swoich dzieci
po 3-cie kiedy znajdujesz czas dla swoich dzieci skoro pracujesz i tyle czasi spędzasz przy kompie?
po 4-rte nie wierzę żadnym wróżkom
po 5-te wcale nie oceniam was po łepkach tylko po faktach i nie uważam że wszystkie jesteście wyrodnymi matkami ale luna w moich oczach napewno tak
po 6-te pozdrawiam Twoją "sektę",
a po 7-me luna nie mam ochoty więcej z Tobą gadać i żeby to było jasne jak słońce nie pisz do mnie więcej.
Po 8-me każdy ma prawo mieć swoje humory. Na dzisiaj dowidzenia.
 
Lekarz małej, przepraszam, powinnam jaśniej napisać, a tak na szybko, no ale teraz usiadłam i odetchnę troszkę
 
dziewczyny co oznacza krew w stolcu. Mała zrobiła kupkę do wc ( więc w kupce nic nie widzę tylko na końcu trochę żywej krwi ) ale jak jej pupkę podtarłam, to czerwony papier normalnie.
Moja Klaudia miala taka sama sytuacje i jak szlysmy do chirurga to Ja zbadal i miala popekana sluzowke.W sumei nie to jest to nic strasznego-wystarczyla odpowiednia dietka i smarowanie pupki:tak::tak::tak:
Ale na wszelki wypadek idz do lekarza
wiesz kaziu ja tez jestem mamą 3 dzieciaczków co zresztą widaać na moich suwaczkach:-p do tego jak wiedzą dziewczyny pedantyczną mamą i jeszcze pracującą sęk w tym żeby umieć się tak zorganizować żeby mieć obiad sprzątnięte zorganizowana zabawę dla dzieci i jeszcze mieć cały czas na forum bo ja jestem wróżką i umiem sobie to wyczarowć a dziewczyny będące tu na stałe to wiedzą;-);-);-);-)
a ty wpadłaś oceniłaś nas po łepkach i pewnie w twoim mniemaniu to my jesteśmy te wyrodne matki(cały dzień na forum,krew w kale a my hi hi:-p, chłopakowi z ciężarną dziewczyną nie współczujemy i nie doradzamy) więc może faktycznie jakoś tu tak idealna matka do nas nie pasujesz:rofl2:
pozdrawiam ciebie i twoją spółkę:-p
Lepiej bym tego nie ujela:tak::tak::tak:Brawo Kochana;-):-D:-D:-D

A jesli chodzi o tego studenta i Jego zaciazona dziewczyne,to wspolczuje Im skoro rzeczywiscie nie maja srodkow do zycia itd,ale obydwoje sa "dorosli",wiedzieli co robia i powinni sie liczyc z konsekwencjami:tak::tak::tak:To jest moje zdanie na ten temat ,a reszte zostawiam bez komentarza-no chyba ze zobacze jeszcze jakiesgos posta ktory ewidentnie mi nie podpasuje;-)


My juz po obiadku a mlodzi sie bawia.jeszcze nie pozmywalam bo mi sie nie che,ale poprasowalam troszke i powiesilam pranie
 
Dooobra, po 1-wsze to ja doradziłam lunie żeby zabrała dziecko do lekarza
po 2-gie mam prawo do własnych reakcji odnośnie swoich dzieci
po 3-cie kiedy znajdujesz czas dla swoich dzieci skoro pracujesz i tyle czasi spędzasz przy kompie?
po 4-rte nie wierzę żadnym wróżkom
po 5-te wcale nie oceniam was po łepkach tylko po faktach i nie uważam że wszystkie jesteście wyrodnymi matkami ale luna w moich oczach napewno tak
po 6-te pozdrawiam Twoją "sektę",
a po 7-me luna nie mam ochoty więcej z Tobą gadać i żeby to było jasne jak słońce nie pisz do mnie więcej.
Po 8-me każdy ma prawo mieć swoje humory. Na dzisiaj dowidzenia.
Chyba juz drugi raz piszesz dowidzenia a nadal Cie tu widzimy:szok::-D:-D:-D
 
Dooobra, po 1-wsze to ja doradziłam lunie żeby zabrała dziecko do lekarza
po 2-gie mam prawo do własnych reakcji odnośnie swoich dzieci
po 3-cie kiedy znajdujesz czas dla swoich dzieci skoro pracujesz i tyle czasi spędzasz przy kompie?
po 4-rte nie wierzę żadnym wróżkom
po 5-te wcale nie oceniam was po łepkach tylko po faktach i nie uważam że wszystkie jesteście wyrodnymi matkami ale luna w moich oczach napewno tak
po 6-te pozdrawiam Twoją "sektę",
a po 7-me luna nie mam ochoty więcej z Tobą gadać i żeby to było jasne jak słońce nie pisz do mnie więcej.
Po 8-me każdy ma prawo mieć swoje humory. Na dzisiaj dowidzenia.
ad-3 grunt to mieć taką pracę żeby wszystko pogodzić;-)
ad -4 no widzisz ty nie wierzysz a są tacy co wierza i dobrze na tym wychodzą;-)
ad-5 luna wyrodną matką hmmmmmmm przesadziłaś:wściekła/y:
ad-6 sektę????????ja mam sektę no to to sie nawet najlepszym wróżką nie śniło:rofl2:
ad8-8 no wszystkie mamy humory co nie znaczy że ubliżamy innym:no::no::no:
a a propo ciebi to lunce wygarnełaś że pisze o tej a o tej godzinie że dziecko ma krew w kale a po takim a taki czasie dalej jest na forum:sorry::sorry:to popatrz o której szłaś do "stęsknionych" dzieci a o której nadal tu jesteś:cool2::cool2::cool2:
my wiemy forum wciąga grunt to umieć się do tego przyznać:-p:-p

no ja zaraz kawulca dopijam ,zrobie kawulca pietruszce usmażę mu rybke i szykuję soię do pracy :tak::tak::tak:jak mnie moje kochanie dziś nie będzie bałamuciło to może wpadnę nocną porą do was:-p
ciekawe jak tam anabubka po sadyście??????????
 
Dooobra, po 1-wsze to ja doradziłam lunie żeby zabrała dziecko do lekarza
po 2-gie mam prawo do własnych reakcji odnośnie swoich dzieci
po 3-cie kiedy znajdujesz czas dla swoich dzieci skoro pracujesz i tyle czasi spędzasz przy kompie?
po 4-rte nie wierzę żadnym wróżkom
po 5-te wcale nie oceniam was po łepkach tylko po faktach i nie uważam że wszystkie jesteście wyrodnymi matkami ale luna w moich oczach napewno tak
po 6-te pozdrawiam Twoją "sektę",
a po 7-me luna nie mam ochoty więcej z Tobą gadać i żeby to było jasne jak słońce nie pisz do mnie więcej.
Po 8-me każdy ma prawo mieć swoje humory. Na dzisiaj dowidzenia.
po I - spoko, i tak bym poszła:tak:
po II - oczywiście
po III - jesteśmy lepiej zorganizowane od Ciebie:tak:, ja to pikuś, ale Malinka z pewnością:tak::-)
po IV - każdy tak mówi ;-)
po V - jaka Ty spostrzegawcza, my tu się poznajemy tygodniami i miesiącami, a Ty taka szybka jesteś, no gratuluję, na prawdę szczerze:-D
Jeżeli uważasz, że jestem wyrodną matką to mnie zgłoś, przyjdą sprawdzą i Twoje święte sumienie będzie już spokojne:tak::-D:-D:-D
po VI - to już obraza!!!
po VII - jasne jak słońce jest dla mnie to, że mam prawo pisać i nic na to nie poradzisz, możesz po prostu nie czytać:-D:-D:-D
po VIII - nam zepsułaś , mam nadzieję, że jako wzór Matki Polki jesteś z siebie zadowolona;-):-)

Oj, no jaka szkoda, jak znalazłam czas-czytaj córkę zamknęłam w łóżeczku, zaryglowałam drzwi i włożyłam stopery do uszu:-D:-D:-D- to poszłaś:-(
 
reklama
Wesz, no mam mniejsze możliwości niż ty, bo Ty to czar jakiś rzucisz ( pojęciem Kazi, bo pomyliła pojecia ) ,dzieciaki kłódki na usteczkach i luz, a ja musze posiłkować się starymi dobrymi sposobami:))))))))))))
 
Do góry