reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no tak. ale jednak jedno z drugim ma coś wspólnego:sorry2: Jakby nie chciał to by nie poszedł...no przynajmniej takie moje zdanie. Mój non stop robi coś u kogoś. Mam podobnie z moimi rodzicami. ciągle znajdują mu coś do roboty a ten jak osioł robi.:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witajcie:)
Jak na razie mam 25 lat. Od prawie 4 lat siedzę w domu. Czasami przy moich "spokojnych" córeczkach dostaję w głowę. Budzą się 7-8 i od tego czasu buzia im się nie zamyka;) mają to po mnie. Czasami się kłócą i biją:( jak to rodzeństwo w tym wieku. Z drugiej strony dobrze, że są dwie bo przynajmniej mogą sie razem bawić i mam wtedy trochę czasu dla siebie:) Brakuje mi kontaktu z ludźmi ;) bo cały czas zajmuję się nimi sama. Mój mąż pracuje do wieczora:( jak przychodzi z pracy to je widzi może z 1h.:( Praktycznie całe ich wychowanie spoczywa na mnie:(. A tak poza tym to bym bardzo chciała mieć jeszcze synusia:) Adriana:). Pod koniec tego roku albo w połowie tego roku zaczniemy starania. Nawet moje córeczki pytają się mnie co chwile kiedy będą miały brata Adriana:)
Ps. od września prawdopodobnie moje aniołki pośle do przedszkola to będę troszkę czasu miała dla siebie:) Do pracy się na razie nie wybieram bo najpierw chcę urodzić synka potem go wychować i do przedszkola wysłać:).
 
valkiria witaj. :-) A wiesz, że jak się ma dwójkę dzieci o tej samej płci to prawdopodobieństwo następnej w tym przypadku córci wzrasta do 75%:-D:-D:-D:-D ale życzę zafasolkowania:tak:
 
Obym miała synka bo mój mąż nie wytrzyma w domu z samymi kobietami - gadułami;) One są rok po roku urodzone to pewnie dlatego są obie dziewczynkami:)
 
A ten Jacob to bo ja wiem czy ciacho...może fakt, że w filmie lepiej się go ogląd....jakiś taki garbaty ma ten nos:-D:-D:-D:-Dale reszta całkiem całkiem, ciałko luksusowe....:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:

Orli nos świadczy o męskości:-p:-Dale to ciałko ,no właśnie o nie chodzi,na zdjeciach też mi sie tak sobie podoba:tak:
Witaj Valkiria,tu jest sporo mamuś których mężowie pracuja od rana do nocy ,znajdziesz tu trochę przyjaznych duszyczek,powodzenia w staraniach o synka:tak:
A ja wciagnełam bułeczkę na 2 śniadanko ,zawiozłam m.sitko do odcedzania farby ,strasznie mnie wkurza jak dzwoni z pracy ,zeby coś tam mu w szopie znależć i przuwieżć ,ale to w końcu tylko facet:-D:-D
 
valkiria witaj. :-) A wiesz, że jak się ma dwójkę dzieci o tej samej płci to prawdopodobieństwo następnej w tym przypadku córci wzrasta do 75%:-D:-D:-D:-D ale życzę zafasolkowania:tak:
Weź mnie nawet nie strasz:no::sorry2:;-) jak ja w domu z 4 chłopa wytrzymam:szok::szok::confused:?
Obym miała synka bo mój mąż nie wytrzyma w domu z samymi kobietami - gadułami;) One są rok po roku urodzone to pewnie dlatego są obie dziewczynkami:)
W razie czego to się na dzieci wymienimy:-p;-):tak::-D:-D.
 
Ha,ha Marta niezły pomysł z wymianą dzieci,wilk syty i owca cała,jesteście zabezpieczone:-D
Dobra idę sie wziąć za cokolwiek co nie jest klikaniem w klawiaturę:tak:
 
reklama
Do góry