reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej moje kochane ,jestem i ja
sezon dobiegł końca....

Dzieci chodzą do szkoły,Ksawek do pierwszej klasy poszedł ,rany ,nie mogę w to uwierzyć:szok:
Klaudia już w piatej:szok:
a ja ciągle piekna i młoda...:-D:-D

Nie pamiętam, czy sie chwaliłam ,ale mam umowę do 10 lutego ,wiec juz zdecudowanie spokojniejsza o pracę jestem,szykuje mi sie na dniach urlopik,na pewno gdzieś pojedziemy na jakiś weekend,a i czas będe miała tutaj więcej zaglądać ,tak ,tak ,powoli wracam:-)

Kerna moje gratulacje,z okazji narodzin córeczki
wierzę ,ze jak mówi As wszystko da sie "naprawić" i rehabilitacja wróci małej sprawność:)

Heloł Bubka ,co z tym twoim kompem sie wyprawia:baffled:

Dowikla ,Wiktoria ,Medeuska ,jak ja dawno nie czytałam waszych postów ,no buziaki i oczywiście MH,ale sie za wami stęskniłam ,cholerka nie wymienie wszystkich ,bo ci chwle mi sie któraś przypomina:zawstydzona/y::-DAle wszystkie was ściskam i e-całuję;-)
 
No prosze MADZIULKA do nas dotarla:tak::tak::tak:Ale super:-)
Fajnie ze masz umowe do lutego i ze wybieracie sie na jakis wyjazd:tak::-)W pelni zasluzony zapewne:tak::tak::tak:
 
Dowikla ja ci dam zapewnie:-D,śmiesz wątpić:-D
ale tak serio ta na długo nie pojedziemy ,bo po pierwsze zbieramy na architekta ,a po drugie,szkoła dzieci ,Krzyska praca ,a ja z przyjemnościa posiedzę trochę w domu,posprzatam po swojemu(rany co mi sie marzy):-D,dziś moŻe sie dowiem od kiedy konkretnie na urlop pójdę i na jak długo..
Pojedziemy do Piły do znajomych poimprezować ,jak co roku:tak: a na następny planyjemy do Łeby pojechać ,do najwiekszego w Polsce parku dinozaurów i na pustYnie,w ogóle poszlajać sie troszke po okolicy:tak:

Agnes czytałam własny sklep otworzyła,rekordowych utargów życzę ,brawo za odwagę i pomysł:tak:
 
witajcie kochane. Pisze tylko, żeby podziękować za kciuki i zameldować że jesteśmy cali.
Poród był bardzo ciężki. Mała zaklinowała się w kanale i ma porażzenie splotu barkowego. Czyli nie rusza w ogóle rączką prawą. Dla mnie to cios i siedze i wyje. głupia obwiniam się za to że mogłam cosrobić. W ogóle jakiś dołek mam zamiast się ciesczyć. Sorki za błędy ale mam nadal opuchnięte paluchy i nogi ciężko mi pisać. Strasznie się boje tą jej rączkę.
Całuję wszytkie:blink:
Witaj kochana i Gratuluje dzidziusiaj(dziewczynka czy chłopiec) bo nie wtemacie bedzie dobrze trzymam kciuki za was.

No i witam dopiero teraz byłam sobie z netem załatwic i kupiłam pare rzeczy do swojej kuchni a i Martynce płaszczyk na zime teraz tansze są później wkleje fotke jak chcecie.
Ide teraz Kamilka uspic bo znowu mi do babci uciekł i musze isc po niego.


Dodaje jeszcze pare naszych fotek bo dawno nie dodawałam
 
Ostatnia edycja:
Podczytuje trochę o tej akcji pomocy dla Ani ,właśnie oddałam głos ,do kiedy to trwa i ile razy można te głosy oddawać??
As jak zwykle stoi na czele ,może mi w skrócie opowiesz o tej akcji,bo nie wiem o co kaman z tym kibicem co nas wyprzedza?????
 
As -hihi..ja tez za tydzien zaczynam szkołe....i też matura mie czeka....i jak nie znajde nikogo dobrego do pomocy to i ja angielski obleje.....
:-D:-D:-D:-D
To jedziemy na tym samym wózku :tak::-):-)

Hej moje kochane ,jestem i ja
sezon dobiegł końca....

Dzieci chodzą do szkoły,Ksawek do pierwszej klasy poszedł ,rany ,nie mogę w to uwierzyć:szok:
Klaudia już w piatej:szok:
a ja ciągle piekna i młoda...:-D:-D

Nie pamiętam, czy sie chwaliłam ,ale mam umowę do 10 lutego ,wiec juz zdecudowanie spokojniejsza o pracę jestem,szykuje mi sie na dniach urlopik,na pewno gdzieś pojedziemy na jakiś weekend,a i czas będe miała tutaj więcej zaglądać ,tak ,tak ,powoli wracam:-)

Kerna moje gratulacje,z okazji narodzin córeczki
wierzę ,ze jak mówi As wszystko da sie "naprawić" i rehabilitacja wróci małej sprawność:)

Heloł Bubka ,co z tym twoim kompem sie wyprawia:baffled:

Dowikla ,Wiktoria ,Medeuska ,jak ja dawno nie czytałam waszych postów ,no buziaki i oczywiście MH,ale sie za wami stęskniłam ,cholerka nie wymienie wszystkich ,bo ci chwle mi sie któraś przypomina:zawstydzona/y::-DAle wszystkie was ściskam i e-całuję;-)
Witaj Madziula .:-):-)

Dowikla ja ci dam zapewnie:-D,śmiesz wątpić:-D
ale tak serio ta na długo nie pojedziemy ,bo po pierwsze zbieramy na architekta ,a po drugie,szkoła dzieci ,Krzyska praca ,a ja z przyjemnościa posiedzę trochę w domu,posprzatam po swojemu(rany co mi sie marzy):-D,dziś moŻe sie dowiem od kiedy konkretnie na urlop pójdę i na jak długo..
Pojedziemy do Piły do znajomych poimprezować ,jak co roku:tak: a na następny planyjemy do Łeby pojechać ,do najwiekszego w Polsce parku dinozaurów i na pustYnie,w ogóle poszlajać sie troszke po okolicy:tak:

Agnes czytałam własny sklep otworzyła,rekordowych utargów życzę ,brawo za odwagę i pomysł:tak:
Fajne plany wyjazdowe.

A do mnie zadzwonili godzinkę temu ze specjalistycznej kliniki stomatologicznej ,gdzie jesteśmy umówieni na grudzień na konsultację.:baffled::baffled::szok::crazy::crazy:
Zwolniło im się dziś miejsce o 14,a my najbliżej mieszkamy ,więc chcą obejrzeć już dziś buźkę małego. :szok::szok::tak::-):-):-)
A ja jeszcze z ręcznikiem na głowie :szok::-D:-D:-D:-D
Zapomniałam,że dziś zmienili plan i za 10 minut Kuba wychodzi ze szkoły :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Wiki ale Kamilek urósl! super!
Natali nic się nie stalo, najwyżej na allegro jakies kupię;-)
Madziula kochana zaglądaj częściej;P
Luna, druki włąsnie mam. i nie pamiętam co mi ta babka mówila o tym zaswiadczeniu:baffled:
no nic chyba po prostu napisze maila żeby mi zaswiadczenie z pracy wysłali, lepiej miec niz nie mieć;-)
 
Ostatnia edycja:
czesc mamuski!!!
witam sie i ja w ten brzydki,zimny i deszczowy dzien.:wściekła/y:normalnie ta pogoda mnie dobija od samego rana pada i takie jest ciemno w domu ze swiatlo musze swiecic.:szok:
moje dzieci spia,ja sie wzielam za sprzatanie a ze plecy mnie przestaly bolec to szaleje,w pólkach porzadki robie,pranie nastawiłam obiadek sie robi (dzis mam łazanki.)
moj krystek zacza kaszlec i cos mi sie wydaje ze bez lekarza sie nie:no: obejdzie bo ten katar ma taki brzydki i mokry.:wściekła/y:
z m dalej ciche dni,:tak:on zawziety i ja zawzieta ciekawa jestem kto pierwszy odpusci.;-)

miłego dnia


kerna-kochana trzymaj sie.badz dzielna i sie nie załamuj bedzie wszystko dobrze zobaczysz.:tak:

as-klaudia,ambitna i zawzieta.
chciała bym zeby mój syn był kiedys taki.:tak:
 
reklama
Lidka też bym chciała żeby Maks taki byl:-D
mam nadzieje, że dostał to w genach po mnie:-D
bo ja byłam też podobnie ambitna jak Klaudia:-D

szkoda, że potem tak się ulożylo, że musiałam zrezygnować ze studiów(a raczej mnie wyrzuciili:baffled: przez prace...:/)
 
Ostatnia edycja:
Do góry