reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

własnie przedchwilą mój mąż w swojej wypowiedzi zasugerował mi, że jak się siedzi w domu z dzieckiem to sie robi "NIC"
- zrobiło mi się bardzo przykro ....

czyli wychowanie dziecka - prowadzenie domu(gotowanie, pranie, sprzatanie, i usługiwanie to naprawde nic nie robienie - a ja myslalam ze cos robię ... )

a najbardziej jest mi przykro, że mąż nie rozumie mego zmęczenia po całym dniu bycia z 7 miesięczną córeczką .... i nie rozumie że mam ochote odskoczyć od tego wszytskiego ...


trudno


czy wasi mężowie też uważają podobnie


a może gdyby sie tak z nimi zamienić to wtedy by nas trochę docenili


<smutna>


Ja siedzę z trzema córeczkami i nie mam czasu abym, mogla wzięsc prysznic moj mąz jak wroci chce obiad gazeta ciapy i nie pomaga mi przy dzieciach ;( dobrze ze Zuzia ma juz 3 latka ;) ..
Pozdrawiam
 
reklama
Ja wstawiłam marchew na obiad. Dzisiaj ulubione danie A. ale roboty przy tym od grona :wściekła/y:
U NAS nocka z 4 pobudkami.
G poszedl do szefa po kase .Nazbieralam na czynsz i troche na gaz no i na zycie trzeba bylo zostawic.Na reszte oplat bede pozniej zbierala.
Teraz G idzie do tego klubu im pomagac w remocie.
Pozniej po mnie i po Oliwke przyjdzie zje obiad i idziemy tam wszyscy.

Oliwka lata samopas po mieszkaniu .Ja jeszce do rowu ide zajzec i lece do niuni i cos posprzatac trzeba bo jak ona usnie to i aj chce sobie odpoczac :-).
MILEGO DNIA
Podziwiam Twojego męża. Pomagac w remoncie z własnej woli. Mój to leń niesamowity-w życiu by nie poszedł:no::no:

U mnie podłogi wyszorowane, kuchnia umyta, m zajmuję sie bejbesem a ja myślę co mu do jedzenia dac...zero pomysłu. co ożna dać na śniadanie oprócz kanapek????:confused::confused::confused:
Jak chodzi o naszą przyjaciółkę justa 19-----została zbanowana. więcej w rowie:sorry2:
Moja Zuza lubi jajecznice na masełku:tak::tak:
Powiedz mi o co chodzi z tym zabnowaniem i dlaczego tak się dzieje?Nie chodzi mi akurat konkretnie o Juste tylko ogólnie?
 
Mamita jak ktos kłamie, podszywa siępod kogoś innego, kradnie fotki i takie inne cuda wymyśla to się ją banuje:dry::dry::dry:
Mamita mój też jajecznice uwielbia ale codziennie nie mogę mu jej robić. Kanapek nie nawidzi a ja już nie mam pomysłu.....:zawstydzona/y:
Mamita a co robisz na obiad?
 
Mamita jak ktos kłamie, podszywa siępod kogoś innego, kradnie fotki i takie inne cuda wymyśla to się ją banuje:dry::dry::dry:
Mamita mój też jajecznice uwielbia ale codziennie nie mogę mu jej robić. Kanapek nie nawidzi a ja już nie mam pomysłu.....:zawstydzona/y:
Mamita a co robisz na obiad?
Na obiad kluchy "na pyrach" i marchew na słodko;-);-)
Pytam o banowanie bo ja próbowałam się zarejestrować na forum dzieci niepełnosprawnych i nie mogłam. Mój adres ip prawdopodobnie był z góry banowany:baffled:Tylko nie wiem czemu:confused::confused::confused::confused:
 
Laski byłam w rowie dzięki:szok::szok::szok:
Dowiklus pasek w casto ma 25 cm:-:)-(ale dobra wiadomość utro Aga ostara mi się zamówić ten 17 cm:tak:jeden chcesz tak????
idę się deprawowac z chłopem swym a jutro cały dzień w pracy ale w niedzielę po pracy wpadnę tu a co:-D:-D:-D
papatki moje kochane:happy2:
No wykorzystauj mezusia,wykorzystuj:tak::tak::tak:
Dziekuej ze sie tak starasz o ten pasek-Kochana jestes:-):tak:
Hej, wczoraj wieczorem dostałam sms-ka ze szkoły,że zajęcia mam przesunięte na 14:50,więc spokojnie na basen się wyrobię i potem chłopaków do siorki M oddeleguję:-p:tak::cool::cool:.
Dowilka, zdrówka dużo.:tak:
Kerna dzięki za info;-);-):tak:.
Malinuś tylko, żeby Pietruszka się za nadto nie przepracował:-p;-):tak:.
Uuu no to fajnie:tak::tak::tak:Ale Tobei zazdroszcze tego basenu:-)
Wpadłam i ja jak po ogień na razie.
Myszunia poród juz blisko ,nie puchnij tak kobietko:tak:z drówka zyczę i córóni piękności:tak:już jutro najlepiej:-DDobrze,ze jelitówka to strachy na lachy:tak:

Marta ,a o co sie gniewasz:szok:

Agnes nie siej paniki z gorączka :-D36.6:-Drozgrzało sie dziecko pod kołderka ,a mamusia juz szaleje z termometrem:-D

mAMITA ,MNÓSTWO ZDRÓWKA ZYCZĘ ,KOCHANA ,A Z FACETAMI TO JUZ TAK JEST,MAM NAWET TAKIEGO JEDNEGO W DOMU
Dowikla jak młodzieży dziś??Dajesz radę??

K wczoraj przytargał jakoą ś kaske ,no tak sie cieszę:-Dzaraz idę odstawić dzieci do babci ,ale najpierw na zakupy ,zajrzę jak wrócę ,będe wtedy SAMA:-D
Fajnei ze mezus przyniosl jakas kasiorke:tak::tak::tak:Udanych zakupkow
A moi mlodzi mnie wkurzaja bo stale o cos piszcza:no::no::no:Dominik psoci sie dziewczynom,kloca sie o taki samochod na ktorym jezdza ,o hulajnoge i o hummera:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ellllooooo


Witam sobotnio
Za oknem p[iekne sloneczko swieci to sie chce zyc
Ja zaraz spadam sprzatac
Moj wlasnie wszedl do domu n sniadanko:-)
Dzis mam w planach sprzatnie lazienki i zakupki.Wieczorem idziemy na urodziny wiec prezent trzeba kupic a co to nie mam pojecia:sorry2:

Wlece pozniej
U nas tez rano bylo sliczne slonce a teraz nie ma po nim sladu:szok::szok::szok::szok::no:
hej
ja jakos was od wczoraj podczytuje, nie mam weny pisac:sorry2:
A co sie stalo pipko:confused:


MAMITKA
A co za obiad gotujesz mezusiowi:confused:ze taki absorbujacy jest:baffled:

No to sie witam:-)Nocke mialam ok ale i tak jestem niewyspana:szok:Z wyrka wyszlam jakos przed 10:tak::tak::tak:Nochal nadal zawalony:no::no::no:i nic mi sie nie chce:no::no::no:Umowilam sie ze znajoma na spacerek ale chyba nie pojde i ajk wyjde z dzieciakami to tylko kolo domu
Pogoda sie spierniczyla i wieje:no::no::no:
No ale mimo wsyzstko ja sobei z ranca pocwiczylam:szok::tak::tak::tak::tak:
 
U mnie podłogi wyszorowane, kuchnia umyta, m zajmuję sie bejbesem a ja myślę co mu do jedzenia dac...zero pomysłu. co ożna dać na śniadanie oprócz kanapek????:confused::confused::confused:
Jak chodzi o naszą przyjaciółkę justa 19-----została zbanowana. więcej w rowie:sorry2:
olet, nalesniki, racuchy:confused: tosty
 
Dowikla robię kluchy ziemniaczane i marchew na słodko. najpierw ziemniaki obierasz ( u nas min. 2 kilo:baffled:)potem ścierasz na tarce (A. był zmuszony do tego i biedny starł połowę co zajeło mu godzinę i pościerał palce:sorry2:). Dodajesz jajko, make i potem gotowanie, podsmażanie. I dopiero jedzenie. Jeszcze dobrze jak się kluchy nie rozwalaja:no:
U nas też wiatrzysko juz w nocy było. Gratuluje wytrwałości w ćwiczeniach:-)Podziwiam;-)
 
Ja wysprzatalam lazienke, poodkurzalam i zrobilam liste na zakupy
Dowikla ja to bym siedziala w domku na twoim miejscu, wiatr to paskudztwo i zaesze cos przyniesie:baffled:
Mamita nie slyszalam o takich kluchach:szok:
Kerna moja tez lubi jajka w odroznieniou ode mnie ale ja jej robi dwa razy w tygoniu.W niedziele na sniadanko a potem w tygodniu gotowne

Chyba musze sie ubrac:sorry2:
 
Umieram.:-(

Jeszcze nigdy tak bolesnej @ nie miałam.:no:

Co miałam napisać napisałam tam gdzie trzeba.:tak:

Zmykam pozwijać się .:dry:

Miłego dzionka.:-)
 
reklama
Do góry