reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
HELO HELO
JA ZNOW O NIETYPOWEJ PORZE:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wlasnie poszla szwageirka,dziewczyny cos walcza o zbawaki,kloca sie krzycza i rzucaja,jak skoncze psota to zrobie z nimi porzadek:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p
ehhhhhhhhhhhhh
pogoda do bani.ja rozumiem ze deszcz potrzebny i musi popadac ale zeby zaraz z 34 stopni robilo sie 14!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
poza tym jako sleci


melduję że żyję :tak:

zyjesz kobieto!
ale jak??????????

własnie zaczęło padać,znowu zimno już drugi dzień ja chce znowu ciepełko :-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

kobiecie nie dogodzi:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:

a ja się ze swoim zagadałam przez telefon ponad godzinę :szok::szok::szok::szok::szok:mama jego stwierdziła że my to bez siebie żyć nie możemy :-D:-D:-D:-D:-Dno cos w tym jest :-D:-D:-D:-D:-D jakoś tak bez niego dziwne to życie ...Boże to juz uzależnienie :-D:-D:-D:-D
Beatko dobrej nocy :tak:
Ania udanej i owocnej nocki :tak::tak::tak:
Joasiu meldunek że żyjesz przyjęty :-D:-D:-D:-Da teraz napisz co u ciebie?????jak dzieciaki???praca???mąż????
Laski kupiłyście już wyprawki dzieciakom do szkoły????nie wiecie kiedy w biedronie zaczyna się akcja szkoła???bo w realu tesco itp już jest:tak::tak::tak::tak:ale te ceny w realu to jak dla mnie w większości mało korzystne :baffled:bo przed akcją szkoła kupowałam Julce zeszyty w 3 linie z kolorową liniaturą za 1.05 a teraz w promocji są po 1.99:szok::baffled::baffled::baffled: farbki były po 4.99 a teraz te same 6.99:baffled::baffled::baffled::baffled:

laska a nie lepiej przez skype pogadac?
po co na tel wydawac kase:baffled:
dobrze ze ja dla Paulny do szkoly mam juz wszytsko
teraz jeszcze chrciny w sierpniu i ubezpieczenie domu czyli jakis 1tys peknie znowu:rofl2::rofl2::rofl2:


Bardzo dziękuję w imieniu męża Krzysztofa! ;-):-):-):-):-):-):-)

A tak przy okazji życzę szczęścia, słońca i uśmiechu na co dzień wszystkim forumowym Aniom z okazji naszego święta. A jednej z Aneczek z okazji podwójnego święta ;-);-);-)

Pozdrawiam serdecznie! :-)

dziekuje za zyczenia w swoim iminieniu i rowniez wszytskim moim imienniczkom wszytskiego naj naj a ani sto lat sto lat i polewaj:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
bo to chyba okragla liczba co?:-p:-p:-p:-p

Witam po krótkiej przerwie :tak:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Anki, oraz życzonka imieninowe, dla Krzysiów Ann i Jakubów :tak::tak::tak:

U mnie dzisaj przyjemnie dzeszczowo, jedyny minus taki, ze dzieci się nudzą :sorry2:

W wekend byliśmy na weselu :-) im to chyba juz ostatnie w tym roku, ufff :-D:-D:-D

moje tez dzis sie nudza
10sierpnia jestem na kasprzaka z Weronika.to moze wtedy zawiatmy?
ale do nas tez zapraszam:tak:

W
Co do akwa to moje takie






Więcej nie pamiętam :no:
Od zeszłego roku znów chodzę w kostiumie 2 częściowym,bo takie lubię.
Niech się wstydzi ten kto widzi :-D:-D:-D:-D,a komu przeszkadza to może nie patrzeć.:-D:-D:-D

Wczoraj mąż mnie spił winkiem.
Obejrzeliśmy filmik a potem zaszaleliśmy w łóżku.
Nie wiem do której,ale już było widno jak próbowaliśmy zasnąć.:-D:-D:-D:-D
Wstałam na mega kacu :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Pierwszy raz w życiu tak mnie spił,ale powiem szczerze,że sama chciałam się odstresować i wyluzować.
To wyluzowałam na maxa :-D:-D:-D mnie mogłam wstać z łóżka ,bo to za duży wysiłek był.:-D:-D:-D:-D,ale wszystko pamiętam,więc nie jest źle.;-);-):tak::-):-)

Idę się położyć ,bo głowa nadal ciężka ,a z jedzenia to tylko gorzka herbatka.:-D:-D:-D

piekne akwarium
w mojego meza znow widac rybki:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
jak bedzie ladne to wam wzrucefotke
mma 3 pielegnice pawiookie takie poand 20cm dlugosci,glonjada lamparciego ok.30cm dlugosci ,2 pyszczaki i jeszcze 2 mniejsze glonojady


uuuuuu
zapanowala chwila ciszy,ale pewnie niedluo wpadnie moja mama i sasiadka na kawke
zrobilam ciasto lane ale wyszedl mi zakalec bo wrzucilam rodzynki:baffled:
dlatego wole do kogos na ciasto:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
...
Hej dawno Cie tu nie było jak tam dzieciaczki ??


...

A dziekuje, dobrze :tak: baaaardzo absorbujace są ostatnio :sorry2:

...

moje tez dzis sie nudza
10sierpnia jestem na kasprzaka z Weronika.to moze wtedy zawiatmy?
ale do nas tez zapraszam:tak:



...

Zapraszam :tak: A ja zadwonie jak się pogoda poprawi, to zawitamy u Ciebie :tak: Macie już basen :-p

Własnie dopijam popołudniową kawkę :tak: Ale dzeci juz głodne, domagaja się kolacji, więc się zabrdzo nie nasiedziałam :baffled:
 
Hej Anabubka ,a gdzie imprezka imieninowa??My właśnie szykujemy sobie grilla ,czekamy jeszcze na mojego brata,tak imieninowo właśnie moje i Krzyska zarazem ,ale lajcikowo ,bo jutro musimy do miasta jechać ,a nie chcę sie czuć jak ostatnio kiedy z Anabubką ijej P.pogrillowaliśmy:baffled::rofl2:

Malinka ale masz fajnie ,dom dla siebie ,zobaczysz,że jak ferajna wróci ,to po tygodniu zatęsnisz za tą ciszą:tak:

Natalineczka ,przykre takie kłótnie

BOSZ,As to akwarium jest wieeelkie:szok:

Oj laski już mnie m goni do grilla....:baffled:
 
witajcie moje kochane
ale sie stesknilam za Wami

na p[oczatek to
Aniu kochanie wszystkiego naj z okazji urodzinek buziaczki :*****

no troche mnie znow nie bylo
ten net mnie doprowadza do szalu :dry:
c chwile nam przerywa
z m robilismy w sobote przemeblowanie
mala spi juz w pokoju z Sewkiem
jak narazie git... tylko ze rano jej nie slyszalam bo wczoraj pierwsza noc :sorry2:
ale kwestia przyzwyczajenia :-D
teraz fajnie bo wiecej przestrzeni.... :-D

no i wogole to chcialam sie Wam pochwalic - robie sobie tatuazyk (znajomy mi zrobi po taniemu) wiec wkrotce sie pochwale :tak::tak::tak::tak:

u nas ogolnie wporzadku, mali zdrowi rosna jak na drozdzach
ale nam sie auto wczoraj zepsulo - prawdopodobnie skrzynia biegow.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a to koszt ok 500-1.000 zl :szok::szok::szok: ciekawe skad to wezmiemy... :sorry2::sorry2::sorry2:
trudno nie bedziemy jezdzic :-)

no to ide sie kapac i za chwile znow wroce jak bede miala net oczywiscie :tak:
 
to ja jeszcze wieczorkiem wpadam na bb:-)
ale straszne tu dzis pustki:szok:
moje dzieci juz spia tylko krystek jeszcze szaleje ale za chwilke go wykapie i niech juz idzie spac.
a jeszcze sie wam nie pochwaliłam ze moj mikołaj od soboty sam juz chodzi:tak:jeszcze sie przewraca ale z kazdym dniem jest co raz lepiej.wiec teraz to juz wogole oczy w kolo glowy mam;-)ale strasznie sie ciesze ze juz chodza bo sie troszke martwiłam.

dobranoc:-)

patrysia-a jaki ten tatułaz bedzie?i gdzie?
a jesli chodzi o samochud to masakra-tyle kasy:szok:

madziulanatasza-udanego grilla:tak:

 
ANKA sto lat z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!


Wszystkiego naj imienniczkom:-)


ja tez sie dołączam do życzonek :-):-):-):-) sto lat :tak::tak::tak::tak:


malinka akcja szkoła w biedronce już się zaczeła od jakiegos czasu :tak::tak::tak::tak:

już jest druga częśc książeczki bo moja siostra kupowała swoim dzieciakom do szkoły. a niedługo [powinna pojawic sie trzecia część.więc sie spiesz :tak::tak::tak::tak:


Mój pierwszy dzień pracy po urlopie oj ciężki był,nie mogłam sie przestawić,za bardzo rozlerniwiona jestem :-D:-D:-D:-D:-D

ja chcę weekend :-D:-D:-D:-D:-D

zmykam do wyrka ,Oliwka juz śpi od jakiś 20min

dobranoc:-)
 
hej laski

sorki ale jakos ostatnio czasu mi brakuje cały czas cos od soboty miałam gosci bo przyjechala ciocia z irlandi z dwójka dzieci zostali na noc , wiec nie było nawet kiedy właczyc lapka wieczorami ok 18 codziennie jezdze do tescia zagadnąc i tak schodzi do 21 .
Byłam dzisiaj u gina wszytko oki , jutro tylko szpital i znów badania kontrolne wiec bede w rzeszowie :tak: musze kupic prezent dla siostry i dla mojej chrzesnicy i jeszcze do NFZ musze isc załatwic tesciowej zlecenie na laske bo cos ostatnio za duzo sie przewraca moze z laska bedzie lepiej .

Ogólnie jest oki ale juz mam nerwy na wszystko jakos tak mi hormony buzuja juz chcialabym miec wszystko za soba i urodzic


MALINKA w biedronce juz sie zaczeła akcja szkoła cz.1 od 22 lipca bo ja juz byłam szisiaj byłam tez i mam juz gazetke na akcja szkoła cz.2 wiec chyba dawno nie b yłas w biedronie. Ja kupiłam maksiowi farby plakatowe 12kolorów za 9.99 bibułke kolorowa 8szt za 5.99 papier kolorowyw teczce po 2.49 ale tam jest podwojne kolory bo jedne normalne kartki do wycinania a drugie takie jak naklejki :tak: plasteline 12kolorów 2.49zeszyty były 16kart po 0.79 a bruliony 96kartek po 1.49 t:tak:trampki rózne do szkoły dla dzieci sa po 12.99 i plecaki po 24,99 a takie na k,ółkach były chyba po 60zl , worki na kapcie po 5.99 piórniki z wyposazeniem po 17,99 i reszta ma byc jeszcze w nastepnym tygodniu jakies kredki mazaki podkładki na biórka i fotrele obrotowe itp


No i wszystkim ANNĄ wszystkiego naj naj lepszego:-):-):-):-)
 
reklama
Witam lasencje kochane :happy:
Wszystkim Aniom Aneczkom Anusiom wszystkiego naj naj naj :tak::tak::tak::tak:a Ani naszej podwójnej jubilatce podwójne życzenia :-):-):-)
Bardzo dziękuję za życzenia i pamięć o mnie :-):-):-):-)
oj pracowity dziś dzień miałam :tak::tak::tak::tak: poszłam spać o 4 a o 8 już byłam na nogach leniwe śniadanie ..potem zakupy i big porządki a co trzeba korzystać że rebiaty nie ma :-D:-D:-D:-Dmam wszędzie pomyte okna lodówka rozmrożona i umyta u dzieciaków w biurkach błysk w szafkach błysk w płytach błysk u nas w pokoju tez wsio ogarnięte jutro kuchnia i łazienka mi została :tak::tak::tak:
Moje dzieci najprwdopodobniej w ten weekend wracają i się cieszę bo już się stęskniłam bardzo bardzo :tak::tak::tak::tak::tak: a jutro Pietruszka wraca z Tonim:-D:-D:-D:-D ale fajnie :tak::tak::tak::tak:
Anabubka my możemy z Pietruszką do bólu rozmawiać przez telefon bo ja mam jego numer wbity jako darmowy więc gadamy i gadamy:-D:-D:-D:-D:-Daż się wszyscy z nas śmieją :zawstydzona/y:no ale co jak nie możemy przestać:baffled::-D
Natali kurcze co to za nerwowy wieczór???a czemu z kokardkami nie wyszło?????????
MH no nareszcie jesteś :-D:-D
Pati ja też ciekawa jaki tatuaż i gdzie ???mi też się marzy ale to cholerstwo drogie żeby w studio zrobić a nie mam zdolnego znajomego:dry:
Liduś gratki dla Mikołaja :tak::tak::tak:o teraz to faktycznie oczy dookoła głowy :-D:-D:-D
Madziula no kupe lat :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lunka kochana wiesz już coś z pracą?????
Patrycja super że zdrówko wraca :tak::tak::tak::tak:
Iwcik dzięki za info biedronkowe fakt dawno nie byłam ale jutro chyba się przejdę bo muszę jeszcze kupić bibułę część zeszytów papier kolorowy bloki mazaki ....no trochę mi jeszcze brakuje ale już mniej jak więcej :-D:-Da ty się kochana oszczędzaj bo niedługo będziesz na pełnych obrotach:-D:-D:-D:-D
Laski a co z Kerną??????????????
No As poszalałaś:-D:-D:-D:-Dle nowe łóżko trzeba było wypróbować :-D:-D:-D:-D
Laseczki myk myk na bb bo sama pić nie będe :-p:-p:-p:-p:-pto chyba moje pierwsze imieniny zupełnie w samotność :szok::szok::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: chyba jestem zwierzę stadne bo nie lubię tych samotnych wieczorów i nocy:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:w dzień jest ok ale wieczór noc nie bardzo :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry