reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam a co tu taj pusto:szok::dry:.
Z plamieniem przez noc miałam spokój(czyt.w środku siedziało) i teraz samo ledwo co leci:confused:.
M mnie zostawił z Julem :nerd: bo hrabia mały dopiero się przebudził :baffled: i jeszcze poleguje:tak:.Dobrze,że dziś krócej tą przeklętą:wściekła/y: łazienkę u babki będzie robił :huh::huh:bo ksiądz u niej chodzi :-p:tak:to na zakupy pojedziemy bo chemia cała wyszła.
Witam porannie jako pierwsza:-):-):-)
Moi z domu wyprawieni a ja z kawusią do komputerka poczytać co tam u was:tak::tak::tak:
Która chętna?


Dzięki;-) ja tradycyjnie z herbatką i cytrynką zasiadałam:tak:.
a wczoraj Was oklamałam:zawstydzona/y:
zapomnialam że dzisiaj na śniadanie mam jeszcze do kawy grzanke!!!!:sorry2::-D:-D:-D zjadłam i byla taka pyszna że zjadłabym jeszcze ze 2 minimum:-D:-D
a tak wogóle to czemu postanowiłaś nie pić kawy?:-p
Oj nieładnie :no::sorry2:;-):-p:-pale z tą grzanką to normalnie śniadanie full wypas;-):tak::-D:-D.Podziwiam Cię za ogromne samozaparcie
016.gif
.
Chyba walne sobie tez grzaneczkę z marmoladką:tak::tak::tak::-)
A ja kanapeczkę z pasztecikiem ;-):tak:.
M wlasnei poszedl siku ,tak patrzy na mnie i do mnie z tekstem;"Wy juz sie tak wczesnie rano spotykacie na tym BB:szok::confused:Ale macie jazdy:szok:":-D:-D:-D:-D:-D
A jak jazda obowiązkowa 24/24;-):tak::-D:-D.
 
no Malina ale nieuwaznie czytasz:no::no::no::no::no::no:
pytalam o ten wozek do sprzedania co masz

a Weroniak coraz wiecej gada i taka agentak rosnie ze nie sposob wszytskiegi opisac
uważnie uważnie;-);-)
Poczytałam sobie z tego linka informacje ,ciekawe rzeczy takie uspokajająco -niepokojące ,ale tam piszą ze mozna wyleczyć!!Muszę zagadać z mamą jak to teraz z nia jest:tak:

Malinka gratulacje z okazji niepalenia,a nie kantujesz ty nas przypadkiem,bo juz milion razy rzucałaś palenie i zanim sie przyznałaś że jednak nie, to kilka tygodni zlatywało:-Da Malina zgarniała pochwały,popalając po kontach:-D
kochana a właśnie że teraz nie palę:-p:-p:-p:-p:-p:-p
i powiem szczerze że gdyby pietruszka palił to ja bym pewnie przy nim popalała ale że on nie pali to się papierosów nie kupuje i nie ma:tak::tak::tak:
Malinka sorki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
tej moj net wolno chodzi i nie widzialamTwojeje odpowiedzi

a ile bys chciala za ten swoj?
kochana nie wiem 250 zł +przesyłka :confused::confused::confused::confused:
ja się w rowie zasiedziałam a mój antoszka mi tak przestawił satelitę że mam na początku jakieś arabskie kanały a polsko języczne porozwalane po całym dekoderze np polsat na 145 kanale a viva na 1340:szok::szok::szok:co najlepsze nie wiem jak on to zrobił i jak to teraz odkręcić:confused::confused::confused:chyba muszę przywrócić ustawienia fabryczne:cool2::cool2:
 
Witajcie:)
Moim zdaniem siedzenie w domu z dziećmi i zajmowanie się domem jest bardziej męczące niż pracowanie poza domem. Z pracy wraca się po 8-12 h a z zajmowania się dziećmi nigdy się nie wychodzi;)
 
reklama
Hej Marta:happy2:
to teściowa zdąży się księdzu pochwalić łazienką????:-D
No nie do końca :no::sorry2::-D:-D bo jutro mają fugowac i biały montaż robić:-p:-p:tak::-D:-D.
Witajcie:)
Moim zdaniem siedzenie w domu z dziećmi i zajmowanie się domem jest bardziej męczące niż pracowanie poza domem. Z pracy wraca się po 8-12 h a z zajmowania się dziećmi nigdy się nie wychodzi;)
Witam nową Domóweczkę:tak:.
 
Do góry