reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej hej hej

witam sie w ten piekny dzionek;-)
m poszedl z czarkiem autkiem pojezdzic
ciekawe czy mlody nie bedzie sie bal:sorry2:

a ja siedze sobie w domku i wcinam chleb z dzemikiem
chyba bede musiala dzemu dorobic bo juz ino 4 sloiczki z 7 mi sie ostaly:-D:-D
mmmmmmm pyszotka

dzis na dzialke do rodzicow sie wybieramy a co zabiore swoj stroj i jakias koszulke co by mi brzuch zaslonila:-p
bo mam wstretny az caly siny od rozstepow
czesc po czarku czesc nowych:sorry2:
a po drodze na wybory sie zaciagniemy:tak::tak:
 
reklama
hej laski imprezka udana a ja wykonczona na maksa mam dosc wczoraj impreza do 12 w nocy dzisiaj nastepni przyjechali i na jutro tez jeszcze chrzestna maksia sie zapowiedziała .......ja mam juz dosc non stop biegac koło gosci nogi mi puchna jak szlak bo nie maja kiedy odpoczac juz dzisiaj smaruje czym sie da a mama kaze juz mi dzisiaj lezec i nic nie robic :tak::tak:

Lidka pochwal sie sukienką:tak::tak::tak:

Natali to nie wiesz gdzie i czym sie zaraził ta salmonella:confused::confused::confused:a co do coli to ja tez nie przepadałam a cola a teraz to masakra ile bedzie w domu tyle wypije:-D:-Dwiec chyba cos te dziewczynki maja zapotrzebowanie na kofeine:-D:-D

Widac widac ze wakacje w pełni teraz wszystkie odpoczywaja no ale za to zima to jest frekfencja jak na wyborach:-D:-D:-D
 
hej laseczki co tu takie pusteczki:confused:

m dzis wyjezdza znow
na dwa tyg

ja wcinam sniadanko
czarek czeka na baje a ja porobuje go jak najdluzej bez niej przetrzymac
niedlugo z m do miasta po zaswiadczenie o ubezpieczeniu
bo ksieciunio jak mozna bylo to ksiazeczki sobie nie wyrobil
a teraz juz nie wyrabiaja:no:
i trza jezdzic po biurach rachunkowych:dry::dry::dry:

wczoraj na dzialeczce bylismy u rodzicow
pozniej oni przyszli do nas i gralismy sobie w pilke nozna w PS
najlepsze jaja jak my z mama gralysmy:-D:-D:-D:-D
dzieciaki spaly wiec spokoj byl
a co najlepsze to to ze gralismy przy pepsi z lodem:tak:
zero alkoholu:tak::tak::tak:
 
Witajcie.
Żyję,ale nie mam czasu ...
Podczytaję czasami fragmentami,ale nie dane mi było odpisać,a teraz nie pamiętam.:no:
Na 11 do pracy czyli po 10 trzeba wyjść ,a ja się dopiero obudziłam.:szok::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
Impreza była wczoraj i trochę zabalowaliśmy z moim bratem.
Artur u nas nocował,bo nigdy by do domu o własnych siłach nie dotarł.:szok::-D:-D:-D
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia.:-):-)
 
Iwcik spóźnione ale szczere sto lat:-)

ostatnio co zaglądam ichce coś napisać to mały zaczyna mi marudzić...:baffled:
M nie ma całymi dniami, więc zeby z Maksem wytrzymać jakoś do wieczora to też głownie na spacerze siedzimy;-)
kochana to wpadnij do nas mam ubranka dla Maksia... :tak::-)
hej mamuski!!!!
witam sie i ja z wami wieczorkiem,ale doslownie wpadam tak na minutke bo padam na twarz.od rana byłam dzis na miescie bo chodziłam za ta moja sukienka,i musze sie wam pochwalic ze nareszcie kupiłam:tak:ale na prawde bylo ciezko.nic a to nic w tym rzeszowie nie ma:no::-(jeszcze tylko buty i dodatki i moge smigac smialo na wesele.

dobranoc,spokojnej nocki!!!!

udanego weekendu.

patrysia-witaj kochana.nie ma tak dużo do nadrobienia.

iwicik-udanej imprezy urodzinowej i oczywiscie mnustwo prezętów.
pochwal sie sukieneczka :tak:;-)
a kiedy to na wesele idziesz :confused:
no kochana wiec dzis zdjecia obowiazkowo:tak::tak::tak:

witam sie z wami dzi peikna pogoda wiec trza korzystac, i na bb to widac ze i wy korzystacie;-)
z m znow darcie kotów:no::no::no::no:
szkoda gadac:cool:

patrysiu wspolczuje zabkowania ja wlasnie przechodze to samo, czarkowi piątki ida:sorry2:
oby szybciutko jej te zabki wyszly:tak::tak::tak:
a co do wakacji to u nas to samo, tez gigantyczny kasy brak
a ja na dodatek cala zakatarzona zakichana i zalzawiona kurde:cool::cool:
wiem juz ze na pewno to nie od siana, bo dzis siano zwozili u babci i pod samym wozem praktycznie siedzialam i siano na mnie lecialo i nic mi nie bylo, a nawet mniej niz katarzylam niz zwykle:sorry2:
nie wiem moze topole:confused:
ale u nas topoli nigdzie nie widzialam:no::no::no:
no to Tobie a raczej Wam tez wspolczuje... biedny Czarus,
kochana to mozemy sobie grabe przybic - ja tez chora ;-):sorry2:
hej hej hej

witam sie w ten piekny dzionek;-)
m poszedl z czarkiem autkiem pojezdzic
ciekawe czy mlody nie bedzie sie bal:sorry2:

a ja siedze sobie w domku i wcinam chleb z dzemikiem
chyba bede musiala dzemu dorobic bo juz ino 4 sloiczki z 7 mi sie ostaly:-D:-D
mmmmmmm pyszotka

dzis na dzialke do rodzicow sie wybieramy a co zabiore swoj stroj i jakias koszulke co by mi brzuch zaslonila:-p
bo mam wstretny az caly siny od rozstepow
czesc po czarku czesc nowych:sorry2:
a po drodze na wybory sie zaciagniemy:tak::tak:
dzem... zjadla bym sobie taki domowy ...
a co do rozstepow to ja mam ogromniaste po Sewku i Nikoli :tak::dry:
ale tam sie tym nie przejmuje... jak bylismy w tym aquaparku to slyszalam jak za moimi plecami babka komentowala... ale nie przejelam sie tym :-D
hej laski imprezka udana a ja wykonczona na maksa mam dosc wczoraj impreza do 12 w nocy dzisiaj nastepni przyjechali i na jutro tez jeszcze chrzestna maksia sie zapowiedziała .......ja mam juz dosc non stop biegac koło gosci nogi mi puchna jak szlak bo nie maja kiedy odpoczac juz dzisiaj smaruje czym sie da a mama kaze juz mi dzisiaj lezec i nic nie robic :tak::tak:

Lidka pochwal sie sukienką:tak::tak::tak:

Natali to nie wiesz gdzie i czym sie zaraził ta salmonella:confused::confused::confused:a co do coli to ja tez nie przepadałam a cola a teraz to masakra ile bedzie w domu tyle wypije:-D:-Dwiec chyba cos te dziewczynki maja zapotrzebowanie na kofeine:-D:-D

Widac widac ze wakacje w pełni teraz wszystkie odpoczywaja no ale za to zima to jest frekfencja jak na wyborach:-D:-D:-D
kochana przystopuj troche...
wspolczuje jeszcze raz tych puchnacych nog :-(
hej laseczki co tu takie pusteczki:confused:

m dzis wyjezdza znow
na dwa tyg

ja wcinam sniadanko
czarek czeka na baje a ja porobuje go jak najdluzej bez niej przetrzymac
niedlugo z m do miasta po zaswiadczenie o ubezpieczeniu
bo ksieciunio jak mozna bylo to ksiazeczki sobie nie wyrobil
a teraz juz nie wyrabiaja:no:
i trza jezdzic po biurach rachunkowych:dry::dry::dry:

wczoraj na dzialeczce bylismy u rodzicow
pozniej oni przyszli do nas i gralismy sobie w pilke nozna w PS
najlepsze jaja jak my z mama gralysmy:-D:-D:-D:-D
dzieciaki spaly wiec spokoj byl
a co najlepsze to to ze gralismy przy pepsi z lodem:tak:
zero alkoholu:tak::tak::tak:
fajna taka abstynencka impreza :tak:
Witajcie.
Żyję,ale nie mam czasu ...
Podczytaję czasami fragmentami,ale nie dane mi było odpisać,a teraz nie pamiętam.:no:
Na 11 do pracy czyli po 10 trzeba wyjść ,a ja się dopiero obudziłam.:szok::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
Impreza była wczoraj i trochę zabalowaliśmy z moim bratem.
Artur u nas nocował,bo nigdy by do domu o własnych siłach nie dotarł.:szok::-D:-D:-D
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia.:-):-)
to jeszcze masz troche czasu na to zeby sie wyszykowac :-):tak:
fajnie ze imprezka udana :tak:


no i witam sie ja....
z mala juz lepiej ale jesli chodzi o goraczke - juz nie ma...
ale za to jaka jest marudnaaaaaaaa
wstaje w nocy z rykiem jak nie wiem i ciezko ja uspokoic...
normlanie katastrofa....

ja za to od wczoraj chora, w raz mnie zlapalo.
gardlo boli jak cholera - nic zjesc ani popic nie idzie...
oczy to mam male jak chinki
mnos czerwony jak klaun
i wogole wygladam nie do zycia...
kaszel, katar ropny ojejku.... :baffled::baffled::baffled:

jestem nie wyspana...
normlanie zasypiam przy tym kompie
a zebow u niej nie widac....

ale mam do Was pytanko macie moze jakis sprawdzony lek na gardlo ??
trzeba wziac pod uwqge ze karmie jeszcze piersia ;-) wiec taki dla mnie
i jaki jest mniej wiecej koszt :-)

pozdrawiam,
 
Witam Was Kochane. Nie zaglądałam bo mi neta wyłączyli i dopiero dzisiaj włączyli :sorry2: wyjazd już jutro a ja tylko torby mam :-D jutro się będę pakować, będę miała cały dzień na to :tak: w sobotę byłam na lumpach w żarach u mamy, kupiłam trochę ciuchów dla M i Kuby, a M kupił sobie i Kubie króliczka :sorry2: no i w taki sposób mam zwierzątko w domu :tak: potem zdjęcie wkleję :tak: idę sprzątać żeby jutro mieć czas. Zajrzę potem papa :tak:
 
Witam kochane moje po weekendowym upale :happy2:
żyje choć myślałam że padnę :dry: na górze w szatniach było 42 * a ja popierniczałam bo szefowa w piątek miała kaprycho wpadła zrobiła dziką awanturę darła się że:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i na wymyślała mi full roboty :wściekła/y:a wszystko ciężkie do roboty na górze gdzie upał był masakryczny :wściekła/y:w sobote jak po 14 h wróciłam do domuto nie wiedziałam jak zdjąć sandały bo mi się paski wcisneły w stopę tak mi spuchły :-(wziełam chłodny prysznic Pietruszka podał obiado kolację pod nos i przyniósł miskę z letnią wodą i solą lawendową i moczyłam tak nogi dobre 25 minut potem masaż balsam relaksujący i nogi w góre czułam jak mi pulsują w nocy mimo big zmęczenia ciężko było spać bo temperatura w mieszkaniu bagatela 35*:szok: rano w niedzielę znów do pracy i znów upał ale to już tylko 10 godzin jak przyszłam to powtórka z rozrywki chłodny prysznic moczenie nóg itp...Antonio zasnął a my wszędzie okna pootwieraliśmy małemu na łóżeczku mokry ręcznik antykomara do kontaktu i zimne piwko oj bosko było do rana okna otwarte spaliśmy do 7.45 w domku przyjemnie :tak:rankiem było pochmurno ale bosko ale widzę że słonko znów wychodzi więc znów sie upał szykuje:baffled:
widzę że frekwencja weekendowo-wakacyjna była marna :szok::szok::szok::szok::szok:wszystkie imprezują no żyć nie umierać :-D:-D:-D:-D:-D
Iwcik śniłaś mi się w nocy że kupowałaś kocyk dla Lenki w ślicznym różu z hello kitty :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej laski ,moja frekfencja to w ogóle do bani,jak nic nagana mi sie szykuje:zawstydzona/y:
Malina ,ale upały ,u nas też gorąco było ,ale na plaży wczoraj watr dawał czadu i było dość chłodno:tak:
Ja miałam wolne wczoraj ,tak i szybko zleciała ta niedziela..a do pracy 2 razy bardziej nie chce mi si iść:tak:Wczoraj na głosowaniu spotkałam O.Janiaka z K. Malinowską,MÓJ M JAKO,ZE GŁOSOWAŁ W BOKSIE OBOK ,NAWET ŻURAWIA ZAPUŚCIŁ I WIE NA KOGO GŁOSOWAŁ,swój chłopak z niego:tak::-D
Noce też gorące,ale mnie w tym roku upały w ogóle nie przeszkadzaja ,tyle czasu było zimno,wiec niech gzreje:happy2:
Anabubka pojechała w sobotę ,a spędziliśmy razem fantastyczny czas,az żal ,że musieli jechac ,tak szybko zleciało:szok:
 
reklama
czesc mamuski!!!
matko jakie tu pustki:szok::szok:
witam sie i ja dzis z wami w ten brzydki dzien,słonce u nas nie swieci i chyba bedzie padac.moje dzieci spia a mi sie nic nie chce:no:zamiast obiad robic to ja wskoczyłam na bb.wczoraj byłam na wyborach a pózniej pojechalam z calą moja rodzinka do mojej mamy i wszystko było by fajnie jak by była pogoda a tak sie rozpadało ze musielismy w domu siedziec i jak by tego mało było to dzieci były strasznie niedobre:wściekła/y::wściekła/y:wiec niedziele nie moge zaliczyc do udanej.

miłego dnia :-)


patrysia-wesele mam w sobote 10 lipca:tak:
a na gardło super sie sprawdza woda ciepła z solą i płukanie 2-3x dzienie.ja tak robiłam jak w ciaży byłam i nawet gdy miałam angine to super mi to pomagalo:tak:polecam

natalineczka-kochana i co juz doszłas czym sie zaraził czarus że złapał ta salmonelle?

iwicik-super że imprezka była udana,ale teraz nogi w góre i nic noe rob tylko odpoczywaj.

malinka-kochana wspołczuje pracowac w takie upały:no:

madziulanatasza-witaj kochana po dluszej nieobecnosci!!!
 
Do góry